او؛ یک زن

دانلود و خرید او؛ یک زن

۳٫۳ از ۱۵ نظر
۳٫۳ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود   او؛ یک زن  نوشته  چیستا یثربی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Taha
مثل بقیه ی رمان های خانم یثربی،‌ درهم و برهم. شلوغ و پلوغ. راست و دروغ قاطی. با اندیشه های دینی و سیاسی ثابت قبلی. من اصلا نپسندیدم. انگار یک سری شخصیت را ریخته باشی توی قبلمه و هی هم زده باشی. جذبم نکرد. حتی با اینکه تا تهش را خواندم. اصلا هیچ جای داستان سیر منطقی ای به چشم نمی‌خورد. ازدواج های عجیب روابط غریب بچه های بی ربط یک عالمه انسان های با مشکلات روانی. همه در هم و برهم با یک عالمه راز و یک عالمه مشکل و یک عالم انسان هایی که به خاطر بقیه تقاص پس میدن و کاملا در داستان پذیرفته شده است.
بوک تاب
منطق هم نداشت... غیر معقول بود.
بوک تاب
واقعا، نظر منم همین بود. چرت و پرت.
hany razavi
دقیقا ،اصلا معلوم نبود چی به چیه،فقط می‌خوندم تمومش کنم ،اصلا از خواندنش لذت نبردم،پستچی خیلی بهتر بود،همینطور که به جلو پیش میری یه سری روابط مزخرف کشف میشه که اصلا به جذابیت داستان هیچ کمکی نکرده که هیچ حتی پیچیده تر کرده داستان هارو و باید بشینی فکر کنی کی با کی چه نسبتی داشت .
ندا
رمان خوبی بود .ولی تو راست و دروغ آدم سردرگم میشه .بعد نبود .
mehregan
متاسفانه نویسنده خیلی خیلی درهم نوشتند و اصلا باور پذیر نبود و خواندن آن را پشنهاد نمی کنم
mim_ti
این کتاب درمورد دختریه که به یک بازیگر علاقه مند میشه و به مرور متوجه میشه اون فرد دچار مشکلاتی هست و با این حال حاضر به ازدواج با اون میشه درمورد کتابش باید بگم کتابیه که واقعیت و تخیل نویسنده تو هم پیچیده شده و شما نمیدونید کجاش راسته و کجاش نیست، یه جاهایی روابط افراد انقدر درهم پیچیده میشه که باید زمان بگزارید و درموردش فکر کنید فلانی نسبتش با فلانی چی میشه الان، بعضی قسمت های کتاب طوری شخصیت هارو ترسیم کرده که در اندیشه های دینی نویسنده نوعی غرض ورزی دیده میشه یه نکته جالب درمورد کتاب بگم اینه که پایان کتاب خواننده رو همراه با یه نوع کنجکاوی نگه میداره که از نظر من جالبه
بوک تاب
معلوم بود با غرض ورزی نوشته شده. واقعا غیر منطقی و درهم برهم بود.... پر از روابط احمقانه که آدم تو فکرشم نمیتونه اینقدر ساده لوحانه بنویسه...
کاربر ۲۰۳۱۳۵۷
آخرش چی شد؟
Roshank Moradi
مزخرف مثل دیگر آثارشان
صفحه قبل۱صفحه بعد