با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب پرزنت یک دقیقه ای اثر کیت شرایتر

دانلود و خرید کتاب پرزنت یک دقیقه ای

مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید

۴٫۱ از ۱۶ نظر
۴٫۱ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرزنت یک دقیقه ای  نوشته  کیت شرایتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پرزنت یک دقیقه ای

کتاب پرزنت یک دقیقه ای نوشته کیت شرایتر و تام شرایتر است. این کتاب را بامداد صالحی به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید.

درباره کتاب پرزنت یک دقیقه ای

چرا پیام‌های بازرگانی می‌توانند محصولات خودشان را در ۱۵ ثانیه یا ۳۰ ثانیه معرفی کنند، و ما هم آن محصولات را می‌خریم؟ آن وقت چرا برای فروش محصولات بازاریابی شبکه‌ای خودمان و معرفی این فرصت کاری به ۱۵ یا ۳۰ دقیقه زمان نیاز داریم؟ جوابش این است که پیام‌های بازرگانی از زبان خاص «بازاری» استفاده می‌کنند و با استفاده از عبارت‌های حساب‌شده، می‌توانند ظرف چند ثانیه پیام خود را به مخاطب منتقل کنند. پس ما از چه زبانی استفاده می‌کنیم؟ زبان اجتماعی. چرا؟ چون در مدرسه همین را به ما یاد داده‌اند. آنها تصور می‌کردند قرار است کارمند شویم!

اگر می‌خواهیم در بازاریابی شبکه‌ای موفق شویم، باید عبارت‌های حساب‌شده و مؤثر را بیاموزیم. زبان بازاری جواب می‌دهد. اگر در این زمینه فعالیت می‌کنیم، همین الان باید زبان بازاری را یاد بگیریم. این کتاب راه و روش استفاده از این زبان را به شما یاد می‌دهد.

خواندن کتاب پرزنت یک دقیقه ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب پرزنت یک دقیقه ای

متوجه شدم که معرفی‌های طولانی و سرشار از اطلاعات مردم را از کسب‌وکار ما فراری می‌دهد. نشستن در کنار مشتری‌های احتمالی و صحبت کردن برای آنها به مدت ۴۵ یا حتا ۹۰ دقیقه نسخهٔ خوبی برای شکست خوردن است. من خودم یک پیام بازرگانی ۳۰ ثانیه‌ای را هم تحمل نمی‌کنم. اگر پیام بازرگانی یک دقیقه طول بکشد کانال را عوض می‌کنم. آن وقت چطور فکر می‌کردم یک پیام بازرگانی بدون وقفهٔ ۴۵ دقیقه‌ای از طرف یک معرفی‌کنندهٔ ناشی (یعنی خودم) می‌تواند حاضران را شیفته و علاقه‌مند کند؟

واقعاً با خودم چه فکری کرده بودم؟!

مشخص بود که کلاً زیاد فکر نکرده بودم. 

ما احمق نیستیم.

یک مشکل اساسی وجود داشت.

ما در شغل خود به مهارت نیاز داریم. اگر مهارت نداشته باشیم، ما را اخراج می‌کنند. هر کاری که بخواهیم انجام دهیم به مهارت‌هایی نیاز دارد.

من مهارت‌های مهندسی و ریاضی داشتم. البته برای شغل مهندسی این مهارت‌ها عالی است. اما تصمیم گرفتم یک شغل کاملاً جدید، یعنی بازاریابی شبکه‌ای، داشته باشم ولی با ذهنیت یک مهندس که شیفتهٔ منطق و عدد و اطلاعات است.

هیچ‌وقت به فکرم نرسید که اگر وارد شغل جدیدی شوم، لازم است مجموعه مهارت‌های جدیدی را هم بیاموزم. عجیب است.

اگر تصمیم گرفته بودم دکتر شوم، حتماً یک سری مهارت‌های جدید را می‌آموختم، که مثلاً کجا را پاره کنم، یا چطور مریض را بیهوش کنم.

