با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ کومبره

دانلود و خرید کتاب در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ کومبره

۲٫۶ از ۷ نظر
۲٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ کومبره  نوشته  مارسل پروست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ کومبره

کمیک استریپ در جست‌وجوی زمان از دست رفته اقتباسی از رمان مشهور مارسل پروست، نویسنده نامدار فرانسوی است. این اثر در مجموعه رمان‌های مصور نشر چترنگ به چاپ رسیده است که با هدف بهره‌بردن از آثار فاخر کلاسیک جهان در دنیای پرمشغله امروزی تدوین شده، به چاپ رسیده است.

در مجموعه رمان‌های مصور انتشارات چترنگ آثار شاخص کلاسیک جهان با حجمی کمتر و در قالب کمیک برای خوانندگان کم‌حوصله‌تر به ویژه نسل جوان امروز آماده شده‌اند. تا شاید آنها را به خواندن کتاب‌های اصلی هدایت کنند.

کمیک استریپ در جستجوی زمان از دست رفته را استفن اوئه از رمان اصلی اقتباس کرده و استانیسلاس برزه کار تصویرگری ان را انجام داده است.

سوان عاشق، نام جاها، کومبره و در سایه دوشیزگان شکوفا از این مجموعه تا کنون به چاپ رسیده است که جلد حاضر داستان کومبره است.

درباره کتاب در جستجوی زمان از دست رفته

رمان در جستجوی زمان ازدست رفته اثر مارسل پروست در ۷ جلد نوشته شده که هر کدام نامی مستقل دارند. پروست این رمان را در دوران بیماری و تنهایی‌اش، بین سال‌های ۱۹۰۸- ۱۹۰۹ تا ۱۹۲۲ میلادی نوشته و میان سال‌های ۱۹۱۳ تا ۱۹۲۷ میلادی منتشر کرده‌است.

مارسل پروست در این اثر یک داستان واحد نمی‌گوید بلکه در تنهایی و دوران بیماری‌اش، عمق گذشته از دست رفته خود را جستجو می‌کند. شگفت‌انگیزی اثر در آن است که از هرکجا این داستان را شروع کنید آن را درخواهید یافت. چرا که این اثر یک داستان معمول کلاسیک با شروع و پایان مشخص نیست بلکه مجموعه‌ای از شخصیت‌ها و حوادث و داستان‌ها است که نویسنده از ورای آن، یک تحلیلِ عمیقِ ادبی، هنری، فلسفی و اجتماعیِ از جامعه‎ی اواخر قرن نوزدهم فرانسه به دست می‌دهد.

طرف خانه سوان، در سایه دوشیزگان شکوفا، طرف گرمانت، سدوم و عموره، اسیر، آلبرتین گمشده، زمان بازیافته عناوین تشکیل دهنده‌ی رمان در جستجوی زمان از دست رفته هستند.

خواندن در جست‌وجوی زمان از دست رفته؛ کومبره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست داران آثار کلاسیک جهان که وقت کافی برای مطالعه آثار اصلی را ندارند می‌توانند از خواندن کمیک استریپ لذت ببرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Khosro Jalalmanesh
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

من با دیدن نام مارسل پروست این کتاب راخریدم وبعد متوجه شدم چه کلاه گشادی سرم رفته وفقط یک کمیک استریپ مسخره بنام در جستجوی زمان از دست رفته به بنده انداخته اند. واقعا متاسفم برای این قبیل ناشرین وافرادی

- بیشتر
💕Adrien💕
۱۳۹۹/۱۰/۰۴

ارزش خریدن داره؟رمان هست؟ژانر این کتاب چیه؟ ممنون میشم کسی جوابم رو بده🙏🌹☺

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۶-۰۰-۲
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۶-۰۰-۲