دانلود و خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز ترجمه زهرا بختیاری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز

کتاب از خوب به عالی

نویسنده:جیم کالینز
امتیاز:
۴.۳از ۹ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب از خوب به عالی

کتاب از خوب به عالی نوشتهٔ جیم کالینز است و با ترجمهٔ زهرا بختیاری در انتشارات الهام نور منتشر شده است. این کتاب به شما می‌گوید که چرا بعضی شرکت‌ها جهش‌های موفقیت‌آمیز دارند، اما بعضی دیگر نه. 

درباره کتاب از خوب به عالی

کتاب از خوب به عالی یکی از پرفروش‌ترین و مهم‌ترین کتاب‌های حوزهٔ کسب‌وکار است. نشریهٔ فوربس در سال ۲۰۱۷، نام جیم کالینز را در فهرست ۱۰۰ مغز زنده‌ٔ کسب‌وکار در سطح جهان معرفی کرده است.

جیم کالینز و تیم پژوهشی او برای نوشتن کتاب از خوب به عالی حدود ۵ سال زمان گذاشتند و تاریخچهٔ ۲۸ شرکت را تجزیه‌وتحلیل کردند. پس از بررسی، این اطلاعات به عواملی مهم و کلیدی‌ دست پیدا کردند که به مخاطبان توضیح می‌دهد چرا بعضی از شرکت‌ها موفق می‌شوند و بعضی شرکت‌ها نمی‌توانند رشد کنند و در جای خود می‌مانند. این کتاب با زبانی ساده و روان مخاطبان را راهنمایی می‌کند. 

خواندن کتاب از خوب به عالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب‌وکارها پیشنهاد می‌کنیم. 

معرفی نویسنده
عکس جیم کالینز
جیم کالینز

جیم کالینز نویسنده معروف کتاب‌های مدیریت است که در ۲۵ ژانویه ۱۹۵۸ در کلرادو آمریکا متولد شد. او مدرک لیسانس و MBA خود را از دانشگاه استنفورد و دکتری افتخاری را از دانشگاه کارادو گرفت. کالینز فردی است که عمر خود را به تحقیق و پژوهش در زمینه مدیریت گذرانده. کارنامه زندگی او پر از کتاب‌های مختلف است. کتاب‌هایی که برخی از آن‌ها حتی تا ده میلیون نسخه در جهان هم به فروش رسیده‌اند.

نظرات کاربران

کاربر 7448016
۱۴۰۲/۰۸/۲۵

لازم برای همه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۲۶۵ صفحه

حجم

۳٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۲۶۵ صفحه

قیمت:
۳۵,۰۰۰
تومان