این‌ها همه یعنی چه؟

دانلود و خرید این‌ها همه یعنی چه؟

درآمدی بسیار کوتاه به فلسفه

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود   این‌ها همه یعنی چه؟  نوشته  تامس نیگل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

daniel_2035
اول از همه کتاب فلسفی است و طبیعتاً درباره مسائل فلسفی صحبت می‌کند که لاجرم در مقطعی از زمان دغدغه ذهنی همه‌ی ما بوده است. تامس نیگل کتاب را مخصوصاً برای کسانی نوشته است که توانایی فهم متون تخصصی را ندارد و آن دغدغه فلسفی سقراطی در وجودشان است. کتاب همچنین برای کسانی که می‌خواهند خوانش فلسفه را شروع کنند کتاب مناسبی است. بخش ها کوتاه و پرمحتوا هستند و خواننده دچار کسالت نمی‌کنند. توصیه‌ام این است با هر شغل و سن و دغدغه ذهنی که دارید این کتاب را بخوانید.
𝐑𝐚𝐡𝐚🕊.
🙏💙🙂
کاربر ۱۲۵۶۴۴۷
خب اینکه چرا ۵از۵ ندادی رم بگو عزیز
Nitwit
چاپیشو خوندم. جالبه. ارزش خوندن داره
کاربر ۲۳۸۹۹۷۶
خیلی خوبه
amir ebrahimi
خلاصه، روان، مفید مهم‌تر از این‌ها سبک خاص نویسنده: اسم یک فیلسوف و یک واژه‌ی فلسفی رو نمی‌تونید تو کتاب پیدا کنید! ولی فرآیند فلسفه‌ورزی بدون بازی با زبان قشنگ روایت میشه. فصل‌های مهم و جذاب‌تر به نظرم فصول اولیه و فصول پایانی کتاب بودند. ولی مهم‌ترین فصل به نظرم «عدالت» هست، که کاش برای همه مهم بود...
ariapsy
کتاب خیلی عالی ای بود، مخصوصا برای کسایی که میخوان ورود کنن به دنیای کتابهای فلسفی. کرجمه ی خیلی روان و خوبی داره و نویسنده اصلا اصطلاحات ثقیل فلسفی رو بکار نبرده و حتی از هیچ فیلسوفی اسمی برده نشده و بنظرم این عالیه چون باعث میشه که مخاطب کتاب تحت آتوریته ی اون فیلسوف قرار نگیره و بتونه خودش با اون مسئله ی فلسفی دست ب گریبان بشه. فقط کاش نویسنده مسائل فلسفی بیشتری رو تو این کتاب میگنجوند. در کل کتاب خیلی خوبیه. مطالعه ی این کتابو بسیار توصیه میکنم به دوستان.
mahsa58
جالب نبود
Prometheus
بد نباش مهسا وقتی میگی جالب نبود و امتیاز کم میدی باید دلیلش و هم ذکر کنی!
صفحه قبل۱صفحه بعد