با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها  نوشته  دنیس تریو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها

کتاب صوتی زندگی شگفت‌ انگیز یک پستچی تنها داستانی جذاب و غافلگیر کننده از دنیس تریو است که با ترجمه مهسا خراسانی و صدای گرم احمد گنجی می‌شنوید. این کتاب، داستان یک پستچی است که برای فرار از روزمرگی، سراغ خواندن نامه‌ها می‌رود و درگیر ماجرایی عجیب می‌‌شود. 

درباره کتاب صوتی زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها

زندگی شگفت انگیز یک پستچی تنها داستان زندگی بیلودو است. پستچی تنهایی که زندگی یکنواخت و روزمره‌ای دارد. او برای فرار از این زندگی دست به کاری عجیب می‌زند: به سراغ باز کردن نامه‌های مختلف می‌رود و آن‌ها را می‌خواند. همین ماجرا او را به نامه‌های سیگولین می‌رساند. 

سیگولین و گستون که مدت‌ها است با هم نامه‌نگاری می‌کنند نامه‌هایی کوتاه، سه خطی و عجیب رد و بدل می‌کنند. آن دو در نامه‌هایشان هایکو می‌نویسند. هایکوهایی چنان با ظرافت و سادگی که بیلودو را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. این تاثیر کم‌کم خودش را به شکل یک احساس عمیق عاشقانه نشان می‌دهد و بیلودو را عاشق سیگولین می‌کند. این عشق، او را وا می‌دارد تا در نبود گستون، نامه‌نگاری را با سیگولین ادامه می‌دهد. 

زندگی شگفت انگیز یک پستچی تنها، داستانی عاشقانه و لطیف است. پر از توصیفاتی جذاب و دقیق که شنونده را همراه و هم قدم می‌کند و پایان غافلگیر کننده‌اش، شما را میخکوب می‌کند.

کتاب صوتی زندگی شگفت ‌انگیز یک پستچی تنها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

زندگی شگفت انگیز یک پستچی تنها، داستانی جذاب و لطیف است. دوست‌داران رمان‌های عاشقانه و ادبیات داستانی ترجمه از شنیدن این کتاب صوتی لذت می‌برند. 

درباره دنیس تریو 

دنیس تریو، نویسنده ، نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس کانادایی تبار فرانسوی-کانادایی، در تاریخ ۲۴ آگوست ۱۹۵۹ به دنیا آمد. او در سال ۱۹۸۱ در رشته روان‌شناسی از دانشگاه اوتاوا فارغ التحصیل شد و فعالیت ادبی و حرفه‌ای‌اش را به عنوان نویسنده، بعد از نوشتن چندین نمایشنامه موفق با نوشتن فیلمنامه آغاز کرد. اولین رمان او در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و موفق شد تا چهار جایزه ادبی را برای نویسنده‌اش به ارمغان بیاورد: جوایزی مانند آن-هبرت و جایزه کبک فرانسه / ژان-هملین. 

همچنین در نسخه‌ای که سال ۲۰۰۷ منتشر کرد عنوان رمان برتر را از آن خود کرد. کتاب‌های دنیس تریو به زبان‌های مختلف از جمله روسی و چینی ترجمه شده‌اند.

درباره مهسا خراسانی

مهسا خراسانی در سال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. او مترجم، ویراستار و عضو انجمن صنفی مترجمان است. مهسا خراسانی در رشته زبان و ادبیات انگلیسی تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است کارشناسی ارشدش را در رشته زبانشناسی کاربردی به پایان رساند.

مهسا خراسانی آثار نویسندگان بسیاری را از جمله اما داناهیو، نادیا هاشمی و روت رندل به فارسی ترجمه کرده است. او همچنین در حوزه ادبیات کودک و نوجوان آثاری را از جیسون سیگل و کریستین میلر به فارسی ترجمه کرده است. این آثار در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mohsen solgi
۱۴۰۰/۰۶/۱۷

بسیار عالی؛ با پایان بندی خیره کننده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۰٫۷ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۰٫۷ مگابایت