گور به گور

دانلود و خرید گور به گور

۴٫۰ از ۲۳ نظر
۴٫۰ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود   گور به گور  نوشته  ویلیام فاکنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

کیانا
گویندگی عالی بود واقعا لذت بردم تمامی صحنه‌ها به زیبایی تصویر سازی شد. عااالی بود واقعا از طاقچه ممنونم مخصوصا تنظیم اهنگ بسیار حرفه‌ای بود و کاملا مطابق شرایط و اوضاع صحنه بود کلا کتابای اقای فاکنر، روانی پولادین میطلبه اما خب با گذشت ۲-۳ فصل جریان داستان براتون روشن میشه سبک سیال ذهن کلا باعث نبوغ و خلاقیت میشه و این کتاب هم به معنی کلمه توصیف «گور به گور» بود پیشنهاد میکنم ۱۰۰ درصد
alef zed
جالب بود.یه سبکی بود که تا حالا نشنیده بودم.روایت از زبان اول شخص جهنده س با زمان افعال حال.چه زاویه دید و چه زمان این رمان چیزیه که کمتر مورد استفاده نویسنده ها و نیز کمتر مورد پسند خواننده قرار می گیره.کار راوی های محترم هم بی نظیر بود
Ali
من خشم هیاهو رو هم خوندم با کمک اینترنت و کتاب صوتی. اما گور به گور راهنمایی پیدا نکردم که هر کدوم از شخصیت ها چیکارن. شما میتونین بدون اینکه اسپویل کنین راهنماییم کنین؟
سارا
فوق العاده زیبا
همینگوی نسخه‌نویس
بیچاره فالکنر، فکر میکند با کلمات سخت و پیچیده، میتواند حالات درونی انسانهارا بیان کند. ⚘همینگوی
mahboob
نویسنده ی خیلی با هوشی داره...قلم خاصی داره،تکراری نیس،تهش دوس داشتم جالب تر تموم بشه ولی در کل داستانش قشنگ بود
0
ماری کوری
کتاب به زندگی یک خانواده می پردازد که به یک سفر اجباری می روند و ماجراهایی در این سفر پیش می آید. سبک نوشتار کمی متفاوت از کتابهای دیگر است. هر فصل از زبان و دید یکی از افراد قصه روایت می شود. و به نظرم شاید جذاب باشد زیرا تفاوت اصلی کتاب با کتابهای دیگر همین سبک نوشتاری است و شاید لازم باشد دو بار خوانده شود. محتوای کتاب غمگین است..
پری
خیلی دوست داشتم هرچند داستان کمی کشدار بود و اگر قرار بود بخوانم با خمیازه و کسالت و خمودگی به انتهای کتاب می رسیدم! اما با این کتاب صوتی می توانستم فضا را بهتر تصور کنم و کمتر خمیازه بکشم از جمله کتاب هایی است که باید یکبار خواند و درون آدمها را شنید! آدمهای رقت انگیزی که دور و برمان بسیار هستند، و همینطور جنازه های متعفنی که با خود جا به جا می کنند وبوی گندیدگی شان را احساس نمی کنند!
s.h
خوب بود
*Zahra *
برای من هیچ جذابیتی نداشت. سبک قلم نویسنده خاص و جدید بود برام .ولی جریان داستان فوق العاده کُند و حوصله سر بر بود
انوشیروان
خشم و هیاهو بیشتر از این اثر جذابتر بود
صفحه قبل۱۲صفحه بعد