اگر تصمیم می‌گرفتم خنثاکنندهٔ بمب شوم، می‌رفتم یاد می‌گرفتم که اول کدام سیم را باید قطع کنم.

پس یک نفس عمیق بکشید. مهم نیست قبل از بازاریابی شبکه‌ای چه شغلی داشته‌ایم، در هر حال باید یک سری مهارت‌ها را یاد بگیریم. متأسفانه وقتی به بازاریابی شبکه‌ای پیوستم عقلم نرسید که همین نکتهٔ کوچک را بفهمم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
علی رحیمی
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

خیلی عالی بود حتما برای یاد گرفتن علم پرزنترینگ و تبدیل شدن به یه پرزنتر حرفه ای نیاز هست که این کتاب رو بخونید کتاب (پرزنتر حرفه ای) و کتاب (چگونه به سرعت اعتماد، باور، نفوظ و حسن تفاهم دست یابیم) اثر

- بیشتر
کاربر ۴۷۶۴۵۶۳
۱۴۰۱/۰۴/۲۱

عالیه

کاربر ۴۴۲۶۳۸۱
۱۴۰۱/۰۲/۰۹

واقعا اطلاعات مفید و خوبی داشت لذت بردم ازاین کتاب 👌👌👌

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
متوجه شدم که معرفی‌های طولانی و سرشار از اطلاعات مردم را از کسب‌وکار ما فراری می‌دهد. نشستن در کنار مشتری‌های احتمالی و صحبت کردن برای آنها به مدت ۴۵ یا حتا ۹۰ دقیقه نسخهٔ خوبی برای شکست خوردن است. من خودم یک پیام بازرگانی ۳۰ ثانیه‌ای را هم تحمل نمی‌کنم. اگر پیام بازرگانی یک دقیقه طول بکشد کانال را عوض می‌کنم. آن وقت چطور فکر می‌کردم یک پیام بازرگانی بدون وقفهٔ ۴۵ دقیقه‌ای از طرف یک معرفی‌کنندهٔ ناشی (یعنی خودم) می‌تواند حاضران را شیفته و علاقه‌مند کند؟ واقعاً با خودم چه فکری کرده بودم؟! مشخص بود که کلاً زیاد فکر نکرده بودم.
کاربر ۳۲۵۸۷۳۷
با استفاده از دو جمله که امتحان خود را پس داده‌اند می‌توانیم همهٔ این ماجراها را خاتمه دهیم و باعث شویم مشتری احتمالی‌مان احساس راحتی کند. این دو جمله فقط ۲۲ کلمه است. اولین جمله این طور است. (لطفاً تا هر دو جمله را نخوانده‌اید عجولانه قضاوت نکنید.) «می‌تونم یه معرفی کامل برات انجام بدم، اما کلاً یک دقیقه طول می‌کشه.» جملهٔ دوم این است: «کِی می‌تونی یک دقیقهٔ تمام به من وقت بدی؟»
کاربر ۳۲۵۸۷۳۷
سه سؤالی که باید جواب دهیم اینها است: سؤال اول: «کار شما چیست؟» ‌ سؤال دوم: «چقدر می‌توانم در بیاورم؟» سؤال سوم: «برای در آوردن این مبلغ دقیقاً باید چه کار کنم؟» تمام شد و رفت!
کاربر ۳۲۵۸۷۳۷
یادتان باشد، ما مسئول تصمیمات همکارمان در زندگی شخصی‌اش نیستیم. ما نمی‌توانیم نگران انتخاب‌های او باشیم. ما نمی‌دانیم چه برنامه‌هایی برای زندگی‌اش دارد. فقط یک گزینهٔ دیگر به زندگی همکارمان اضافه کردیم. دیگر به خودش مربوط است که از این گزینه
کاربر ۲۲۴۱۷۳۶

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۳۲۴-۴
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۳۲۴-۴