نخستین دموکراسی (چالش اندیشه‌ای از دوران باستان)

دانلود و خرید نخستین دموکراسی (چالش اندیشه‌ای از دوران باستان)

۴٫۶ از ۸ نظر
۴٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   نخستین دموکراسی (چالش اندیشه‌ای از دوران باستان)  نوشته  بهزاد قادری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

تاروش
کتابی عالی درباره‌ی سرگذشت دموکراسی و رفته‌رفته دزدیده‌‌شدن این مفهوم توسط سرمایه‌داری. هرچند نویسنده خیلی دوست نداره بی‌پرده سرمایه‌داری رو نقد کنه و گویی جاهایی هم تعارف می‌کنه اما در کل پژوهشی سزاوار خواندنه.
mabad
ارزش مطالعه رو داره.برای درک بهتر دموکراسی باید این کتاب را خواند
طناز
به نظرم خوبه ...ولی این کتاب رو یه انسان خنثی نموشته ..ایشون که روسا و خوب به نظرم تقابل و جنگی که بین این دو ابر قدرته..باعث شدن نویسنده از کاه کوه بسازه...و از نظر من دکوکراسی امریکا خیلی بهتر از کمونیست ذوسیه است...و نویسنده یه جوری داره درباره جهانخواری دموکراسی حرف میزنه و برای بهار عربی که توسط امریکا تحریک و شروع شده ناراحتی میکنه...که انگار خودشون کم اشغال کردن و کم تحریک به انقلاب کردن....ولی در کل خوب بود...ولی در نظرم از یک انسان بیطرف نبود..که اعتبارسنجی درستی داشته باشه..
hamed 68
برای کسی که اهل کتابه در وهله اول یک اصل مهم وجود داره و اون کنار گذاشتن تعصبه،شما مشخصه کلا کتاب رو خوب متوجه نشدی،در ضمن شما باقی کتاب ها رو که میخونی نویسنده هاش بی طرفن؟ هر انسانی درنهایت کمال فکری هم باز جهت دهی فکری داره ولی به نظرم اتفاقا نویسنده کاملا بدون تعصب نوشته و اصلا نمیدونم شما از کجا درآوردی که نویسنده از کمونیست حمایت کرده
صفحه قبل۱صفحه بعد