تمام این مدت

دانلود و خرید تمام این مدت

۴٫۴ از ۸۷ نظر
۴٫۴ از ۸۷ نظر

برای خرید و دانلود   تمام این مدت  نوشته  ریچل لیپینکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

A
اول تشکر از انتشارات ملیکان و تبریک تولد... این کتاب واقعا برای من شیرین و قابل درک بود. دلتنگی، عزاداری، از ته وجود خواستن کسی، افسردگی، مواجه شدن با غم از دست دادن عزیزی و مهم تر از همه مارلی. مارلی شخصیت پردازی خارق‌العاده‌ای داشت. واقعا عالی بود. در پایان کتاب، بغض کردم و آخرش هم لبخندم همراه با اشک هام روی لب هام جاری شد.
msetayesh
تبریک عرض میکنم بابت سالگرد تاسیس انتشارات میلکان و سپاسگزارم از این کار زیبای مدیران و دست اندرکاران انتشارات میلکان و طاقچه عزیز. امیدوارم این کار زیبا و مثبت در تمام انتشاراتی ها به یک عرف نیکو تبدیل شده و ادامه پیدا کند.
کاربر ۲۶۹۵۲۳۳
خیلی خوبه توصیه میکنم شماهم بخونید
کاربر Sima
خیلی جالب بود . دوست داشتم
مستاجر خدا :)♡
میتونم بگم واقعا خیلی زیبا بود ❤ یک داستان پر از تنِش و اتفاقاتی که اصلا انتظارشون را نداری برای منکه کاملا جذاب بود نمیخاستم تو این روز هایی که درس دارم بشینم کتاب بخونم اما اونقدر برام جذاب بود که اول فقط میخاستم ۲ الی ۳ صفحه از اون را بخونم اما دیروز که خریدم نصفش کردم و امروز هم به پایان رسوندمش در حالی که نیم ساعت پیش به زور ازش پا شدم تا تکالیفم را تحویل بدم و بعد دوباره بیام سرش 😁 داستانپردازی واقعا زیباست بعضی جاها حس میکنی بقیه داستان دیگه یکنواخت و کسل کننده قراره باشه اما همونجا باز هم یک اتفاق دیگه میفته که تورو مشتاق تر میکنه به ادامه دادن🙃داستان تا حدودی غمگینه اما لحظات شادی هم داره که واقعا بین اون همه غم به چشم میاد🤩 پیشنهاد میکنم اگه رمان عاشقانه دوست دارید حتما این را بخونید😍
zahra
خیلی رمان قشنگی بود😍 اما ترجمه‌اش خیلی ضعیف بود😑
shahab shahin
اینکه در راه اعتلای فرهنگ کتابخانی کتابی به دوستداران مطالعه اهدا میکنید فوق العاده ارزشمند و قابل احترام و تأثیر گذارست. (سپاسگزارم)
هدی حیدری
۵ ستاره هم کمه
hosinian
بسیار عالی وپرمحتوا
syyd hashem
عالی بود میخونی تو ذهنت هر جور دوس داری تصورش میکنی
صفحه قبل۱۲...۴صفحه بعد