با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وقتی همه چیز فرو می‌پاشد

دانلود و خرید کتاب وقتی همه چیز فرو می‌پاشد

توصیه‌ای قلبی برای موقعیت‌های دشوار زندگی

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وقتی همه چیز فرو می‌پاشد  نوشته  پما چودرون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وقتی همه چیز فرو می‌پاشد

وقتی همه چیز فرو می‌پاشد نوشته پما چودرون، کتابی در زمینه موفقیت و روان‌شناسی و درباره موقعیت‌های بحرانی در زندگی است.

 پما چودرون در این کتاب درباره تبدیل کردن ترس‌ها و موقعیت‌های دشوار زندگی به شادی سخن گفته است.

درباره کتاب وقتی همه چیز فرومی‌پاشد

چودرون در این کتاب می‌گوید وقتی همه چیز فرومی‌پاشد و ما با مشکلی بزرگ رو به رو هستیم و در آستانه جایی هستیم که چیزی از آن نمی‌دانیم بهترین تمرین برای هر کدام از ما این است که همان جا بمانیم و هیچ چیز را تغییر ندهیم. سعی کنیم سفری معنوی به درون خود آغاز کنیم و خود را از نو بسازیم.

 وقتی همی چیز فرومی‌پاشد ما می‌توانیم برنجیم، آسیب‌پذیر شویم یا پرخاشگری کنیم اما چودرون در این کتاب به ما یاد می‌دهد که در این مواقع کار بهتری هم می‌توان کرد. این که آرام بگیریم و روی خودمان و قوای ذهنی و روحی‌مان تمرکز کنیم. این که چگونه می‌توان با وجود بحران برخود مسلط شد را در این کتاب به خوبی فراخواهید گرفت.

 خواندن کتاب وقتی همه‌چیز فرو می پاشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه کسانی که می‌خواهند در زندگی آرامش واقعی را تجربه کنند و اجازه ندهند مشکلات بر آنها غلبه کند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
£lnaz
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

عالییی با ترجمه روان و ملموس وقتی کتابو می خونید تحمل درد‌ براتون آسونتر میشه و یاد میگیرید تو هر شرایطی چجوری آروم باشین

اشکان
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

با سلام و احترام اصل مطالب قابل تامل و جذاب است ولی در ارائه به مخاطب (ترجمه) خوب نتوانسته ارتباط برقرار نماید.

Fateme Abedi
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

محتوا خوب اما ترجمه خوب نیست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
چیزهایی مثل ناامیدی و اضطراب نشانه‌هایی هستند که به ما می‌گویند در شرف رفتن به اقلیمی ناشناخته هستیم. در شرف تجربه کردن چیزی ناشناخته.
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹
وقتی با ناشناخته‌ها مواجه می‌شویم می‌ترسیم و این چیز وحشتناکی نیست. این ترس جزیی از زنده بودن است، چیزی که همه در آن مشترکیم. ما در برابر احتمال تنهایی واکنش نشان می‌دهیم، در برابر احتمال مرگ، در برابر این‌که چیزی نداشته باشیم که به آن بچسبیم. ترس واکنشی طبیعی است نسبت به نزدیک‌تر شدن به واقعیت.
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹
وقتی اوضاع متزلزل است و هیچ چیز جواب نمی‌دهد، ممکن است بفهمیم که در آستانهٔ چیزی هستیم. ممکن است بفهمیم که در وضعیتی بسیار حساس و آسیب‌پذیر هستیم که یکی از این دو مورد پیش می‌آید. می‌توانیم برنجیم، دلخور شویم و دست به هیچ کاری نزنیم و یا می‌توانیم آن وضعیت لرزان و پرتپش را حس کنیم. این‌جا قطعآ چیزی لطیف، ظریفت و پرتپش در مورد ناپایداری و بی‌ثباتی وجود دارد.
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹
زندگی آموزگار و دوست خوبی است. اوضاع دائمآ در حال تغییر است، ای کاش فقط بتوانیم بفهمیم. هیچ چیز آن‌طور که ما دوست داریم در موردش خیال‌پردازی کنیم، پیش نمی‌رود. تأکید نداشتن بر چیزی و در میانه بودن، مطلوب‌ترین وضعیت است، وضعیتی که در آن گیر نمی‌افتیم و می‌توانیم قلب و ذهن‌مان را فراتر از حد ممکن بگشاییم. این وضعیتی نرم، غیرتهاجمی و دگرگون‌پذیر از اوضاع است. ماندن با این آشفتگی ــ ماندن با قلبی شکسته، خشمی غران، ماندن با حسی از ناامیدی و میل به انتقام ــ راه و روش بیداری حقیقی است. ماندن با این تردید، مهارت پیدا کردن در کسب آرامش به هنگام پریشانی، این‌که یاد بگیریم وحشت نکنیم ـ
کاربر ۱۶۴۴۲۱۹

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۹۴-۲۲۸۱-۸۳-۱
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۹۴-۲۲۸۱-۸۳-۱