با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دره‌ی اُتاوا

دانلود و خرید کتاب دره‌ی اُتاوا

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دره‌ی اُتاوا  نوشته  آلیس  مونرو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دره‌ی اُتاوا

 دره اتاوا مجموعه داستان‌هایی اثر آلیس مونرو نویسنده کانادیی است. 

آلیس مونرو از محبوبترین نویسندگان انگلیسی زبان داستان‌ کوتاه است و پس از سال بلو ، دومین نویسنده کانادایی و سیزدهمین زنی است که برنده جایزه نوبل شده است. 

داستان‌های مونرو که هواداران زیادی دارند، بیشتر به طبیعت و صفات انسانی می‌‌پردازند. او ساختار کلاسیک داستان کوتاه را متحول کرده و داستان‌‌هایش را معمولا از جایی شروع می‌کند که انتظارش را نداریم.

مونرو مسیر داستان را با مهارت خاصی به گذشته و آینده می‌کشاند و روایتی می‌سازد که خواننده را به مکان‌ها و فضای‌هایی ناب می‌برد. داستان‌های مونرو با فرهنگ مناطق روستایی کانادا گره خورده است.

 درباره کتاب دره اتاوا

کتاب دره اتاوا، دهمین مجموعه داستان کوتاه آلیس مونرو است که در سال ۲۰۰۱ به چاپ رسیده است. مونرو در این کتاب، روایت‌هایی مانند خاطرات متغیر و تکرارشونده  انسان آفریده و شخصیت‌هایی را ساخته و پرداخته که بسیار ملموس و قابل باورند. آنها درست مثل برخی از افرادی که می‌شناسیم، متناقض و دمدمی هستند.

در داستانی از این مجموعه، خدمتکاری مقید و متعهد به خاطر شوخی یک نوجوان، تلاش می کند تا عادت‌های زندگی خود را تغییر دهد. در داستانی دیگر، دانشجویی که برای دیدن عمه خودشیفته و عجیبش آمده است، درگیر رازی حیرت‌آور می‌شود و...

کتاب دره اتاوا  اوج تواناهایی‌های آلیس مونرو در داستان‌نویسی را نشان می‌دهد.

 خواندن کتاب دره اتاوا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۲۱-۶
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۲۱-۶