با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماه عسل در پاریس

دانلود و خرید کتاب ماه عسل در پاریس

۴٫۰ از ۱۱۴ نظر
۴٫۰ از ۱۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماه عسل در پاریس  نوشته  جوجو مویز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماه عسل در پاریس

«ماه عسل در پاریس» نوشته جوجو مویز( -۱۹۶۹)، نویسنده و روزنامه نگار انگلیسی است.

قدرت داستان پردازی و به تصویر کشیدن احساسات و روابط عاشقانه میان شخصیت‌های داستان‌های مویز، او را در زمره نویسندگان معاصری قرار داده است که آثارشان از فروش بسیار بالایی برخوردارند و دو بار جایزه انجمن رمان‌نویسان رمانتیک را برایش به ارمغان آورده است. او در کتاب «ماه عسل در پاریس» همچون دیگر شاهکار پرفروش خود، کتاب «دختری که رهایش کردی» ماجرای زندگی عاشقانه دو زوج جوان را در میان دهه‌ها به هم پیوند می دهد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«لیو هالستون نرده‌های محافظ برج ایفل را محکم گرفته بود و از میان ریسه‌های درخشان برج، شهر پاریس را نگاه می‌کرد، با این فکر که آیا ممکن است کسی تا به حال چنین ماه‌عسل فاجعه‌باری را تجربه کرده باشد.

خانواده‌ها و گردشگران در اطراف او جیغ می‌زدند و روی خود را برمی‌گرداندند یا در حالی که یک نگهبان مخفیانه آنها را زیر نظر داشت به شکلی نمایشی به نرده‌ها تکیه می‌دادند تا دوستانشان از آنها عکس بگیرند. از سمت غرب در آسمان توده‌ای از ابرهای تیره طوفانی به سوی آنها حرکت می‌کرد. باد تند گوش‌های او را قرمز کرده بود.

یک نفر موشکی کاغذی پرتاب کرد و او حرکت چرخشی موشک در حال سقوط را تماشا می‌کرد. جایی در آن پایین، در میان بلوارهای پر زرق و برق، حیاط‌های کوچک و پارک‌های قدیمی هاوسم و ساحل مواج رودخانه سن، همسر جدید او ایستاده بود. همسری که در روز دوم ماه‌عسل به او اطلاع داد که متأسفانه باید صبح آن روز برای مسأله‌ای کاری شخصی را ملاقات کند. داخل ساختمانی در گوشه شهر که در موردش با او صحبت کرده بود. فقط برای یک ساعت. کارش زیاد طول نمی‌کشید. احتمالاً لیو با این موضوع مشکلی نداشت، اینطور نیست؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷۸)
محمد شریعتی
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

۲ داستان کوتاه عاشقانه که در امتداد هم جریان دارند... چیز خیلی خاصی نبود ولی قشنگ بود ‌ در مورد ترجمه هم، گویا این ترجمه کامل‌تره و حذفیات نداره، روان و خوب هم بود

ka'mya'b
۱۳۹۵/۱۲/۱۳

قشنگ بود☺ ولی احساس کردم اگر که "دختری که رهایش کردی" قبل از این کتاب خونده بشه قابل درک تر و قشنگ تره؛ با شخصیت ها هم آشنایی پیدا می کنیم🙌

🍃رز رزاسه🍃
۱۳۹۶/۰۶/۲۰

اول این داستان اتفاق افتاده بعد دختری که رهایش کردی ولی بهتره که اول دختری که رهایش کردی رو بخونین تا گیج نشین کتاب خیلی باحالیه

مبینا
۱۳۹۸/۰۵/۲۶

اول کتاب دختری که رهایش کردی رو بخونین و بعد این کتاب. من برعکس خوندم😅 ولی همین ترجمه نشرجامی رو خوندم خیلی خووب بود☺

Army Girl
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

من تا حالا ۳ دور خوندم.پیشنهاد میکنم بخونید

kimia
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

یکی از چالش های روابط رو خیلی جذاب معرفی میکنه

Dentist
۱۳۹۵/۰۶/۰۴

داستان کوتاه و جالبی بود. برداشت من ازش اینه: عشق دلیل قانع کننده ای برای ازدواج نیست ولی دلیل قانع کننده ای برای ادامه ی زندگی مشترکه..

fatemeh
۱۳۹۹/۰۱/۳۰

کتاب خوبی بود ولی انتظار داشتم فراتر از یه کتاب خوب باشه

Miriam
۱۳۹۸/۱۲/۰۶

داستان سرگرم کننده و لذت بخشی داره

Army Girl
۱۳۹۵/۰۷/۱۰

عالی و خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۴۳۶-۶۱-۵
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۴۳۶-۶۱-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن