با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی اثر دیوید گاگینز

دانلود و خرید کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

بر ذهنت چیره شو و ناممکن را ممکن کن!

۳٫۷ از ۳۸ نظر
۳٫۷ از ۳۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی  نوشته  دیوید گاگینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

معرفی کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

دیوید گاگینز به‌عنوان آماده‌ترین مرد (واقعی) ایالات متحده آمریکا شناخته می‌شود و در کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی، بر ذهنت چیره شو و ناممکن را ممکن کن داستان جالب زندگی خود را به تصویر می‌کشد. میلاد بشیری این کتاب را به فارسی ترجمه کرده است.


خلاصه کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی

گاگینز داستان را با شرح روزهای تلخ کودکی خود آغاز می‌کند. پسری سیاه‌پوست که شدیدترین شکنجه‌های روحی و جسمی را از سوی پدر خود متحمل شده است. فقر و افسردگی طی سال‌های طولانی همچون ماسه روان دیوید گاگینز را به پایین کشیده است. خوشبختانه داستان با ادامه رنج‌های این پسر سیاه‌پوست ادامه نمی‌یابد؛ نقطه عطف ماجرا رقم می‌خورد و دیوید تصمیم می‌گیرد یک بازنده نباشد. او می‌کوشد تا از تمام توانایی و استعداد خود بهره بگیرد و موفق شود. در حال حاضر دیوید گاگینز به‌عنوان نماد نیروهای مسلح ایالات متحده و یکی از ورزشکاران برتر استقامت در جهان شناخته می‌شود. دیوید گاگینز تنها شخصی است که تاکنون توانسته آموزش‌های تخصصی نیروی دریایی، رنجر ارتش و کنترل‌کننده هوایی تاکتیکی نیروی هوایی ایالات متحده را به پایان برساند.

او سعی دارد در این کتاب خواننده را متقاعد سازد تا از بیش‌ترین ظرفیت ذهن و جسم خود استفاده کند. در واقع با کمک گام‌های مطرح شده در این کتاب می‌توان موانع را کنار زد و به استقبال موفقیت، افتخار و آرامش شتافت. بدون شک لحن صادقانه و همراه با صمیمیت این کتاب تاثیر بسزایی در جلب مخاطب دارد.

خواندن کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه این کتاب را به همه کسانی که از توانایی و استعداد خود بی‌خبر هستند و خود را قربانی شرایط می‌دانند پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب

وقتی در را باز کردم صدای دزدگیر بلند شد و من شوکه شدم! خشکم زده بود. به دیوار تکیه دادم و به صدای قدم‌هایش گوش دادم. صدای تق‌تق پله‌ها می‌آمد و می‌دانستم کارم تمام است. از پله‌ها پایین آمد، با لباس حوله‌ای، قهوه و هفت‌تیربه‌دست از غذاخوری به مهمان‌خانه آمد و تفنگش را به جلو نشانه گرفت. لوله تفنگ را می‌دیدم که آرام از گوشه اتاق بیرون می‌آمد. همین که از گوشه اتاق بیرون آمد مرا دید که شش متر آن‌طرف‌تر ایستاده بودم؛ اما تفنگش را پایین نیاورد. درست وسط دو چشمم را نشانه گرفت. صاف به او خیره شدم، با چهره‌ای رنگ‌پریده. پاهایم به کف زمین چسبیده بود. کس دیگری در خانه نبود. بخشی از من از او انتظار داشت که ماشه را بکشد. در آن زمان، دیگر اهمیت نمی‌دادم که زنده بمانم یا بمیرم. یک پسر هشت‌ساله خسته و ساده بودم که دیگر از ترس از پدرم خسته شده و از اسکیت‌لند بی‌زار بودم. بعداز یکی‌دو دقیقه تفنگش را پایین آورد و به طبقه بالا برگشت.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۶)
unicorn
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

از وقتی هر وبلاگ نویسی شده روانشناس یا امثالهم همه نشستن رو منبر و دستور صادر میکنن: حالا بدو،حالا قوی باش،حالا کم نیار،حالا جون بکن! یکی باید باشه که اهداف آدما از زندگی ر و ببره زیر سوال و هدف و

- بیشتر
shahabclick
۱۳۹۸/۰۷/۲۷

این کتاب هفته های متوالی جزو پرفروش های آمازون و .. بوده . دیوید گاگینز فوق العاده اس

Saman
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

من این کتاب نسخه چاپیش رو دارم و دو یا سه بار خوندم این کتاب رو، بیشتر میتونم بگم به عنوان یه زندگی نامه میشه بهش نگاه کرد تا اینکه خیلی زیاد چیزی ازش یادبگیرید ولی در کل روی من

- بیشتر
پوریا
۱۳۹۸/۰۸/۰۴

کتاب بسیار خوبیه

Mahdi 72
۱۴۰۰/۰۶/۰۱

جمله کلیدی این کتاب زندگی یک بازی است و اگر بتوانی صدای درون را کنترل کنی؛ زندگی ات را کنترل خواهی کرد. تو این کتاب این مفهوم به طور زیبایی شرح داده شده است.

𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۴۰۰/۰۹/۱۱

کودکی نویسنده کتاب، دیوید گاگینز، با فقر و تعصب و آزار جسمی همراه بود. در این کتاب، گاگینز سفر شخصی خود را از افسردگی و نفرت از خود به موفقیت نشان می‌دهد. او تکنیک‌هایی را معرفی می‌کند که خودش برای غلبه بر افکار

- بیشتر
mahdokht
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

کتاب فوق العاده بود...از خوندنش کیف کردم وواقعا دلم میخواست همون موقع بلندشم وبرای هدفام بجنگم...

Talieh Faezi
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

من نسخه چاپی این کتاب خوندم بسیار خوب و آموزنده هست بنظرم

tomorrow
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

کتاب درباره تحول زندگی دیوید گاگینز هس که از یک آدم بی هدف و بی اراده به یک انسان با اراده و سرسخت تبدیل میشه ... اوایل کتاب که درباره سختی ها و تبعیض هایی هس که گاگینز در کودکی

- بیشتر
ehsan rostamiyan
۱۴۰۰/۰۴/۲۰

دویست صفحه از کتاب را خوندم. به نظرم تا اینجا عالیه. جزئیات زیادی از خاطرات گفته شده و برای من جالب بود.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۱)
وقتی خسته شدید، دست از کار نکشید. هروقت کارتان تمام شد، دست از کار بکشید
tomorrow
بدترین دشمنم خودم بودم!
sedaghat
«همهٔ این‌ها تقصیر خودته. می‌دونم همه‌چی به‌هم ریخته. می‌دونم چه سختیایی رو تحمل کردی. من همراهت بودم احمق! کریسمس لعنتی مبارک. هیچکی برای نجاتت نمی‌آد. نه مادرت و نه حتی ویلموث. هیچکی! همه‌چی به خودت بستگی داره.»
tomorrow
انگیزه تقریباً هیچ‌کس را تغییر نمی‌دهد. جبران قرعهٔ بدِ تقدیرِ من فقط و فقط بر دوش خودم بود.
E.s. g
اعتمادبه‌نفسی که برای به‌دست‌آوردنش نقشه کشیده بودم از خانواده‌ای عالی یا استعدادی خدادادی به دست نیامده بود؛ بلکه از مسئولیت‌پذیریِ شخصی ناشی شده بود و این چیزی بود که برای من احترام به خود به همراه داشت و احترام‌گذاشتن به خود، همواره راه پیشِ‌رو را روشن می‌کند.
E.s. g
همهٔ ما، بدون این‌که متوجه باشیم، بخش بزرگی از ظرفیت‌مان را نادیده می‌گیریم. ما طبق عادت به چیزی کم‌تر از حد عالیِ خودمان قانع می‌شویم: درحین کار، در مدرسه، در رابطه‌های‌مان، و در زمین بازی یا مسیر مسابقه.
tomorrow
که تنها مانعی که سر راه شما وجود دارد خودتان هستید!
tomorrow
کریسمس لعنتی مبارک. هیچکی برای نجاتت نمی‌آد
K;
مؤسسهٔ فناوریِ ماساچوست شرکت کنم. تا آن‌موقع هرگز به‌عنوان دانشجو به سالن کنفرانسِ دانشگاهی قدم نگذاشته بودم. به‌زور، دبیرستان را تمام کرده بودم و آن موقع در یکی از معتبرترین مؤسسات کشور بودم تا با چند نفر دیگر درمورد قدرت ذهن بحث کنم. جایی در بحث، پروفسوری برجسته از مؤسسهٔ فناوری ماساچوست گفت: «همهٔ ما ازنظر ژنتیکی محدودیت داریم. سقف ثابتی داریم. به این معنا که هرقدر هم ازنظر ذهنی قوی باشیم برخی کارها را نمی‌توانیم انجام د
tahere golgolnia
پس به‌دنبال درد رفتم و عاشق رنج شدم
hadi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۱۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۳۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۱۰۰۰۰۰۰۰