با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مالوی

دانلود و خرید کتاب مالوی

۴٫۳ از ۱۰ نظر
۴٫۳ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مالوی  نوشته  ساموئل بکت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مالوی

ساموئل بارکْلی بِکت ( ۱۹۸۹- ۱۹۰۶)، نویسنده ایرلندی برنده نوبل است. بکت را به عنوان اولین ابزوردنویسی می‌‌شناسند که شهرت جهانی کسب کرد. او در آثارش بدون آنکه قصد روایت داستان یا طرح دسیسه ‌ای داشته باشد، به وضعیت بغرنج و پوچ بشر در جهان می‌ ‌پردازد. او به خوبی موقعیت انسان تنهای عصرش را که انسان گذشته از فجایع جنگ است، هم در کلام و هم در فضای آثارش، باز می‌نماید. زبان آثار بکت همواره حاوی طنز تلخی است که سعی در خالی از معنا کردن رابطه و زبان دارد. دنیای او یک دنیای فراواقعی‌ است که در آن انسان گیر افتاده در نوعی خلأ، تلاش احمقانه‌ای برای برقراری رابطه می‌کند. مالوی که احتمالا بزرگترین شخصیت مضحکه در زبان انگلیسی، از زمان قهرمان‌های اسمولت در قرن هجدهم، است یک ایرلندی فرتوت است که سلامتش رو به وخامت می‌رود. او داستان زندگی خود را با لحن طعنه‌آمیزی که در طنز ایرلندی بی‌سابقه است بیان می‌کند. هنگامی که برای بار اول در داستان به او بر می‌خوریم فقط می‌تواند دوچرخه‌ای را که مانند خودش زهوار در رفته است سوار شود و هنگامی که برای بار آخر او را می بینیم تنها می تواند روی زمین بغلتد. به دلایلی که روشن نیست مالوی تحت تعقیب مردی به نام موران است؛ فردی که خبیث‌ترین و در عین حال مضحک‌ترین شخصیت در تمام تاریخ ادبیات است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
sahar moha
۱۳۹۵/۰۲/۰۸

کتاب عالی هست ولی حیف علیرغم زحمت زیاد آقای سمی ترجمه سخت فهمی هست .

راقم این سطور
۱۳۹۴/۰۲/۳۱

عالی. ممنون از نشر ثالث و طاقچه

علييو
۱۳۹۴/۰۳/۱۸

کتاب فوق العاده جالبیه . من که خوشم اومد .

خیلی دور خیلی نزدیک
۱۳۹۴/۰۸/۲۸

کتاب عالی حرف نداره بکت ولی حیف که ترجمه سمی افتضاحه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
انگار همگی از يک دوره خستگی و فرسودگی واحد سر بلند کرده‌ايم، به پيش و به پيش، توده بر روی توده، تا وقتی که عاقبت ديگر هيچ جايی باقی نمی‌ماند، و نه هيچ نوری، تا بتوان چيز بيش‌تری بر روی توده‌ها توده کرد.
javadazadi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰-۸۸۹-۱
تعداد صفحات۲۵۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰-۸۸۹-۱