با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راز اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب راز

۳٫۹ از ۳۲ نظر
۳٫۹ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راز  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راز

روندا برن( -۱۹۴۵)، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است. کتاب راز مهمترین اثر این نویسنده است و موفقیت بزرگی را در مقیاس جهانی برای وی رقم زد. در بخشی از پیشگفتار کتاب می‌خوانیم: «یک سال پیش زندگیم از هم پاشید؛ از خودم بیش از حد کار کشیده بودم، پدرم به مرگی ناگهانی مرد، روابطم با همکاران و نزدیکانم به هم خورده بود. در آن زمان، نمی‌دانستم صبح روشن امید زندگیم از دل همین شب تاریک سرخوردگی‌ست که در حال دمیدن است. پرتویی از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکی اجمالی از آن به دست آورده بودم ــ راز زندگی. این پرتو از کتابی بر دلم تابیده بود که قدمتی یکصد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هایلی به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته‌های دور رفتم. باورم نمی‌شد این همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ کسانی که در میان‌شان بزرگانی مانند افلاطون، شکسپیر، نیوتن، هوگو، بتهون، لینکلن، امرسون، ادیسون و اینشتین به چشم می‌خوردند. با شگفتی از خود می‌پرسیدم: «چرا این راز را همه مردم نمی‌دانند؟ » اشتیاقی سوزان برای سهیم شدن این راز با همگان شعله‌ورم کرده بود. جستجویی را آغاز کردم برای یافتن کسانی که زنده بودند و از این راز باخبر. آنها یکی یکی کشف می‌شدند. من آهن‌ربا شدم: به محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ و زنده‌ی دنیا یکی پس از دیگری به سوی من کشیده می‌شدند. هرگاه استادی را کشف می‌کردم، می‌دیدم او حلقه‌ای‌ست متصل به حلقه‌های دیگر زنجیره‌ی استادان بزرگ. اگر از راه درست دور می‌شدم، این بیراهه مرا متوجه‌ی چیزی می‌کرد و آن‌چیز مرا به استادی دیگر رهنمون می‌شد. اگر در اینترنت بودم و به‌طور «تصادفی» وارد سایتی می‌شدم، در آن سایت به اطلاعاتی بسیار مهم در همین زمینه دست می‌یافتم. در مدت چند هفته، به دنبال راز، مسیر چند قرن گذشته را طی کردم و در ضمن، کسانی را کشف کردم که در زمان حاضر زنده بودند و این راز را به کار بسته بودند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۴)
Zahra h.Alami
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

من نسخه ی چاپی این کتاب رو خوندم که مترجمش خانم نفیسه معتکف هستند. به پیشنهاد یک دوست ، در دورانی که اعتماد به نفس پایینی داشتم و نسبت به همه چیز ناامید و بی توجه بودم؛ این کتاب رو تهیه

- بیشتر
Havisht
۱۳۹۸/۰۲/۱۲

نسخه چاپیش خوندم، اصلا پایه و اساس دانش ندارد، همه کارهای که میگفت کردم، اخرش دیدم یک شخص توهمی خوش خیال هستم. اصلا و ابدا سمت اینجور کتاب ها نرید.

نسی
۱۳۹۷/۰۴/۱۲

برای بهتر فهمیدن راز باید کتاب محدودیت صفر رو خوند.هم نقد رازه هم رفع ابهام

.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹

درسته که کمی اغراق و غلو هست در این کتاب، ولی اصل این فکر، درسته و غیر قابل انکاره... هر چیز که در جستن آنی آنی!

مریم
۱۳۹۸/۰۵/۱۸

بهترین ترجمه این کتاب از بین نسخه هایی که توطاقچه وجود داره کدومه؟

morteza_ja97
۱۳۹۶/۱۰/۱۳

کتاب قوی و خوبیه اما به شدت توش اغراق شده.که باعث میشه ادم اعتقادش رو به قسمتی دیگه کتاب از دست بده.اونجایی که نویسنده میگه چیزی ک میخوای بهش مثبت فکر کن خود بخود اماده میشه نباید به نحوه ی

- بیشتر
شیلا،،،،،،
۱۴۰۰/۰۳/۲۴

کتاب خیلی خوبیه اگه بهش اعتقاد داشته باشی و به تمرین هاش عمل کنی حتما برات اتفاق میفته 👌😊 به آنچه دوست ندارید توجه نکنید، چون این کار به شما امکان می دهد که بگویید این چیز را نمی خواهم. واقعیت اینجا ست

- بیشتر
kazemi.z
۱۳۹۶/۱۱/۲۰

من نسخه چاپی این کتابو دارم ومیتونم بگم چیزی که این کتاب ونپیسنده اس سعی درگفتنش دارن دراصل تغییر نحوه ی فکرکزدن ادماس!الان دیگه فک کنم همه به انرژی مثبت وتفاوتش باانرژی منفی وتاثیرش تو زندگی اشراف واگاهی دارن...منظورم اینه

