با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فضیلت؛ بررسی‌های اخلاقی و معرفت‌شناختی

دانلود و خرید کتاب فضیلت؛ بررسی‌های اخلاقی و معرفت‌شناختی

۴٫۱ از ۱۳ نظر
۴٫۱ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فضیلت؛ بررسی‌های اخلاقی و معرفت‌شناختی  نوشته  هتر باتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فضیلت؛ بررسی‌های اخلاقی و معرفت‌شناختی

«فضیلت؛ بررسی های اخلاقی و معرفت شناختی» یکی از کتاب‌های مجموعه «از منظر اخلاقی» نشر کرگدن است که به موضوع فضیلت اخلاقی و فضیلت‌مندی در زندگی می‌پردازد. مجموعه «از منظر اخلاقی» با دو هدف همبسته طراحی شده است: نخست، کمک کند اندیشه‌هایمان را در زمینهٔ اخلاق بکاویم و بکوشیم آنها را روشن‌تر و سازگارتر کنیم تا بتوانیم به امور اخلاقی ذی‌ربط نگاهی جامع‌تر و دقیق‌تر بیندازیم؛ دوم، کمک کند برای نگریستن از منظر اخلاقی به امور و برانگیخته شدن بر اساس آن شور و شوقی بیشتر و عزمی استوارتر داشته باشیم. آثار اخلاقی گذشتگان و معاصران، چه در حوزه‌هایی انتزاعی‌تر همچون فرااخلاق و نظریهٔ اخلاق چه در حوزه‌هایی انضمامی‌تر همچون اخلاق کاربردی و روان‌شناسی و جامعه‌شناسی اخلاق، می‌توانند در دستیابی به این اهداف مؤثر و سودمند باشند. از این‌رو، این مجموعه میزبان آثار متنوع تألیفی و ترجمه‌ای است که همگی یک وجه مشترک دارند: دعوتی هستند به نگریستن «از منظر اخلاقی».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
محمدی
۱۳۹۸/۰۲/۲۴

سلام علیکم الگوی اخلاق و فضیلت های اخلاقی پیامبر گرامی اسلام و 14 معصوم هستند نه یونان باستان

ervin
۱۳۹۹/۰۵/۲۴

چرا ۴۰۰۰۰ تومان ؟ و نسخه چاپی ۵۰۰۰۰ تومان !!!!

mir.mhn
۱۴۰۰/۰۵/۱۲

الگوی اخلاق کسانی هستند که به حرف خود عمل کرده اند و ما معصومین و پیامبرمان را داریم، و نیازی به منابع دیگر نداریم نه اینکه بقیه منابع بد باشند منظور این است که ما اصل را رها نمیکنیم و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۵