با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مدرسه جاسوسی؛ جلد ششم اثر استوارت گیبز

دانلود و خرید کتاب مدرسه جاسوسی؛ جلد ششم

عملیات شناسایی

۴٫۶ از ۳۷ نظر
۴٫۶ از ۳۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدرسه جاسوسی؛ جلد ششم  نوشته  استوارت گیبز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدرسه جاسوسی؛ جلد ششم

کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد ششم نوشته استوارت گیبز است. این کتاب را انتشارات پرتقال با ترجمه مریم رفیعی منتشر کرده است. در این کتاب هفت جلدی می‌خوانید چطور یک دانش‌آموز ساده آموزش آموزش می‌بیند که جاسوس باشد.

درباره کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد ششم

استان بِن ریپلیه، شاگرد ممتاز و نابغه‌ی ریاضی ۱۲ ساله است. آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا از او می‌خواهد به آکادمی فوق محرمانه‌ی اَبَرجاسوس‌های آینده بپیوندد. اما در حقیقت بن یک طعمه است برای بیرون کشیدن یک جاسوس دوطرفه و خطرناک.

مجموعه‌ی هفت جلدی مدرسه‌ی جاسوسی یک مجموعه‌ی بسیار متفاوت است که همه‌ی چیزهای محرمانه را درآن پیدا می‌کنید. بنجامین که یه نابغه‌ی ریاضی ۱۲ ساله ا‌ست وارد مدرسه‌ی جاسوسی می‌شود و آن‌جا تجربه‌های عجیب و سختی را پشت سر می‌‌گذارد. این مجموعه پر از ماجراجویی و اتفاقات جذاب است.

خواندن کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد ششم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان و کودکان علاقه‌مند به داستان‌های پرهیجان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد ششم 

مایک دوروبرش را نگاه کرد و وقتی دید اثری از زویی نیست، دهانش از تعجب باز ماند. «نمی‌دونم! همین الان این‌جا بود.»

توی جنگل دویدم به سمت آخرین جایی که زویی را دیده بودم. برای اولین بار در منطقه‌ای بودیم که بوته‌های انبوه زیادی نداشت و فقط تنهٔ نخل‌های باریکی دورتادورش را گرفته بودند. می‌توانستم از هر جهت چندین متر آن طرف‌تر را ببینم؛ این یعنی زویی باید در دیدرسم می‌بود. «چه بلایی سرش اومده؟»

مایک پرسید: «من از کجا بدونم؟ الان این‌جا بود، حالا نیست! شاید پلنگی چیزی شکارش کرده.»

اریکا گفت: «مکزیک پلنگ نداره.» بی‌خیال مورِی را پرت کرد کنار و سریع آمد پیش ما. «اگه چیزی شکارش کرده باشه، جگوار۵۹ بوده.»

مورِی گفت: «یا شاید یه کروکودیل گنده.»

اریکا پرسید: «کروکودیل این‌قدر دور از آب چی کار می‌کنه؟»

مورِی پیشنهاد داد: «مهاجرت؟»

به هردویشان گفتم: «این حرف‌ها هیچ کمکی نمی‌کنه!» برگشتم سمت مایک تا سؤال دیگری ازش بپرسم.

ولی مایک هم غیب شده بود.

پرسیدم: «مایک کو؟»

مورِی جیغ زد: «اون هم غیبش زد! شاید آدم‌فضایی‌ها دزدیدنشون!»

گفتم: «امکان نداره.»

مورِی پرسید: «توضیح بهتری داری؟»

به دو دلیل جوابش را ندادم. اول این‌که توضیح بهتری نداشتم.

دوم این‌که سقوط کرده بودم داخل پوستهٔ زمین.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۸)
--ghazal--
۱۳۹۹/۰۸/۱۵

این کتاب هم مثل بقیه ی جلد های مدرسه جاسوسی عااااااالی و جذاب و فوق‌العاده و خلاصه ی همه چی تموم بود

Hana
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

فوق العاده!!! بی صبرانه میرم جلد بعدیشو بخونم.

ف.س
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

مجموعه مدرسه جاسوسی بهترین کتابیه که تو عمرم خوندم. تا حالا چنین کتابی نخونده بودم. بییییییییییییییی نظیره. اگه نخونید 9 دهم عمرتون بر فناست

《ARIA》
۱۳۹۹/۱۲/۱۷

این کتاب بهترین کتاب مجموعه مدرسه جاسوسی با اختلاف است. ولی محدودیت سنی +14باید داشته باشه؛

mojtaba
۱۴۰۰/۰۲/۲۵

این کتاب و جلد های دیگرش عالی هستند این کتاب در مورد بچه ای هستش که به یک جاسوس تبدیل میشه و د مدرسه جاسوسی تحصیل. میکنه و ماجراهای جالبی پشت سر میگذارهمن از خواندن این کتاب حس خیلی خوبی

- بیشتر
محمد صالح
۱۴۰۰/۰۵/۲۹

کتاب خیلی خوبیه

Hossein
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

بهترییییییین

Reader of the book
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

بهترین مجموعه کتابی که خوندم همش پر از هیجانه

!...!
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

وای واقعا عالی بود . این جلد خیلی قشنگ و پر ماجرا بود و واقعا خوشحال شدم که ادامش به جلد بعدی موکول شد چون اینطوری داستان جذابش ادامه پیدا میکنه. واقعا خیلی خوب چه وقتی تو مکزیک گم شده بودن ،چه

