با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سینمای فانتزی

دانلود و خرید کتاب سینمای فانتزی

۴٫۲ از ۶ نظر
۴٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سینمای فانتزی  نوشته  کاترین ای. فوکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سینمای فانتزی

 کتاب سینمای فانتزی نوشته کاترین ای فوکس است که با ترجمه علی ظفر قهرمانی نژاد منتشر شده است. این کتاب شرحی روشن و اقناع کننده از ژانر بسیار محبوب و پرطرفدار فانتزی به دست می‌دهد.

درباره کتاب سینمای فانتزی 

فانتزی ژانری است که پژوهشگران غالباً آن را نادیده گرفته‌اند و آن را جدی ندانسته‌اند اما مشکل دیگر این ژانر طبقه بندی آن به واسطه‌ی آثاری است که غالباً شباهت چندانی با هم ندارند، در عین حال ژانرهایی چون وحشت و علمی‌تخیلی به شدت با آن مرتبط‌‌اند. موفقیت اخیر فیلم‌­های پرفروش و مستقل هالیوود علاقه‌ی منتقدان را به سینمای فانتزی برانگیخته و بحث در مورد ویژگی‌‌های منحصر به فرد ژانر فانتزی را داغ کرده است. کتاب سینمای فانتزی با شرح‌‌های عمیق تاریخی و انتقادی خود، حدود فانتزی را در طول تاریخ و توسعه‌ی این ژانر مهم را در سینمای معاصر بررسی می‌کند. کتاب حاضر معرفی دقیق و روشنی است که فیلم‌‌های متنوعی را، از آثار کلاسیک اولیه‌‌ای چون جادوگر آز و هاروی تا آثار متأخری چون مرد عنکبوتی و شرک و مجموعه آثار پرفروشی چون ارباب حلقه‌‌ها و هری پاتر، در بر می‌گیرد و کتاب همراه مطلوبی برای دانشجویان و پژوهشگران است.

خواندن کتاب سینمای فانتزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به سینما پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
امیر مقربی
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

نسخه‌ چاپی این کتاب رو خوندم، و حین خواندن تمام فیلم‌هایی که در کتاب مورد بحث قرار می‌گیرند رو دیدم. یکی از بهترین تجربه‌های کتاب خوانی و فیلم دیدنم بود. به تمام دوست‌داران سینما و فیلم‌بین‌های حرفه‌ای خواندن این کتاب رو توصیه

- بیشتر
مردی باعینک یک چشم
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

بزرگترین اشکال نسخه های دیجیتال نداشتن تطابق شماره صفحات با نسخه ی چاپیه. کتاب خوببه و به علاقمندان معمولی سینما از ابن لحاظ که بخش دوم کتاب، به معرفی و بررسی فیلمهای فانتزی می پردازه توصیه میشه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۰۶-۲۸-۹
تعداد صفحات۳۲۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۰۶-۲۸-۹