با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)

دانلود و خرید کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)

بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من) اثری از لوئیز ال.هی نویسنده سرشناس آمریکایی حوزه موفقیت و خودیاری است.

 درباره کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)

 لوئیز که در کتاب‌هایش معمولا تجربه خود از برخورد با دشواری‌های زندگی اش و مبارزه با بیماری را بیان می‌کرد. این این کتاب از عشق‌ورزی به بدنتان با شما حرف می‌زند. او در این کتاب برای هر بخش از بدن فصلی را اختصاص داده و از شما خواست است که آن عضو از بدنتان را عاشقانه دوست داشته باشید. مثل بچه‌های کوچک که هر ذره از بدن خود را دوست دارند. نه از آن احساس شرم می‌کنند، نه آن را با دیگری مقایسه می‌کنند.

او می‌گوید همه ما زمانی کوچک بودیم و چنین حسی به بدن خود داشتیم پس چه زیباست دوباره به همان سال‌ها برگردیم و به اعضای بدنمان بی‌ هیچ قضاوتی بنگریم و آنها را عاشقانه و خالصانه دوست داشته باشیم و برای داشتنشان شکرگزار باشیم.

اگر با بدن خود به خوبی رفتار کنیم، قطعا عملکرد بهتری در زندگی خود خواهیم داشت.

 خواندن کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 خواندن این کتاب به همه احساس زیبا بودن و مثبت بودن می‌دهد.

 درباره لوئيز ال. هی

 لوئيز ال. هی نویسنده کتاب‌های انگیزی  و سخنران حوزه موفقیت و خودیاری است . او در هشتم اکتبر ۱۹۲۶ در لس آنجلس به دنیا آمد. او زندگی خانوادگی آرامی نداشت و مادرش تحت فشار اقتصادی  با مردی  خشن ازدواج کرده بود که آنها را آزار می‌داد. لوئيز به دلیل مشکلاتش و بدون این که دیپلم بگیرد به شیکاگو رفت تا با شغل‌های کم‌درآمد زندگی‌اش را بچرخاند. او در سال ۱۹۵۰ نامش را عوض کرد و وارد حرفه مدلینگ شد. و در این راه توانست موفق شود.

 او با یک تاجر انگلیسی ازدواج کرد اما پس از چهارده سال از او جدا شد. در این زمان با آموزش‌های قدرت تفکر آشنا شد و با کارورزی وارد فعالیت در این حوزه شد. زمانی که دچار سرطان شده بود این آموزه‌ها کمک زیادی به تکمیل درمانش کرد. 

او کتاب شفای زندگی را نوشت که خاستگاه متافیزیکی بیماری‌های گوناگون را بررسی می‌کرد . کتابش خیلی زود در لیست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت و میلیون‌ها نسخه فروخت. او توانست موسسه انتشاراتی خانه هی را در سال ۱۹۸۴ تاسیس کند. کتاب‌های هی معمولا سرشار از امید به زندگی و روش‌های مبارزه با ناملایمات است.

لوئيز سرانجام در سن نود سالگی در خانه خودش از دنیا رفت.

 بخشی از کتاب بدن خود را دوست بداریم (دوست من، تن من)

من چشم‌هایم را دوست دارم

من حس بینایی عالی‌ای دارم. من همه سو را به روشنی می‌بینم. من گذشته، حال و آینده خود را با عشق می‌بینم. ذهن من دیدگاه من را به زندگی برمی‌گزیند. من با چشمی دیگر به جهان می‌نگرم. من در همه چیز و همه کس جز خیر نمی‌بینم. من اکنون عاشقانه زندگی‌ای که دوست دارم شاهد آن باشم را می‌سازم. من چشمان زیبایم را دوست دارم و قدرشان را می‌دانم!

****

من انعطاف‌پذیری‌ام را دوست دارم

خدا به من انعطاف‌پذیری بخشیده است تا مانند درخت بیدی خود را به جریان زندگی بسپارم. من همیشه می‌توانم خم و راست شوم. افکاری در من جاری است که نیروی انعطاف‌پذیری و سازگاری را در من تقویت می‌کنند. من انعطاف‌پذیری‌ام را دوست دارم و قدرش را می‌دانم!

****

من گوش‌هایم را دوست دارم

من با تمام هستی در تعادل و آرامش و یگانگی هستم. من افکاری را برمی‌گزینم که در اطراف من هماهنگی ایجاد کند. من عاشقانه به خوبی‌ها و خوشایندی‌ها گوش می‌دهم. من ندای طلبِ مهر را که در سخنان هر فردی پنهان است، می‌شنوم. من می‌خواهم دیگران را درک کنم و به آنها مهر بورزم. من از توانِ شنیدنِ نغمه هستی شادمانم. من ذهنی پذیرا دارم. من مشتاقِ شنیدن هستم. من گوش‌های زیبایم را دوست دارم و قدرشان را می‌دانم!


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
MOHAMMADREZA
۱۴۰۰/۰۵/۱۱

عالیه، من از این کتاب یاد گرفتم که خودمو دوست داشته باشم و به خودم افتخار کنم.

کاربر طاقچه
۱۴۰۰/۰۵/۱۸

فقط میتونم بگم عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اگر هنوز بخشی از بدنت مانده که دوستش نداری یا در آن ناراحتی‌ای حس می‌کنی، جمله شفابخش آن ناحیه را حداقل برای یک ماه تکرار کن تا تغییرات مثبت آشکار شود.
MOHAMMADREZA

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۸/۰۲
شابک۹۶۴-۷۲۸۱-۹۰-۰
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۸/۰۲
شابک۹۶۴-۷۲۸۱-۹۰-۰