با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهبی که فراری اش را فروخت

دانلود و خرید کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

داستانی در مورد تحقق رویاهایتان و دست‌یابی به تقدیرتان

۲٫۵ از ۸ نظر
۲٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهبی که فراری اش را فروخت  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین اس. شارما یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است. عفت عالی مراد خرم آباد  این کتاب را به زبان فارسی ترجمه کرده است.

درباره کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

رابین اس. شارما در کتاب راهبی که فراری اش را فروخت، داستان وکیل مشهوری به نام جولیان منتل را روایت می‌کند که در زمینه کاری خود بسیار موفق است اما خلائی عمیق بر درونش سایه افکنده است. کتاب پیش‌رو در قالب مکالمه میان دو دوست مطرح می‌شود و زمینه ارتقا معنوی را در افراد فراهم می‌آورد. کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، الهام‌بخش بسیاری از مردم در سراسر جهان بوده است . به افزایش تجربه‌های مثبت درونی و همچنین رشد معنا و هدف زندگی بسیاری شده است.

خواندن کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

خواندن کتاب راهبی که فراری اش را فروخت را به افرادی که به دنبال خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

به گونه‌ای عمل کن که انگار شکست خوردن غیرممکن و موفقیت حتمی است. هر فکری درباره‌ی نرسیدن به اهدافت را، چه مادی و چه معنوی، پس بزن. شجاع باش و برای کار روی تخیلاتت مرزی قائل نشو. هرگز اسیر گذشته نباش. آینده‌ات را معماری کن. هرگز یک جور نخواهی بود.

همین طور که شهر بیدار و روز شکفته می‌شد، اولین نشانه‌های خستگی در چهره‌ی دوستم با عمر نامحدودش، بعد از گذراندن شبی که دانشش را در اختیار شاگرد مشتاقش گذاشته بود، نمایان شد. از توانایی جولیان متحیر شده بودم، از انرژی نامحدود و اشتیاق بی‌پایانش. پای حرفش ایستاده است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۵۸۶۲۱۹
۱۳۹۹/۰۶/۱۷

جز اون دسته از کتاب های روشنگرانه ای هست که فک میکم حداقل دو بار دیگه باید نت های برداشته شدم رو بخونم و سعی کنم در زندگیم به کار ببندم،،و شاکرم که خوندمش

اسکندر
۱۳۹۹/۰۷/۱۰

حیف که این کتاب عالی، ترجمه ای نه چندان خوب دارد و نثر روان نیست. باید مرتب به عقب برگردی و دوباره بخوانید تا موضوع را بگیرید. ترجمه در بعضی مواقع خیلی ناشیانه است مثلا «افکار زنده هستند»، «افکار حیاتی«

- بیشتر
ghasem
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

این کتاب در زمینه توسعه فردی بسیار مفیده و تقریبا چکیده ای از صفاتی که انسان باید برای یک زندگی خوب داشته باشه رو درقالب یک داستان در خودش جای داده خواندن این کتاب رو به همه کسانس در زمینه توسعه

- بیشتر
طنین..♡
۱۴۰۰/۰۳/۰۶

کتاب بسیار معمولی و خسته کننده و قابل پیشبینی و تکراری ای بود...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
راز خوشبختی ساده است: دریاب که واقعاً چه کاری را دوست داری انجام دهی و سپس تمام انرژی خود را به سمت انجام آن هدایت کن. اگر در مورد شادترین، سالم‌ترین، رضایتمندترین افراد جهانمان مطالعه کنی، خواهی دید که هرکدام از آنها شور و اشتیاق خود را در زندگی پیداکرده‌اند و سپس روزهای خود را بدنبال آن سپری کرده‌اند. این ندا تقریباً همیشه واحدی است که به نوعی در خدمت دیگران است. هنگامی که قدرت و انرژی ذهنی خود را بر روی دنباله‌ای که دوست داری متمرکز کنی، فراوانی در زندگی‌ات جاری می‌شود و تمام خواسته‌هایت با سهولت و زیبایی برآورده می‌شوند.
اسکندر
«آیا برای لذت بردن از خوبی‌ها باید بدی‌ها را شناخت؟» بله؛ اما می‌گویم که از قضاوت در مورد اتفاقات مثبت یا منفی خودداری کن. بلکه به سادگی آنها را تجربه کن، آنها را جشن بگیر و از آنها درس یاد بگیر. هر رویدادی به تو درسی می‌دهد. این درسهای کوچک باعث رشد درونی و بیرونی‌ات می‌شوند. بدون آنها، تو در یک وضع ثابت، گیر خواهی کرد. فقط به فکر زندگی خودت باش. بسیاری از مردم بیشتر توسط چالش‌برانگیزترین تجارب خود رشد کرده‌اند؛ و اگر تو با نتیجه‌ای روبرو شدی که انتظار آن را نداشتی و کمی ناامید شدی، به یاد داشته باش که قوانین طبیعت همیشه تضمین می‌کنند که وقتی یک دری بسته می‌شود، در دیگری برای آن باز می‌شود.
اسکندر
زندگی خود را با شکوه تخیل خود شروع کن، نه از حافظه خود.
اسکندر
می‌گویم که از قضاوت در مورد اتفاقات مثبت یا منفی خودداری کن. بلکه به سادگی آنها را تجربه کن، آنها را جشن بگیر و از آنها درس یاد بگیر. هر رویدادی به تو درسی می‌دهد. این درسهای کوچک باعث رشد درونی و بیرونی‌ات می‌شوند. بدون آنها، تو در یک وضع ثابت، گیر خواهی کرد. فقط به فکر زندگی خودت باش. بسیاری از مردم بیشتر توسط چالش‌برانگیزترین تجارب خود رشد کرده‌اند؛ و اگر تو با نتیجه‌ای روبرو شدی که انتظار آن را نداشتی و کمی ناامید شدی، به یاد داشته باش که قوانین طبیعت همیشه تضمین می‌کنند که وقتی یک دری بسته می‌شود، در دیگری برای آن باز می‌شود
habibi
می‌خواهد، درک کند که واقعاً چه کسی است وزندگی‌اش برای چیست.
اسکندر
باید در هر رویدادی ذهن خود را به سمت یادگیری باز کنم. از این طریق، من قوی‌تر و شادتر می‌شوم.
اسکندر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۲۶-۰۶-۸
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۲۶-۰۶-۸