سیرکی که می‌گذرد

دانلود و خرید سیرکی که می‌گذرد

۳٫۱ از ۱۸ نظر
۳٫۱ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود   سیرکی که می‌گذرد  نوشته  پاتریک مودیانو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Shirin Rassam
داستانی نسبتا جذاب در رابطه با پسر جوانی که گذشته‌ی غریبی داره و همراهیش با شخص جدیدی باعث میشه که تاثیرات گذشته رو در زندگیش حس کنه. یکی از مهم‌ترین مشخصه های داستان، روان بودن اونه و نحوه‌ی داستان سراییش تا حدودی منو یاد جومپا لاهیری میندازه. در کتابهای مودیانو نباید منتظر نتیجه‌گیری یا اتفاق خاصی باشید. پاتریک مودیانو بیشتر روایتگر زندگی های معمول آدمهاست.
کاربر ۲۱۶۶۱۲۸
سلام کاربر گرامی و عزیز گویا پروفایل شما شخصی می باشد در این فضا احتمال سوئ استفاده و مشاهده ان توسط هر فردی و نامحرم فراهم است و گناه دارد هر کسی امکان پخش و ذخیره و سود جویی را دارد اگر آن را بردارید بهتر ست . باتشکر از وقت شریفی که گذاشتید این پیام تنها برای ملاحظه خودتان مکتوب گردید و سپس پاک خواهد شد.
کتاب باز
زیاد خفن نبود، ولی نمیشد بهش گفت بد،!! اگر با کمبود کتاب مواجه شدید، بخونیدش.
امیرحسین
مثل همیشه سلام :) خب بنظرم داستان خوبی نبود. دلایل زیادی هم دارم. اول از همه اینکه داستان خیلی در فضای مبهمی شکل گرفت، ادامه پیدا کرد و در نهایت تموم شد. تکرار میکنم : "مبهم" نمیخوام از کلمه فانتزی استفاده کنم چون واقعا نمیشد اسم فانتزی رو گذاشت روش و از طرفی معمایی که نویسنده سعی داشت برای مخاطب مطرح کنه تا جاذبه لازم واسه داستان تامین شه اصلا جالب نبود: منظورم سرگذشت و آینده ی شخصیت های داستانه. از طرفی شخصیت پردازی خیلی ضعیف بود. ولی نکته ی مثبت و شگفت انگیز داستان نحوه ی داستان سرایی نویسنده بود اینکه خیلی خوب گذشته و حال رو باهم یه جاهای میکرد و مدام از حال به گذشته میرفت و از گذشته به حال. ولی خب با این حال کتاب ضعیفی بود. موفق باشید :)
marie
هرچند با اون چیزی که‌تو معرفی کتاب خونده بودم مشتاق خوندنش شدم ،ولی اصلا با داستان ارتباط برقرار نکردم،داستان گنگ بود.خیلی شخصی بود به نظرم ،حس این به ادم دست می داد که نویسنده داره برای خودش روایت میکنه و خواننده براش مهم نیست.یاداوری خاطرات گذشته نویسنده حین داستان هرچند ایده جالبی بود، ولی نحوه روایتش خوب نبود و خواننده رو سردرگم‌میکرد ،من خیلی جاها مجبور شدم چند جا رو دوباره بخونم تا بفهمم داره راجع به چه زمانی صحبت میکنه .خوندن یا نخوندنش بستگی به خودتون داره ،ممکنه هم کسی باشه که از خوندنش واقعا لذت برده باشه.من ازش لذت نبردم.
maryam
جالب نبود
رابرت
جالب بود
Deer
بدنبود
Tna
به زور تمومش کردم ولی با این حال باتوجه حجم کمش و بودن تو طاقچه بی نهایت خوندنش خالی از لطف نیست.
صفحه قبل۱صفحه بعد