وسوسه

دانلود و خرید وسوسه

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود   وسوسه  نوشته  گراتزیا دلددا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

نسیم رحیمی
باید بگم توصیفات کتاب بی اندازه قوی بود مخصوصا وصف محیط اطراف و استفاده از عنصر باد به حالتی بود که واقعا اون حس وسوسه،عذاب وجدان، دو راهی و نیروهای شیطانی رو تداعی می کرد و فکر میکنم به خاطر همین توصیفات هم برنده جایزه نوبل شده باشه. تعداد شخصیت ها کم هست و خیلی راحت میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد. ولی آخه چرا کشیش های کاتولیک نمی تونند ازدواج کنند.من دو دلی مادرِ کشیش رو خیلی خوب درک میکردم که از طرفی دوست نداره پسرش به دین پشت کنه و از طرفی هم ناراحته که چرا پسرش نباید عاشق بشه.مثل این می مونه که روحانیون در اسلام نتونند ازدواج کنند در حالی که جایز هست چند تا همسر هم بگیرند...😒 در کل کتاب خوبی بود و ارزش مطالعه داره.
Smnhgh
🔺یه حسایی هست که سخت میشه تحلیل کرد و فهمیدشون چه برسه گفتن، اما دلددا به خوبی از عهده رام کردن این افکار و احساسات بر اومده و به نثر کشوندتشون... 🔺رمان حول وسوسه ی کشیشِ جوانِ دهکده میگذره که مادرش از رازش با خبر شده... کل داستان در ۱.۵ روز هست و این تمرکز در زمان کم، باعث انسجام در ابراز احساسات، وسوسه ها و کلنجارهای درونی شخصیت ها شده... 🔺کلا خوشم اومد ، ولی شاید این که خیلی با وقفه بسیار خوندم کتابو یکم در حس وحال فضای داستان نبودم باعث شد اونقدر جذاب نباشه برام و نمره بالایی ندم. امتیازم ۳.۵ هست.
*لپی*
داستان درمورد لغزش یه کشیش کاتولیک هست وتلاش مادرش برای جلوگیری از این لغزش وشک وتردیدی که این مادروپسر ازدرستی اینکه چرا نباید یه کشیش، عاشق بشه به دلشون میفته،برای یکبار خوندن بدنیست،ترجمه هم خوب بود.
آدینه
کلا کارای گراتزیا دلدا قشنگه، متن روونی داره و توصیفات بی نظیرش کاملا مخاطب رو با خودش همراه میکنه
love.is.books
کتاب کوتاه اما جالب بود. پیشرفت داستان تقریبا کند بود ولی آخر ماجرا نقطه قوت کتاب به حساب میومد. اولین کتاب من از خانوم دلددا بود و دوس دارم بیشترشون ازشون بخونم. ترجمه هم دیگه به تعریف نیاز نداره، واقعا عالی بود.
mary
خوب بود❤
صفحه قبل۱صفحه بعد