با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چند داستان کوتاه همراه با تحلیل(۳) اثر شادمان شکروی

دانلود و خرید کتاب چند داستان کوتاه همراه با تحلیل(۳)

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چند داستان کوتاه همراه با تحلیل(۳)  نوشته  شادمان شکروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چند داستان کوتاه همراه با تحلیل(۳)

کتاب حاضر، دربردارندة مجموعه داستان‌های کوتاه، و جلد سوم از مجموعة «چند داستان کوتاه همراه با تحلیل» با موضوعات علمی ـ تخیلی ـ اجتماعی، عاشقانه و... است. داستان‌ها با عنوان‌های «برای پرندگان»، «یکشنبه در پارک»، «تجدید دیدار»، «بگو آره»، «کن ـ کن»، «پیگمالیون»، «چند میکروفیکشن» و «فیلیپ مارلو» از نویسندگانی چون «استفن کینگ»، «بل کوفمن»، «جان چیور»، «توبیاس وولف»، «آرتورو ویوانته»، «جان آپدایک» و... است. در داستان «پیگمالیون» ماجرای مردی به نام «پیگمالیون» می‌خوانیم که همسر اوّل او، عادت به تقلید از مهمانانی داشت که در مجلس شرکت می‌کردند که این کار مورد علاقة پیگمالین بود امّا در کل علاقة چندانی به همسرش نداشت. پیگمالیون بعد از طلاق دادن همسر اول، با «گوئن» یکی از زن‌های مورد تقلید همسر اولش، ازدواج می‌کند و در طول سال‌های نخست، رفتار پیگمالیون باعث می‌شود که گوئن نیز رفتاری همچون همسر دومش را پیدا کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Amir
۱۳۹۴/۰۷/۳۰

چرا اینقدر قیمتش بالا است!!!!

Bookworm
۱۳۹۵/۱۲/۰۶

این خطوط سفید، یا نقاشی سفید روی جلد کتاب شبیه یه دختره خوش استایله، البته به جای خوش استایل میخواستم یه واژه ی دیگه که با س شروع میشه به کار ببرم که نبردم

وحید
۱۳۹۶/۰۶/۰۸

مجموعا راضی‌کننده است. 😊

محمد
۱۳۹۵/۰۸/۱۲

چون پول چاپ میدن و صحافی و چسب و کاغذ و حمل و نقل و... طبیعیه قیمتاش اینقد بالا باشه رفیق خخخخخ

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
در مقام تمثیل، پارادایم آشوب فرایند حیات را به جای جریانی مستمر و در جاده صاف و قابل ردیابی به حرکت در تونلی تاریک و پیچ در پیچ تشبیه کرده که هر آن مسئله یا حادثه‌ای، یا بهتر بگوییم مجموعه پیچیده‌ای از مسائل و حوادث پیش‌بینی‌نشده، سر راه موجودی که در این تونل حرکت می‌کند قرار می‌گیرد. برای موجودی که در این تونل مجبور به حرکت است و ابتدا و انتهای آن را هم نمی‌داند و هر لحظه نگران است که خنجری به سمتش پرتاب شود یا سنگی روی سرش بیفتد یا زیر پایش خالی شود یا ضربه وحشتناکی به شکمش بخورد، یا همه این‌ها با هم در یک زمان به شکل‌های مختلف بر او حادث شود، طبیعی است که برداشتن هر گام رویکردی جدید خواهد بود. او ناچار است در برداشتن هر گام تمامی ظرفیت‌های ذهنی خود را به کار گیرد و برای حفظ بقای خود به خلق شبکه به هم پیچیده‌ای از پیش‌بینی‌های جدید دست بزند.
NL

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۳۹-۲۴-۷
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۳۹-۲۴-۷