با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آتش و خشم (روایاتی از درون کاخ سفید ترامپ)

دانلود و خرید کتاب آتش و خشم (روایاتی از درون کاخ سفید ترامپ)

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آتش و خشم (روایاتی از درون کاخ سفید ترامپ)  نوشته  مهرداد یوسفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آتش و خشم (روایاتی از درون کاخ سفید ترامپ)

«آتش و خشم» اسراری از درون کاخ سفید ترامپ را فاش می‌کند. مایکل وولف در این اثر گزارشی از صد روز اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ می‌دهد. رویدادهایی که او توصیف می‌کند بر اساس مصاحبه‌ها و گفتگوهایش با کارکنان بلندپایه کاخ و نزدیکان رئیس‌جمهور است. مایکل وولف در این کتاب بسیاری از گزارشات وقایع کاخ سفید را ضدو نقیض خوانده و بسیاری را خلاف واقع دانسته و آنها را وقایعی به سبک ترامپ نامیده‌است. او در این کتاب به گفته خودش خیلی از مواقع به مصاحبه شونده کاملا اجازه داده تا تمام وقایع را از دیدگاه خودش شرح دهد و قضاوت را به عهده خواننده گذاشته‌است و در نهایت می‌گوید:

«براساس مشاهدات من و محتوای این کتاب، اعضای‌دولت فعلی گروهی از افراد هستند که هر یک به نوبه خود سعی کرده‌اند با معنا و مفهوم کار کردن برای دونالد ترامپ کنار بیایند».

با خواندن این اثر با جریانات روزهای اول انتخابات ترامپ، اوضاع خانه و خانواده او در آن ایام، چارت سازمانی او و بسیاری مطالب جالب دیگر در رابطه با کاخ سفید و اتفاقاتش در بازه زمانی مورد نظر نویسنده آشنا خواهید شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
علی
۱۳۹۸/۱۰/۲۱

ایول طاقچه با همین روند پیش بری همه کتابات عکس ترامپ روشون میاد😂 از وقتی سردارمونو ترور کردن یک کتاب در باره سردار گزاشتن این همه کتاب در باره اون ملعون... متاسفم

انیشتین
۱۳۹۷/۰۶/۱۲

نسخه چاپی اش چنده و کتابش چیه؟ ترامپ یک احمق است خخخخخ

mazloomin
۱۳۹۷/۰۵/۰۵

قیمتش از نمونه های دیگه مثل کتاب چاپ نسل نو اندیش مناسب تره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۳۲-۰-۸
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۳۲-۰-۸