- بیشتر
قاصدک🍓
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

عالیه ولی درباره کاربردی بودنش نمیتونم چیزی بگم، فقط بهتون روحیه میده

army_kpop
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

من این کتابو با مترجمی زهرا بختیاری خوندم واقعا کتاب خوبیه تاثیرشو تو زندگی میشه متوجه شد و اینکه باید واقعا انجام بدی یعنی عالم بی عمل نباشی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۷)
هیچ‌چیز وارد زندگی تو نمی‌شود، مگر آن‌که تو خود آن را به زندگی خویش فرا خوانده باشی.
جهانی
«امواج ذهنی، ظریف‌ترین و در نتیجه قدرتمندترین نیروی هستی است. »
fatemeh
بخواه و در انتظار رسیدن خواسته‌هایت بمان. خواست تو، خواسته‌ی تو را به سوی تو جذب می‌کند. هرگز منتظر چیزی نباش که آن را نمی‌خواهی. به تعبیر ساده‌تر، هرگز نفوس بد نزن. احساس شُکر و سپاس و امتنان موجب تمرکز انرژی حیاتی تو می‌شود و راه رسیدن تو به آرزوهایت را هموار می‌کند. شکرگزار چیزهایی باش که داری، آنگاه به چیزهایی که نداری خواهی رسید.
bhzdi
مشکل این‌جاست. بسیاری از مردم به چیزهایی فکر می‌کنند که آن‌ها را نمی‌خواهند و نمی‌دانند چرا مدام با چیزهایی روبرو می‌شوند که خوشایندشان نیست.
جهانی
به این بیندیش که در حال حاضر چه چیزی می‌تواند زندگی تو را دگرگون کند. نخست فهرستی تهیه کن از چیزهایی که داری و از داشتن آن‌ها خشنود هستی. بابت داشتن این چیزها سرشار شو از احساس شکر و سپاس و امتنان. این احساس، به تو نیرویی عظیم می‌بخشد. بدون این احساس، بر نداشته‌ها و محرومیت‌های خود متمرکز می‌شوی و به تدریج تحلیل می‌روی. یاد بگیر بابت هر رویداد خوب زندگی شکر کنی و با احساسی از سپاس و امتنان زندگی کنی.
bhzdi
راز، همان قانون جذب است! این تویی که همه‌چیز و همه وضعیتها را به سوی خود جذب می‌کنی. محتوای ذهن تو، همچون آهن‌ربا، چیزها و وضعیت‌ها را به سوی تو می‌کشاند. وقتی می‌اندیشی، اندیشه‌یِ تو در بیرون تجسم می‌یابد. هرآنچه در ذهن تو می‌گذرد، در بیرون از ذهن تو واقعیت می‌یابد. «هر فکری واقعیت است، نیروست. » پرنتیس مالفورد
fatemeh
خود را غرق در نعمت و ثروت ببینید و نعمت و ثروت را به سوی خود جذب کنید. این قانون همیشه کار می‌کند، برای همه.
جهانی
«نمی‌توانم» را به «می‌توانم» تبدیل کن. «نمی‌شود» را به «می‌شود» تبدیل کن. «از عهده‌ی من برنمی‌آید» را به «از عهده‌اش برمی‌آیم» تبدیل کن. آنچه را می‌خواهی، بخواه و به دست آور.
Sara yousefi
خلاصه‌یِ راز اگر رابطه‌ای خوب و ماندگار می‌خواهی، گفتار و کردار خود را با فکر و خواست خود هماهنگ کن. در حرف و عمل نشان بده که چنین رابطه‌ای را می‌خواهی. به خود احترام بگذار و خود را دوست بدار. در غیر این صورت، دیگران نیز به تو احترام نخواهند گذاشت و دوستت نخواهند داشت. اگر نسبت به خود احساس خوبی نداشته باشی، احساس بد تو نسبت به خود، مانع رسیدن موهبت‌های بی‌شمار هستی به تو می‌شود. این مانع را از سر راه خویش بردار. ویژگی‌های مثبت خود را ببین و توانایی‌هایت را ستایش کن. بدین‌سان، توانایی و شایستگی بیشتری را به سوی خود جذب می‌کنی. برای داشتن یک رابطه‌ی خوب و ماندگار، بر ویژگی‌های مثبتِ طرفِ رابطه‌ی خود تمرکز کن، نه بر ویژگی‌های منفی او. وقتی بر ویژگی‌های مثبت دیگری تمرکز می‌کنی، خود تو نیز واجد آن ویژگی‌ها خواهی شد.
bhzdi
«می‌خواهم این لباس سفیدم را لک‌لکی ببینم. » «مبادا دیر برسم. » «من دیر می‌رسم. » «مبادا این آدم با من بدرفتاری کند. » «این آدم با من بدرفتاری خواهد کرد، من می‌دانم. » «مبادا جای من را کسی دیگر اشغال کند. » «جای من را کسی دیگر اشغال می‌کند. » «مبادا این کفش‌ها پایم را بزند. » «این کفش‌ها پایم را خواهد زد. » «مبادا از عهده‌یِ این کارها برنیایم. » «من از عهده‌یِ این کارها برنمی‌آیم. » «مبادا سرما بخورم. » «من سرما می‌خورم. »
bhzdi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۹۹-۹
تعداد صفحات۱۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۹۹-۹