با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مکبث

دانلود و خرید کتاب صوتی مکبث

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مکبث  نوشته  ویلیام شکسپیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مکبث

کتاب صوتی مکبث تراژدی جذابی نوشته‌ی ویلیام شکسپیر است. مکبث داستان سردار شجاعی به نام مکبث است که بر اثر وسوسه‌های همسر جاه‌طلبش پادشاه را به قتل می‌رساند.

نسخه صوتی نمایشنامه‌ی جذاب مکبث را با ترجمه‌ی عبدالرحیم احمدی و صدای جمعی از گویندگان توانای کشور بشنوید و از یکی از زیباترین تراژدی‌های دنیا لذت ببرید. 

درباره‌ی کتاب صوتی مکبث

شکسپیر تراژدی مکبث را در سال‌های ۱۵۹۹ و ۱۶۰۶ میلادی نوشت. او در اولین اجرایی که از این نمایش به صحنه رفت، بازی کرد. مکبث داستان زندگی پرحادثه‌ی سردار جوانی به نام مکبث است. او که از خود لیاقت بسیاری نشان می‌دهد، توسط پادشاه مقام و منصب و لقب دریافت می‌کند. اما بعدا تحت تاثیر وسوسه‌های همسرش که بسیار جاه طلب است، پادشاه را به قتل می‌رساند. اما این قتل او را به آرامش نمی‌رساند بلکه جهنمی برایش درست می‌کند که در عذاب وجدان آن می‌سود. از آن به بعد او با هر آهنگی، یا با هر در کوفتنی دچار اضطراب و هراس می‌گردد. 

کتاب صوتی مکبث را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به آثار ادبی بزرگ جهان از شنیدن کتاب صوتی مکبث لذت می‌برند. 

درباره‌ی ویلیام شکسپیر

ویلیام شکسپیر (۱۵۶۴ - ۱۶۱۶)‌ بازیگر، شاعر و نمایشنامه‌نویس انگلیسی است که او را بزرگترین نویسنده انگلیسی زبان می‌دانند. شکسپیر هم از نظر نمایشنامه‌ها و هم از نظر تاثیری که روی ادبیات انگلیسی داشت بی‌نظیر و مشهور است. به طوری که شعرها و نمایشنامه‌های او کلمات و اصلاحات زیادی را به زبان انگلیسی اضافه کرده است. اغلب آثار او شهرت زیادی کسب کردند و در سراسر جهان روی صحنه اجرا شدند. شکسپیر در اولین اجرای مکبث، خود به روی صحنه رفت و در آن نمایش بازی کرد.

آثار بسیار زیادی از او مانند: مکبث، اتللو، رومئو و ژولیت، هملت، رویای شب نیمه تابستان، شاه لیر، تاجر ونیزی و تیمون آتنی به فارسی ترجمه شده‌اند.

جالب است بدانید که او علاقه‌ای به نگه داشتن آثارش نداشت و تمام نمایشنامه و شعرهایش بعد از مرگ او چاپ و منتشر شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۸٫۲ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۸٫۲ مگابایت