- بیشتر
مرینت
۱۴۰۰/۰۲/۱۸

بد نبود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶۲)
عملیات شناسایی مجموعه مدرسه جاسوسی جلد ۶ نویسنده: استوارت گیبز مترجم: مریم رفیعی انتشارات پرتقال
Baran
اریکا افتاده بود روی دندهٔ لج. «و اون‌ها می‌دونن که ما این رو می‌دونیم. واسه همین در واقع از ما انتظار دارن خلافِ خلافِ چیزی رو که بقیه ازمون انتظار دارن، انجام بدیم. یعنی فرار کردن. واسه همینه که الان داریم خلافِ خلافِ خلافِ کاری رو که ازمون انتظار دارن انجام می‌دیم؛ یعنی همین‌جا موندن.»
ک.ت.ا.ب
«امروز رفتم زیپ‌لاین‌سواری. فکر کنم یه نُه متری از زمین فاصله داشتیم. خیلی ترسناک بود. ولی از پسش براومدم. محشر بود! تو چی؟ امروز کار هیجان‌انگیزی انجام دادی؟» مایک بهش گفت: «هواپیمام سقوط کرد. تازه، کروکودیل‌ها بهم حمله کردن، افتادم توی یه سنوت و یه شهر گمشدهٔ مایایی رو کشف کردم.» دختر مات و مبهوت نگاهش کرد و بعد هرهر خندید. «دستم انداختی، نه؟» مایک گفت: «شاید.»
پیگیری
مورِی داوطلب شد. «من این کار رو می‌کنم! من اصول اخلاقی سرم نمی‌شه.» اریکا گفت: «واسه همین بهت اعتماد ندارم. به محض این‌که بذارم با کارت اعتباری بری، بعید نیست یه جت خصوصی به مقصد ریو اجاره کنی.» تعجب روی صورت مورِی که آغشته به چربی ژامبون و سس شکلات بود، نشست. مثل این‌که دقیقاً همین فکر به ذهنش خطور کرده بود.
پیگیری
کاش مردم کمی ساده‌تر بودند
ناشناس خاص
مورِی با دیدن او خشکش زد. پرسید: «هی! پس صبحونهٔ من کو؟» زن مشتی به صورتش زد. مورِی تلوتلو خورد و رفت عقب. گفت: «باشه، از انعام خبری نیست.» و بعد بیهوش روی زمین ولو شد. پل ای دوباره از شدت وحشت جیغ کشید و زیر میز عسلی پناه گرفت. مایک و زویی هم هر دو گارد گرفتند. نگران این مهاجم ناگهانی شده بودند، ولی من برعکس آن‌ها همین‌طور ایستادم. نمی‌توانستم جلوی لبخندم را بگیرم. قبلاً افتخار آشنایی با این زن نصیبم شده و خیلی سریع از او خوشم آمده بود. زن در حالی که چمدانش را دنبال خودش می‌کشید، از روی بدن بی‌حرکت مورِی گذشت. با لهجهٔ بریتانیایی شسته‌رُفته‌ای به نوجوان بیهوش گفت: «این به خاطر این بود که می‌خواستی دخترم رو بکشی.» با دیدن من گل از گلش شکفت. «سلام، بنجامین! چقدر خوشحالم دوباره می‌بینمت!» بازوهایش را از هم باز کرد. «بیا این‌جا ببینم!» گفتم: «مایک، زویی، معرفی می‌کنم: مادر اریکا.»
ن. عادل
زویی، مشکوک، به مورِی نگاه کرد. «شرط می‌بندم اگه این اتفاق بیفته، تو بدت نمی‌آد ما رو بکشی و بخوری تا زندگی بی‌خاصیت خودت یه‌کم طولانی‌تر شه.» مورِی دلخور شد و فریاد زد: «هی! درسته که من تروریست و دزد و خائنم، ولی آدمخوار نیستم!»
پیگیری
معلوم بود توقع داشت اریکا تعجب کند، ولی او هیچ واکنش خاصی نشان نداد. «کاملاً منطقیه. اشلی همه‌ش دنبال جلب توجهه و وارن این‌قدر بدبخته که حاضره در ازای کوچک‌ترین توجهی غلام حلقه‌به‌گوش طرف شه. پس اگه فکرش رو بکنین، می‌بینین خیلی هم به هم می‌آن.» مورِی، گیج و منگ، چند بار پلک زد. بعد پرسید: «چه جوریه که وقتی خودت چیزی از احساس و عاطفه سرت نمی‌شه، این‌قدر دربارهٔ احساسات بقیه اطلاعات داری؟»
پیگیری
بی‌اختیار آرزو کردم کاش مردم کمی ساده‌تر بودند، مثل ریاضیات. توی ریاضی همیشه می‌دانی جواب چی می‌تواند باشد. عدد پی همیشه ۳.۱۴۱۵۹ است، ولی ممکن است یک حرف را در زمان‌های مختلف به یک نفر بزنی و دو واکنش کاملاً متفاوت دریافت کنی. ممکن است فکر کند خیلی بانمکی، یا فکر کند احمقی. یا ممکن است فکر کند عوضی‌ترین آدم دنیا هستی.
میمْ؛ مثلِ مَنْ
نگاه سرد اریکا به زویی سردتر از قبل شد. «جدّ من یه بار سه ماه شکنجه رو تو زندان ائتلافی‌ها تحمل کرد و تسلیم نشد. اون وقت تو یه زندانی رو بعد از چند دقیقه آواز خوندن آزاد کردی؟» مورِی ظاهراً دوست نداشت زویی بیشتر از این سرزنش شود، برای همین به کمکش آمد. سرش را عقب داد و از ته حلقش شروع کرد به آواز خواندن. از هر چیزی که می‌توانستم تصور کنم بدتر بود. کشیده شدن ناخن روی تخته‌سیاه به گَرد پای آواز خواندن مورِی نمی‌رسید. پل ای از شدت وحشت جیغ کشید و دوباره خودش را مثل جنین مچاله کرد.
پیگیری

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۴۱-۸
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۴۱-۸