پس از تو
۴٫۰از ۲۶ نظر

دانلود کتاب پس از تو

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۲۶ نظر
۴٫۰از ۲۶ نظر
۴٫۰از ۲۶ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پس از تو

«من قصد نداشتم که ادامه‌ای بر ماجراهای داستان «من پیش از تو» بنویسم، اما کار بر روی فیلمنامه‌ی این اثر و خواندن حجم انبوهی از توئیت‌ها و ایمیل‌های به اشتراک گذاشته شده، مرا متوجه این موضوع کرد که این مسئله تبدیل به سؤال روزانه‌ی اغلب مخاطبان گردیده که لو (لوئیز - شخصیت رمان اول)، پس از آن ماجراها با زندگی خودش چه کرد!؟ البته در این مدت شخصیت‌های اصلی داستان نیز به هیچ عنوان مرا ترک نکردند.»

و این‌گونه بود که که شاهکار دیگری از جوجو مویز در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ روانه بازار کتاب شد. کتابی در مورد توانایی انسان در بازسازی زندگی پس از اتفاقات غم‌انگیز و ازدست‌دادن‌ها. «من پس از تو» حرف و حدیث‌های زیادی به همراه داشت. عده‌ای آن را باعث ناتمام نماندن جلد یک دانستند و عده‌ای هم گفتند ادامه کتاب بدون وجود شخصیت اصلی بی‌معنی است. هرچند برخی هم معتقدند جایی برای جلد سوم هم وجود دارد.

در هر حال با توجه به این‌که جوجو مویز به خوبی از مشکلات اجتماعی این روزهای مردم آگاه بوده و آنها را کاملاً حرفه‌ای وارد کتابش کرده‌است، «من پس از تو» نیز با استقبال طرفدارانش روبه‌رو و بارها تجدید چاپ شد و در رده‌ی «پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز» قرار گرفت.

دو سال بعد از اتفاقاتی که برای لویزا کلارک در کتاب اول افتاد، او دیگر یک دختر عادی نیست. در کافه‌ی فرودگاه مشغول به کار و مدام درگیر خاطرات ویل است و هنوز آن زندگی را که ویل از او خواسته بود در پیش نگرفته است. کتاب دوم با ملایمت پیش می‌رود که ناگهان مانند کتاب اول یک حادثه در زندگی لویزا اتفاق می‌افتد و داستان آغاز می‌شود.

در این کتاب نیز از مشکلاتی سخن گفته شده که می‌تواند مسائل اساسی تمام جوامع باشد، دردهایی که ممکن است در زندگی هر انسانی وجود داشته باشد. حوادثی غیرقابل‌پیش‌بینی که خواننده را مبهوت و به‌گونه‌ای درگیر داستان می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۰)
narsis
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

خیلی عالیه....مهربونی و صبر لو منو تحت تاثیر قرار داد

شیوا
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

برای سرگرمی خوب بود.

Nana
۱۳۹۹/۰۵/۳۱

عالییی البته به پای من پیش از تو نمیرسه ولی خیلی داستان خوب و جذابی داره من که دوسش داشتم

kimia
۱۳۹۹/۰۵/۰۳

خوب بود قبلش من پیش از تو رو بخونید

نسیم رحیمی
۱۳۹۹/۰۵/۰۳

خوب بود ولی نه اونجور که خیلی دوستش داشته باشم البته من با ترجمه دیگه ای خوندم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
خیلی از مردم به دنبال خوشبختی خودشان می‌روند بدون این‌که حتی لحظه‌ای به این فکر کنند که چه صدمه‌ای را به دیگران وارد می‌کنند.
aseman
ناتاشا گفت: «من فکر می‌کنم مردم از غصه خسته می‌شوند. مثل این است که به شما اجازه می‌دهند برای یک مدت مشخص که گفته نشده، ناراحت باشید ـ مثلاً شش ماه شاید ـ و بعدازآن مدت از این‌که شما حالتان بهتر نشده، اذیت می‌شوند. انگار کسی که غصه‌دار است دارد در ناراحتی‌اش افراط می‌کند.»
aseman
هیچ راهی به بیرون از اندوه وجود ندارد که مسیر هموار و صافی باشد. ممکن است که روزهای خوب و یا بدی در انتظار باشند. امروز یک روز بد است، مثل یک پیچ در جاده که باید از آن رد شد و زنده ماند.
M.J
شاید بعضی چیزها به زمان بیشتری نیاز داشته باشند. البته بالاخره به هدفمان می‌رسیم.»
F.Z
عشق به‌طور یقین به معنی درد بیشتر بود. آسیب بیشتر ـ به من، یا بدتر از آن، به او.
shamim shams
نباید کسی می‌شدم که همه‌ی این اتفاقات فقط برای او می‌افتد و این‌که خودش را به دست روزگار می‌سپارد تا هر بلایی بخواهد بر سرش بیاورد.
سلما
هیچ‌کدام از ما بدون این‌که به پشت سرمان نگاه کنیم به جلو حرکت نمی‌کنیم. ما به جلو حرکت می‌کنیم و زندگی را با کسانی ادامه می‌دهیم که از دست داده‌ایم
F.Z
چیزی که از به اشتراک گذاشتن خاطرات و ناراحتی‌ها و پیروزی‌هایمان به‌دست می‌آوریم این است که بدانیم ناراحت بودن بد نیست. یا از دست دادن، یا عصبانی شدن. اشکالی ندارد که حس کنیم چیزهایی که مردم متوجه نمی‌شوند و برای مدت‌های طولانی با خود به یدک می‌کشند را ما بپذیریم. هرکسی ماجرای زندگی خودش را دارد. ما حق قضاوت کردن نداریم.»
zahra.Askari
بعد از مدتی حس کردم: هیچ عکسی در آن‌جا نیست. چرا که در گرانتاهاوس پر بود از قاب‌های نقره‌ای عکس‌هایی که از بچه‌هایش گرفته بود، از خانواده‌اش، از اسب‌ها، از روزهای تعطیلاتی که به اسکی رفته بودند، از پدربزرگ و مادربزرگ خودش، اما این کلبه خالی بود. فقط یک مجسمه‌ی برنزی اسب، یک نقاشی آبرنگ از گل سنبل و هیچ عکسی از آدم‌ها نبود. روی مبل جابه‌جا شدم، با خودم فکر کردم که شاید جای دیگری هستند و من آنها را ندیده‌ام و حتماً روی طاقچه‌ی پنجره یا روی یک میز هستند. ولی نه: کلبه با بی‌رحمی، خالی از هر چیز شخصی بود. به یاد آپارتمان خالی خودم افتادم، این‌که خودم هم اصلاً نتوانسته‌ام آن را آن‌طوری که دوست دارم بچینم یا این‌که آن را شبیه خانه‌ای کنم که جای زندگی است. ناگهان حس سردی پیدا کردم، و به‌شدت غمگین شدم. تو با همه ما چکار کردی ویل؟
سلما
به‌خوبی می‌دانستم شخصیتی که شما از خودتان به دنیا نمایش می‌دهید کاملاً متفاوت از چیزی است که در درون شماست.
Avina

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۳۷-۹۹-۳
تعداد صفحات۴۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۳۷-۹۹-۳