با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آکوردی برای صرف شام

دانلود و خرید کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام  نوشته  رسول یونان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام

کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام مجموعه اشعار زیبا و دلنشین سروده رسول یونان است که با صدای گرم رضا عمرانی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام

شعرهای کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام شعرهایی ساده و زیبا هستند. رسول یونان با پختگی کامل، با کلمات بازی می‌کند و شعرهایی را می‌سراید که خواندن و شنیدنشان مخاطب را غرق لذت می‌کند. نسخه چاپی این اثر اولین بار در سال ۱۳۹۴ منتشر شده است. و حالا نسخه صوتی آن همراه با موسیقی و آهنگ‌های پس زمینه با کیفیتی بالا در اختیارتان قرار دارد.

رسول یونان در این شعرها درباره واقعیت‌های ملموس زندگی صحبت می‌کند. طوری که او از اتفاقاتی صحبت می‌کند که امکان به وقوع پیوستن‌شان وجود دارد، مختص خودش است. می‌توانید خود را در وسط آن رخداد تصور کنید. می‌توانید به حقیقت و معنای زندگی فکر کنید و حس ناب عشق را در ساده‌ترین اتفاقات روزمره پیدا کنید. تصویرسازی‌های رسول یونان در تمام اشعارش به چشم می‌خورد و آنچنان معانی بکری را برای انتقال مفهوم مورد نظرش انتخاب می‌کند که انگشت به دهان می‌مانید. 

با شنیدن این اشعار در دنیایی سرشار از خیالات ناب غرق شوید و همراه و همگام با شاعر به درون زندگی او و معانی که از زندگی برداشت می‌کند سفر کنید.

کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به شعر سپید و شعر معاصر ایرانی را به شنیدن کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام دعوت می‌کنیم. 

درباره رسول یونان

رسول یونان در سال ١٣٤٨ در دهکده‌ای در کنار دریاچه ارومیه به دنیا آمد. او شاعر، نویسنده، مترجم و نمایشنامه‌نویس است. علاوه بر این سابقه فیلمسازی و بازیگری را نیز در کارنامه هنری خود دارد. تنوع آثار او زیاد است و داستان کوتاه، رمان، شعر، نمایشنامه و ... در میان آثارش به چشم می‌خورد.

از میان آثار رسول یونان می‌توان به روز بخیر محبوب من، مجموعه شعر پایین آوردن پیانو از پله‌های یک هتل یخی، ترجمه اشعار ناظم حکمت با نام یک کاسه عسل، مجموعه داستان کلبه‌ای در مزرعه برفی ، نمایشنامه گندمزار دور و رمان خیلی نگرانیم شما، لیلا را ندیدید اشاره کرد. 

همچنین یکی از کتاب‌های او، به نام رودی که از تابلوهای نقاشی می‌گذشت، به دست واهه آرمن به زبان ارمنی ترجمه و منتشر شده است. مریوان حلبچه‌ای هم آثارش را به کردی سورانی و سعیده سادات کابلی هم ترانه‌های او را به فرانسوی ترجمه کرده است

درباره رضا عمرانی 

رضا عمرانی، بازیگر تئاتر، کارگردان رادیو تئاتر، بازیگر،کارگردان و گوینده رادیو است و در حال حاضر به عنوان مشاور هنری و مدیر تیم تولید شرکت تولید کتاب صوتی ماه آوا فعالیت می‌کند. او برادر علی عمرانی، بازیگر تئاتر و سینما و گوینده رادیو است.

بخشی از کتاب صوتی آکوردی برای صرف شام

ماه از پنجره دور می‌شد

مثل قویی سفید

بر آب‌های سیاه

مسافر با ترس چمدانش را بست

می‌ترسید

کسی بدرقه‌اش نکند.

***

آزادی چیدن گل نیست، نچیدن گل است

گل می‌خواهد زندگی کند

آزادی تفسیری از آزادی نیست

خود آزادی‌ست

آزادی پاک کردن این شعر نیست

نخواندن این شعر است

هی دوست من چگونه از آزادی حرف می‌زنی

وقتی عقابی در قفس داری

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۷ مگابایت