با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درمان شوپنهاور

دانلود و خرید کتاب صوتی درمان شوپنهاور

۴٫۲ از ۱۷ نظر
۴٫۲ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی درمان شوپنهاور  نوشته  اروین  د. یالوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی درمان شوپنهاور

کتاب صوتی درمان شوپنهاور نوشته اروین یالوم، داستانی زیبا است از پریشانی‌های ذهنی فیلیپ و جولیوس می‌گوید و در کنارش از فلسفه‌ی شوپنهاور و روش‌های روان‌درمانی گروهی صحبت می‌کند. 

نسخه صوتی درمان شوپنهاور را با ترجمه‌ی کیومرث پارسای و صدای میلاد فتوحی بشنوید.

درباره کتاب صوتی درمان شوپنهاور

اروین یالوم در کتاب درمان شوپنهاور هم فلسفه و مفاهیم روانشناسی را بهم آمیخته است. داستان کتاب درمان شوپنهاور از زبان سوم شخص بیان می‌شود. فیلیپ و جولیوس که شخصیت‌های اصلی این داستان هستند، در طی ماجرایی با یکدیگر آشنا می‌شوند و این آشنایی کتاب را تشکیل می‌دهد. فیلیپ مردی گوشه‌گیر است. او به اعتقادات فیلسوف مشهور، شوپنهاور پایبند است و این گفته‌ی او را سرلوحه‌ی زندگی‌اش قرار داده است: «مردی که بتواند یک دفعه برای همیشه از رابطه با تعداد زیادی از آدمیان اجتناب کند، مرد خوشبختی‌ست.» جولیوس  یک روان‌درمانگر است که به بیماری سرطان مبتلا شده است. او بعد از ابتلا به بیماری به معنای زندگی، کارهایی که در طول زندگی‌اش انجام داده و هدفش فکر می‌کند. فیلیپ که می‌خواهد از این گوشه‌گیری بیرون بیاید، پایش یه جلسات درمانی جولیوس باز می‌شود. او می‌خواهد که طبق نظریه‌ی آرتور شوپنهاور به مشاور فلسفی تبدیل شود و برای اینکار به کمک جولیوس احتیاج دارد. 

آشنایی فیلیپ و جولیوس و حضور فیلیپ در این جلسات، باعث گفتگوهای بسیاری می‌شود. گفتگوهایی درباره‌ی علت تجربه‌ی زندگی، اهمیت آگاه شدن به مشکلات فردی بر انسان در جهت رفاه شرایط شخصی و سپس جامعه و همین گفتگوها دیدگاه‌های مختلف افراد را آشکار می‌کند.

کتاب صوتی درمان شوپنهاور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران رمان‌های روانشناسی و فلسفی از شنیدن کتاب صوتی درمان شوپنهاور لذت می‌برند.

درباره اروین. د یالوم

اروین دیوید یالوم روانپزشک اگزیستانسیالیست اهل آمریکا است. او متولد ۱۹۳۱ واشنگتن است. اروین یالوم در رشته پزشکی و سپس در رشته روانپزشکی تحصیل کرد و پس از آن استاد دانشگاه استنفورد شد. وی در دوران استادی در این دانشگاه الگوی روانشناسی هستی‌گرا یا اگزیستانسیال را پایه‌گذاری کرد. یالوم در دوران زندگی خود آثار دانشگاهی متعددی تألیف کرده‌ است و چند رمان موفق نیز دارد. بیشترین شهرت اروین یالوم مربوط به رمان‌های روان‌شناختی وی و به‌خصوص رمان مشهور وقتی نیچه گریست است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
فهیمه
۱۳۹۹/۰۹/۱۸

لذت بردم ولی نیچه وقتی گریست نمره اولم بود

منا
۱۳۹۹/۰۹/۲۸

کتاب عالی هست توصیه میکنم

Raman
۱۳۹۹/۱۰/۱۹

کتابی روان و حاوی نکات زیبا در خصوص فلسفه و‌ زندگی ارتور شوپنهاور، پیشنهاد می کنم حتما استفاده کنید

noble
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

ترجمه اش بسیار نامفهوم بود برای من ..بعضی جملات رو اصلا نمیفهمیدم.. اما برای دوستانِ روانشناسی که به کار گروه درمانی علاقه دارند میتونه پیشنهاد خوبی باشه. اینکه چطور در گروه صحبت کنی و رفتار همگروهیت رو آنالیز کنی و

- بیشتر
غزل
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

به نسبت وقتی نیچه گریست ضعیفه. بیشتر به آموزش مبانی فلسفه اهمیت داده شده تا پرداخت ادبی. اما شنیدنش خالی از لطف نیست مخصوصا با گویندگی خوب میلاد فتوحی.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۶ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۳۶٫۲ مگابایت
زمان۱۶ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۳۶٫۲ مگابایت