با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دلباخته  (حس و حساسیت)

دانلود و خرید کتاب دلباخته (حس و حساسیت)

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دلباخته (حس و حساسیت)  نوشته  جین آستن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دلباخته (حس و حساسیت)

جین آستن(۱۸۱۷-۱۷۷۵)، نویسنده انگلیسی است. در بخشی از این رمان می‌خوانیم: «ماریان با قلبی انباشته از هیجان که بیانگر نزدیکی به بارتون بود، وارد خانه شد، و هنوز پنج دقیقه از ورود او نگذشته بود که دوباره بدون آن‌که کسی متوجه او باشد از خانه فرار کرده و از لابلای بوته‌های سبز، که طراوتی تازه به دست آورده بودند، فاصله‌ای قابل‌توجه را پیمود، در حالی که سایر همراهان او سرگرم کمک به شارلوت بودند که فرزندش را به خانم خانه نشان می‌داد. چشمان ماریان از آن‌جا روی جاده‌ی عریضی خیره ماند که دهکده را به قسمت جنوب شرقی متصل می‌ساخت و امکان دست‌یابی به افق آن سوی تپه‌ها را در برابر دیدگانش فراهم می‌ساخت، و تصور نمود که از فراز آن تپه‌ها منطقه کامب‌مگنا ممکن است قابل مشاهده باشد. در آن لحظات ارزشمند و درماندگی بی‌ارزش از آمدن به کلولند که پریشانی‌اش را سبب گشته بود، اشک‌آلود گشت و همچنان‌که از مسیر جداگانه‌ای به منزل بازمی‌گشت، تمامی آن امتیازهای شادمانی و آزادگی دهکده را احساس نمود، آن احساس آزادگی از یک ناحیه به ناحیه‌ی دیگر و آن انزوای بی‌مانند را که تصمیم گرفت در خانه‌ی پالمر همه‌ی روزها و ساعت‌هایش را، در آن انزوای مخصوص به خود تا افراط سپری سازد».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
SARA
۱۳۹۶/۰۹/۱۶

سلام . موضوع و جریان رئالیسم و منطقی است .

fariba
۱۳۹۹/۰۵/۳۱

ترجمه اش واقعا بده، انگار با گوگل ترنسلیت ترجمه شده و اصلا متن روانی نداره.. داستان هم خیلی خسته کننده است حالا نمیدونم اگر ترجمه اش بهتر بود میتونست تو جذابیت کتاب تاثیر بذاره یا نه

soroush rah
۱۳۹۵/۰۷/۱۴

عالیه

فاطمه
۱۳۹۸/۱۲/۰۹

من فیلمشم دیدم.عالیه

pita
۱۳۹۶/۰۸/۲۳

چطور میشه صوتیش رو دریافت کرد؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۴۲-۸‬
تعداد صفحات۳۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۴۲-۸‬