با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رها در باد

دانلود و خرید کتاب رها در باد

۱٫۷ از ۳۴ نظر
۱٫۷ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رها در باد  نوشته  جوجو مویز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رها در باد

«رها در باد» نوشته جوجو مویز(-۱۹۶۹)، نویسنده زن انگلیسی است که با رمان‌های عاشقانه خود توانسته موفقیت چشمگیری در بازار کتاب به دست بیاورد. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: زمانی مادرم به من گفت اگر سیبی را پوست بگیری و پوستش را از روی شانه‌ات بیندازی پایین، می‌توانی هویت مردی را که قرار است با او ازدواج کنی کشف کنی. گفت می‌بینی آن یک تکه پوست شکل حرفی را به خود می‌گیرد، یا حداقل گاهی این‌طور می‌شود. مامان آن‌قدر نومیدانه می‌خواست همه‌چیز جواب بدهد که راحت زیر بار نمی‌رفت پوست سیب شبیه ۷ یا ۲ شده و همه‌جور اسمی را با B و D از هرجایی‌که به ذهنش می‌رسید ردیف می‌کرد، حتا اگر آن اسم را نمی‌شناختم. اما برای گای به سیب نیازی نبود. او را از همان لحظه‌ی اول که دیدم شناختم؛ صورتش را به‌وضوحی که اسم خودم را می‌دانم شناختم. صورتش چیزی بود که مرا از خانواده‌ام دور می‌کرد، عاشقم می‌شد، مرا می‌ستود و بچه‌های کوچک زیبا با من می‌داشت. صورت او چیزی بود که در سکوت به آن زل می‌زدم تا پیمان زناشویی را تکرار کند. صورتش اولین چیزی بود که صبح می‌دیدم و آخرین چیزی بود که نفس شیرین شبانه‌ام به آن می‌خورد. این‌ها را می‌دانست؟ البته که می‌دانست. او نجاتم داد، می‌دانید ــ مثل شوالیه‌ها، با لباس‌های گِلی و کثیف به‌جای زره درخشان، شوالیه‌ای که ناگهان از دل تاریکی ظاهر شد و مرا به‌سمت نور برد؛ خب، یعنی از اتاق انتظار ایستگاه.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۷)
Negar.hsp
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

این کتاب با این ترجمه به حدی افتضاحه که: من تو صفحه دویست و خورده ای گذاشتمش کنار و الان افسوس می خورم که چرا وقتی که تو همون ده صفحه اول بودم اینکارو نکردم و الکی وقتمو هدر دادم! داغونه...

Dentist
۱۳۹۶/۰۳/۰۷

این کتاب با عنوان «میوه ی خارجی» در انگلیس و در آمریکا با عنوان «رها در باد» ترجمه شده. عنوان اول رو نشر آموت و عنوان دوم رو نشر میلکان ترجمه کرده. کتاب طبق روال همیشگی آثار جوجو مویز تم عاشقانه

- بیشتر
Zohreh Khaghani
۱۳۹۸/۱۱/۰۳

ترجمه افتضاح!!!! فکر می کردم من متن رو نمی فهمم یا تمرکز ندارم، اومدم نظرات بقیه رو خوندم، دیدم همه هم نظر هستن. همین مقداری هم که ازش خوندم بیش تر باعث اعصاب خردی بود.

mehrnaz
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

میلکان ترجمه های خوبی ارائه نمیده .دختری که رهایش کردی هم ترجمه افتضاحی داشت.مال نشر اموت خیلی بهتره

Bahar
۱۳۹۷/۰۶/۲۱

به نظر من اکه میخواید این داستان رو بخونید حتما رمان میوه ی خارجی رو بخرید با ترجمه ی خانم مریم مفتاحی ولی ترجمه ی این کتاب خیلی ضعیف و غیر قابل فهم هستش .

negar
۱۳۹۸/۰۳/۱۰

هیچی از بخش دوم کتاب نفهمیدم خیلی مبهم بود

reyhane
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

اخیش فکر کردم فهم من اومده پایین تا صفحه ٥٠هرچی خوندم نفهمیدم

فاطمه
۱۳۹۶/۱۱/۱۸

ترجمه بسیار ضعیف بود.

F. ɟ
۱۳۹۵/۱۲/۱۱

ترجمه، سرسری، پر غلط و افتضاح..

مریم م س
۱۳۹۸/۰۱/۲۳

ترجمه بسیار بد بود....

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
گذشته‌ی هر کسی کتاب بسته‌ای است که خود فرد تک‌تک صفحات آن‌را از بر است، اما دیگران فقط عنوان آن‌را می‌توانند بخوانند.
MhrnA.z
گذشته‌ی هر کسی کتاب بسته‌ای است که خود فرد تک‌تک صفحات آن‌را از بر است، اما دیگران فقط عنوان آن‌را می‌توانند بخوانند. ویرجینیا وولف
_SOMEONE_
لوتی را کشاند به‌طرف خودش و بالای سرش را بوسید. لوتی دستانش را دور او پیچید، عطر او را استشمام می‌کرد، سعی می‌کرد آن حس دستان او را که دور کمرش گذاشته بود مُهر کند.
negar
داشت، چراکه حالا داشت لبخندی را ارزانی می‌کرد که به‌قول خودش لبخند «مویرا شیرر» بود، همانی که دندان‌های پایینی‌اش را نمایان می‌کند: «من اصلاً پول ندارم.» «از فروشگاه که نمی‌خریم.
AmiN7

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۷۹-۰‬‬
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۷۹-۰‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن