چراغ سبزها

دانلود و خرید چراغ سبزها

۵٫۰ از ۹ نظر
۵٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   چراغ سبزها  نوشته  متیو مک‌کانهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

lonelyhera
زمانی که میخواستم این کتاب رو بخرم میگفتم نکنه این کتاب واقعا حرفی برای گفتن نداشته باشه و صرفا یه بازیگر موفق نوشته اما این کتاب پر از حرف بود پر از درس برای زندگی یا حتی پر از درس برای تربیت فرزندان خود و تربیت خودمون متیو نشون داد که چقدر اصول فکری خانواده روی فرزندان تاثیر داره. اینکه چقدر پدر و مادری که اجازه میدن فرزندشون به مسیری که براش ساخته شده بره میتونه باعث بشه اون بچه به جایگاه فوق العاده ای برسه . اعتماد به نفس و اشتیاقش به برتری و تلاش به خاطر خانواده اش و بعد به خاطر ذهن باز و درخشان خودش بود. متیو نشون میده به ما که گاهی باید رها کنیم تا خودمون رو بشناسیم گاهی باید خودمون رو مورد بازخواست قرار بدیم .. متاسفانه اصلا توانایی گفتن این حجم از اموزه های خوب کتاب رو ندارم واقعا توصیه میکنم این کتاب فوق العاده رو بخونید و توجه خودتون رو به اصول و قوانین زندگی متیو جلب کنید .
rain_88
کتابی فوق‌العاده صادقانه و پر از حکمت واقعی و بدرد بخور...قصه ی زندگی با همه رنج ها مصیبت ها سختی ها شادی ها دوست داشتن ها و عشق کتابی در ستایش زندگی ، امید و جانزدن ... متیو مک کانهی یک بازیگر بینظیر است که کتابش هم بینظیر است چون همیشه خودش بوده و از این خود بودن لذت برده . حتما بخونید
rain_88
آره خودشه
Arash Nik
این بازیگر کوپ توی درمیان ستارگان هست؟
Dexter
ممنون از ناشر و طاقچه بابت نسخه ی الکترونیک این کتاب خیلی منتظرش بودم👌👌👌
Amir hossein Ahmadi
نمیدونستم طاقچه این کتاب و داره ممنون واقعا
میثم
خیلی خیلی پر فروش شده . تو لیست کل کتاب ها باید ببینم چیه
s.z
درود.لطفا برام ادامه ی کتاب را فعال کنین.کارتم مشکل پیدا کرد.رسیدم به صفحه ی فرکانست را پیدا کن😄😄ممنون می شوم.هدیه کنین.
صفحه قبل۱صفحه بعد