دختران دریاچه

دانلود و خرید دختران دریاچه

۳٫۹ از ۹ نظر
۳٫۹ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   دختران دریاچه  نوشته  وندی وب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Sevda
داستانی جالب و تخیلی درمورد دریاچه ای که زنده است و جنازه ای که بیش ازیه قرن توی دریاچه سالم مونده والآن توساحل پیدا شده...هرچندداستان تخیلیه اما جالب وگیراست ،ترجمه هم خوب بودومشکلی نداشت.
n re
بسیار زیبا، رازآلود و هیجان انگیز من یکروزه خوندمش یه کمی تخیلی بود اما زیبا بود واقعا غیر قابل پیش بینی به نحوی که تا فصل آخر هم واسمون یه غافلگیری داشت یه جاهاییش هم ترسناک شد، آدم خودش رو توی اون فضای ترسناک و وهم آلود میدید بخونید و لذت ببرید از اینهمه تعلیق و راز و معما به به
کاربر ۱۶۲۴۳۷۱
فدات آجی مرسی که هوامو داری
n re
خواهش میکنم خواهر
کاربر ۱۶۲۴۳۷۱
عزیزم مرسی از مهربونیت دوست جونم
Sh Da
داستان بسیار هیجان انگیز و جذابی داره که تا آخر کتاب شما رو گرفتار خودش میکنه. سبک داستان رازآلود و فانتزیه که این فانتزی بودنش باعث جذابیت بیشتر و دلنشین شدن داستان شده.
هنگامه محمدی
خب اول از همه باید بگم که این داستان، کاملا تخیلیه. ولی جذابیت خوبی داره و آدم رو کنجکاو میکنه تا ادامه بده و سر از معماها در بیاره. دو تا داستان موازی که تو یک نقطه به هم وصل میشن. خوندنش خالی از لطف نیست. یه داستان تخیلی و در عین حال جالب و معمایی و وهم آلود هستش. و غافلگیری هاش تا انتها ادامه داره .
مریم
خوب بود رازآلود و البته فانتزی. فقط یه خورده به نظر من داستانش بچه گانه بود.
@afsa_ane
داستان جذابی بود، سبک رازگونه معمایی داره، البته یکم قابل حدس بود، و تم روح بازیاش یکم بیش از حد تو ذوق میزد. به طرفداران ژانر تخیلی مرموز پیشنهاد میشه.
صفحه قبل۱صفحه بعد