با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جنگجوی عشق

دانلود و خرید کتاب جنگجوی عشق

۴٫۰ از ۳۸۵ نظر
۴٫۰ از ۳۸۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جنگجوی عشق  نوشته  سمانه پرهیزکاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جنگجوی عشق

«جنگجوی عشق» اثر گِلَنِن دویل مِلتِن (-۱۹۷۶)، اثری شگفت‌انگیز و تحسین‌شده درباره زندگی یک زن است. زنی که می‌جنگد تا عشق و زندگی مشترک خود را دوباره زنده کند. به مردش اعتماد کند و به زندگی بازگردد؛ زندگی یک زن با تمام پرسش‌هایی که درباره ازدواج، خانواده و زندگی برایش پیش می‌آید. پرسش‌هایی که شاید قدرت این را دارند که انسان را تسلیم شرایط کنند یا او را وادارند تنها آرزو کند جان سالم به‌در برد، اما این داستان ما را برآن می‌دارد که فراتر بیاندیشیم و چون ققنوسی با عشق و امیدی تازه و قدرتی دوچندان بازگردیم و از نو ساخته‌شویم و بسازیم، با ایمان به این که تنها سیراب‌کننده، عشق است، اگر پیوند یگانه بین ذهن و روح و راه محافظت از آن را چون جنگجوی عشق دریابیم.

گلنن دویل ملتن داستان زندگی‌اش را آن‌قدر جسورانه و واقعی نوشته که خواننده ناخواسته در حفره‌های عمیقِ زندگیِ او گیر می‌کند و از جایی به بعد حس می‌کند که شاید این حفره عمیق، حفره زندگیِ خودش هم بوده... و یا هست. روبه‌روشدن با واقعیت‌هایی انکارنشدنی که همه‌مان سعی در انکارشان داریم، اتفاقی‌ است که با خواندن جنگجوی عشق برایمان می‌افتد. ما چقدر واقعی بوده‌ایم؟ چه مقدار از ما خودِ ماست و چه مقدار سایه‌هایمان؟

دویل ملتن چیزهای زیادی را برای‌ مان تداعی می‌کند؛ خشم‌های درونمان ـ خشم‌های سرکوب‌شده‌ای که در وجودمان گیر کرده، تلاش‌های نابه‌جا و احمقانه برای دوست‌داشتنی‌بودن، عقده‌های درمان‌نشده، ترس‌های بی‌انکارِ انکارشده، دشمنی با جهان، دشمنی با خودمان و بالاخره... از خدا برایمان می‌گوید، از خدا و ایمانی که راه عشق را هموار می‌کند.

بریده‌ای از کتاب:

پدرم دست من را توی دست کریگ می‌گذارد. الان زمانی‌ست که دست من نباید در دست کس دیگری جز او باشد. ما وقت زیادی نداریم. کریگ دست من را می‌گیرد و ناگهان روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیریم. این رودررویی آن‌قدر آنّی و سریع اتفاق می‌افتد که من نگاهم را از کریگ می‌گیرم و به‌سمت کشیش می‌چرخم، اگرچه می‌دانم برای این کار خیلی زود است. کریگ نگاهم می‌کند و کمی بعد، او هم نگاهش را از من می‌دزدد. من از گوشهٔ چشم به صورتش نگاه می‌کنم و از این که چقدر جوان به نظر می‌رسد ـ درست مثل بچه‌ای که لباسِ رسمیِ پدرش را پوشیده ـ

ahmad
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

این کتاب الهام بخشیه در مورد زنی که خودشو از منجلاب فساد و تباهی بیرون میکشه و به سمت خدا حرکت می‌کنه و زندگی از هم پاشیده خودش رو دوباره بر پایه عشق ایمان انرژی مثبت بنا میکنه ترجمه روان

- بیشتر
باران
۱۳۹۸/۱۲/۱۰

انچنان قلمش گیرایی داشت که بی وقفه داشتم میخوندمش بعد تصمیم گرفتم یه بیوگرافی از نویسنده ش بخونم متوجه شدم از همسرش جدا شده و با یه خانم ازدواج کرده. بله درسته یه خانم.

sara
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

سفر روحی و درونی نویسنده با روایتی لطیف و دلنشین هر جمله اش رو میشه چند بار خوند و یاد گرفت. عمیقا لذت بردم، خوندنش منو سوق داد به درون خودم تا بیشتر به خودم و نیازهام توجه داشته باشم.

- بیشتر
حائری
۱۳۹۹/۰۹/۱۵

خیلی خیلی عالی بود خیلی آموزنده و جالب انگار با شخصیت کتاب زندگی کردم

Már
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

خیلی قشنگ بود...استقامت زنان...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳۹۱)
داشتنِ چیزی برای گفتن و نبودنِ کسی برای شنیدن، خیلی وحشتناک است. اوج بی‌کسی‌ست
آذر
ترجیح می‌دم به‌خاطر کسی‌که واقعاً هستم، ازم متنفر باشی تا این‌که به‌خاطر کسی‌که نیستم، دوسم داشته باشی."
-Dny.͜.
با خودت مثل کسی رفتار کن که عاشقشی.
Baharak
دوست‌داشته‌شدن به‌خاطر زیبایی، برای یک دختر وضعیت دردناکی‌ست. سال‌ها بعد، زمانی‌که من دیگر کم‌تر زیبا باشم، آن‌موقع که دیگر خبری از حلقه‌های باریک مو برای نوازش، یا پوستی عالی برای تحسین نباشد، وقتی‌که دیگر کوچک و ساده و باارزش نباشم، نمی‌دانم که چگونه شایستهٔ ارائه یا دریافت عشق خواهم بود.
حوریه
خدا دوسِت داشته، دوسِت داره، و دوسِت خواهد داشت.
-Dny.͜.
نیاز دارم استراحت کنم و مدتی یک نفر دیگر به جای من زندگی کند.
-Dny.͜.
با خودم فکر می‌کنم آن کسی‌که این آسمان را یک‌جا نگه می‌دارد، می‌تواند قلب من را هم یک‌جا نگه دارد؟ فکر می‌کنم کسی‌که این آسمان را تا این حد زیبا می‌کند، ممکن است برای زیباکردنِ زندگیِ من هم کاری کند؟
-Dny.͜.
دوست‌داشته‌شدن به‌خاطر زیبایی، برای یک دختر وضعیت دردناکی‌ست
roksana
ما نیاز داریم حقیقت را بشنویم: «لازم نیست همیشه شاد باشید. زندگی سخته و آسیب‌زننده. نه به‌خاطر اشتباهات‌تون، بلکه این آسیب‌ها برای همه‌ست. از رنج‌ها فرار نکنید، اونا به دردتون می‌خورن. باهاشون سر کنید، بذارید بیان و برن. بذارید شما رو با سوختی ترک کنن که برای انجام کارهاتون تو این دنیا بسوزونیدش.»
حوریه
دلم می‌خواد دوباره کوچیک شم!
Negar.hsp

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۹۶-۷‬‬
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۵-۹۶-۷‬‬