با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور: داستان‌های کوتاه ژاپنی از آغاز تا امروز اثر اشکان  کاظمیان مقیمی

دانلود و خرید کتاب رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور: داستان‌های کوتاه ژاپنی از آغاز تا امروز

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور: داستان‌های کوتاه ژاپنی از آغاز تا امروز  نوشته  اشکان  کاظمیان مقیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور: داستان‌های کوتاه ژاپنی از آغاز تا امروز

هاروکی موراکامی، کوبو آبه، یاسوناری کاواباتا، ریونوسوکه آکوتاگاوا، یوکیو میشیما، سوسِکی ناتسومه، یوکو اوگاوا، اوسامو دازای، ادوگاوا رانپو، اوگای موری، پاتریک لفکادیو هِرن، هیاکِن اوچیدا، آکیناری وِدا، ایکوجیرو رن، باکین تاکیزاوا، اونو یاسومورو و دو نویسنده‌ ناشناس، مجموع بیست داستان‌نویس ادوار مختلف داستان‌نویسی ژاپن در این کتاب هستند. «رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور» برگزیده‌ای است از همه‌ دوره‌های داستان‌نویسی ژاپن، از آغاز تا امروز: دوره‌ کهن (۷۹۴-۷۱۰)، دوره‌ کلاسیک (۱۱۸۵-۷۹۴)، دوره‌ میانه (۱۶۰۳-۱۱۸۵)، دوره‌ پیشامدرن (۱۸۶۸-۱۶۰۳)، و دوره‌ مدرن (۱۹۴۵-۱۸۶۸) و پسامدرن. «رژه‌ی پیروزی در بندر آرتور»، نخستین و تنها کتاب جامع درباره‌ ادبیات ژاپن است که به فارسی منتشر شده و این امکان را به کتابخوانان می‌دهد تا علاوه بر لذت خوانش داستان‌های کوتاه ژاپنی، با ادوار مختلف داستان‌نویسی ژاپن نیز آشنا شوند. در این کتاب سعی شده تا از هر دوره، داستان‌هایی ترجمه شود تا خواننده‌ فارسی‌زبان بتواند سیر تحول داستان‌نویسی ژاپن و بالاخص داستان کوتاه ژاپنی را دنبال کند با این نکته که هر داستان نیز نمایانگر دوره‌ خاص خودش است. در مجموع از دوره‌های کهن، کلاسیک و میانه، از هر دوره یک داستان از یک نویسنده ترجمه شده و از دوره‌‌ پیشامدرن، دو داستان از دو نویسنده، و درنهایت از دوره‌‌ مدرن و پسامدرن نیز نوزده داستان از چهارده نویسنده.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
somaye
۱۳۹۴/۱۰/۱۶

یک مجموعه داستان بی نظیر... از بزرگ ترین نویسندگان ژاپن... ژاپن را در این کتاب با بزرگ ترین نویسندگانش همسفر شوید... یکی از بهترین مجموعه داستان های سالهای اخیر.... عالی... واقعن عالی

hamzeh
۱۳۹۴/۰۶/۱۰

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۵-۶۱-۲
تعداد صفحات۲۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۵-۶۱-۲