با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی فونتامارا اثر اینیاتسیو سیلونه

دانلود و خرید کتاب صوتی فونتامارا

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فونتامارا  نوشته  اینیاتسیو سیلونه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فونتامارا

کتاب صوتی فونتامارا رمانی تلخ اما بسیار مهم و تاثیرگذار از نویسنده ایتالیایی، اینیاتسیو سیلونه است که در آن به بررسی زندگی مردم یک روستا به نام فونتامارا می‌پردازد. این کتاب با ترجمه منوچهر آتشی و صدای ابوالفضل شاه‌بهرامی منتشر شده است.

درباره کتاب فونتامارا

فونتامارا داستان مردم ساده و بی‌آلایش یک روستا است که هیچ چیز ندارند و زندگی روز به روز بیشتر به آن‌ها فشار فشار می‌آورد. داستان کتاب از زبان اعضای یک خانواده روایت می‌شود که به همه‌ی رنج هایشان را می‌گویند. سادگی و فقر مردم این روستا حد و اندازه ندارد و در مقابل میزان سواستفاده حکومت از آن‌ها هم انتها ندارد. مردم این روستا احتمالا فقیرترین مردمی هستند که در ادبیات آمده‌اند. حتی می‌توان گفت وضعیت آن‌ها وخیم‌تر از مردم داستان خوشه‌های خشم است.

شنیدن کتاب فونتامارا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم


نظرات کاربران

نیلوفر
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

چرا نسخه چاپی رو قرار نمی دهید

ડꫀꪶꫀꪀꪮρꫝⅈꪶꫀ
۱۴۰۰/۱۱/۰۸

فونتامارا رمانی تلخ ولی بسیار مهم از نویسنده ایتالیایی، اینیاتسیو سیلونه است که در آن به بررسی زندگی مردم یک روستا به نام فونتامارا می‌پردازدفونتامارا داستان مردم ساده و بی‌آلایشی است که تقریبا می‌توان گفت هیچ‌چیزی ندارند و زندگی از

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۸٫۷ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۸٫۷ مگابایت