با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت مرد تنها؛ زندگی‌نامه داستانی آیت الله سید حسن مدرس

دانلود و خرید کتاب حکایت مرد تنها؛ زندگی‌نامه داستانی آیت الله سید حسن مدرس

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت مرد تنها؛ زندگی‌نامه داستانی آیت الله سید حسن مدرس  نوشته  حمیدرضا شاه‌آبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکایت مرد تنها؛ زندگی‌نامه داستانی آیت الله سید حسن مدرس

«حکایت مرد تنها» زندگی‌نامه داستانی آیت‌الله‌سیدحسن مدرس به روایت حمیدرضا شاه‌آبادی است. بخشی از کتاب: آقا هنوز توی حیاط ایستاده بود. می‌دانستم که دوست ندارد مزاحمش باشم. توی اتاق نشستم روی تشک و زل زدم به دیوار روبه‌رو. صدای تیراندازی چند بار دیگر بلند شد و بعد دیگر تمام شد. یک ساعتی نشسته بودم که صدای قدم‌های آقا را از حیاط شنیدم. کنار پنجره که آمدم، دیدم آقا لب حوض وضو می‌گیرد. بعد از پله‌ها بالا رفت و برگشت توی اتاق. من هم بیرون آمدم و وضو گرفتم. نماز صبح را که خواندم، چشم‌هایم از بی‌خوابی می‌سوخت. کراهت خواب بعد از نماز را نادیده گرفتم و خوابیدم. هوا روشن شده بود که با صدای در از خواب پریدم. در حیاط را با شدت می‌زدند. بلند شدم و از اتاق بیرون آمدم. ماجرای دیشب پاک از یادم رفته بود. آن که پشت در بود یک‌ریز به در می‌کوبید، طوری که قبل از رسیدن من به در، آقا از ایوان بیرون آمد و بالای پله‌ها ایستاد. در حیاط را که باز کردم چهار قزاق تفنگ به دست پشت در بودند. آن‌ها با چشم‌های برزخ به من نگاه می‌کردند. یکی که انگار ارشدشان بود گفت: «به آقای مدرس بگو بیایند دم در.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
امیری حسین
۱۳۹۷/۱۲/۱۷

آخوند یعنی ایشون بقیش سوسول بازیه... :-) ویژگیهای بارز شهید مدرس که در این کتاب به چشم میخوره: ١-رک ٢-شوخ طبع و طناز ٣-بسیار دلسوز مردم و مملکت ۴-شدیدا ضد استعمار ۵-کسی که عقب نشینی برایش معنی نداره برای شناخت دوران احمد شاه و استعمار روس و

- بیشتر
سمانه
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

معمولا کتابایی با زمان اول شخص نوشته شدن متنای گیرایی دارن این کتابم از همون دستس که اپم از خوندنش خسته نمیشه

یامهدی ادرکنی
۱۳۹۹/۰۶/۰۴

آیت الله مدرس باید الگو روحانیت باشند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۸
تعداد صفحات۱۰۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۸