با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسیر سرنوشت

دانلود و خرید کتاب اسیر سرنوشت

۴٫۰ از ۲۲ نظر
۴٫۰ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسیر سرنوشت  نوشته  کالین  هوور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اسیر سرنوشت

کتاب اسیر سرنوشت نوشته کالین هوور با ترجمه محمدجواد شجاعی که توسط انتشارات مصدق منتشر شده است رمانی عاشقانه است.  اسیر سرنوشت با عشق و عاشق و معشوق از ابتدا همراه می‌شود و سرنوشت آن‌ها را نشان می‌دهد.

درباره کالین هوور نویسنده کتاب اسیر سرنوشت

کالین هوور (متولد ۱۱ دسامبر ۱۹۷۹) نویسنده پرفروش نیویورک تایمز برای ۷ رمان و یک رمان کوتاه است. رمان‌های هوور در زمینه ادبیات بزرگسالان و جوانان است و عموما موضوعی عاشقانه دارد.

او اولین رمانش با نام، بسته، را در ژانویه ۲۰۱۲ منتشر کرد. از آن به بعد، تمام رمان‌هایش بخشیاز بهترین فروش‌های نیویورک تایمز شدند.

کالین هوور در سال 2011 به نویسندگی را آغاز کرد و رمان «اسیر سرنوشت» را نوشت. هوور قصد انتشار این رمان را نداشت اما به دلیل استقبال اطرافیانش این کار را انجام دارد و نتیجه، بیش از حد انتظار خوب بود. رمان «اسیر سرنوشت» در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت و از هر طرف نقدهای مثبت گرفت.

هوور در میان خوانندگان ایرانی نیز چهره‌ی محبوبی است.

درباره کتاب اسیر سرنوشت

اسیر سرنوشت داستان زندگی دختری جوان به نام «لیکن» است. این دختر پس از مرگ ناگهانی پدرش، سنگ صبور مادر و برادر کوچکترش می‌شود. او در ظاهر مقاوم و استوار به نظر می‌رسد اما از درون پر از اندوه و رنج است. در این میان با نقل مکان به شهری دیگر و آشنایی با پسر همسایه‌ی 21 ‌ساله و زیبا، دل او می‌لرزد و طبع شاعری در او شعله‌ور می‌شود. در اولین قرار مانند سایر زوج‌ها همه‌چیز خوب پیش می‌رود اما به مرور واقعیت‌هایی از زندگی هر یک برای دیگری آشکار می‌شود که آن‌ها را درگیر احساسات متناقضی می کند. از هم دور می‌شوند و دوباره به هم برمی‌گردند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۴)
کتاب ناب
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

چرا انقدر این بشر خوب مینویسه!؟!!!! عالی درجه یک فوق‌العاده.... فقط تنها عیبش اینه که به نظرم پسری به خوبیِ ویل، اصلا وجود خارجی نداره😂 کتاب «ما تمامش میکنیم» از همین نویسنده، خیلییییییییییییییی... قشنگ تره

انرژی مثبت
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

سلام دوستان این کتاب با نام *بسته شده* توسط خانم فرشته افسری ترجمه شده . البته من نه ترجمه ی خانم افسری رو خوندم و نه ترجمه ی آقای شجاعی رو . خود متن انگلیسی رو خوندم و به نظرم به عنوان اولین

- بیشتر
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

یه داستان رمانتیک پراز فراز و فرود و باهمه سختی هایش که واقعا فوق العاده بود اصلا نمیشه رمان های کالین هوور رو بخونی و بعدش انگار احساسات آدم داره فوران میکنه و حس و حال عجیبی نداشته باشی. اولین

- بیشتر
کتاب باز
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

این موضوع خیلی تو سریالا و کتابای مختلف گفته شده. تکراریه! ولی کالین هوور حتی بدترین ایده ها رو یک کتاب محشر میکنه!

Aa
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

بیشتر به درد بچه های دبیرستانی میخوره که بخونن.

صبا
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

نسبت به متن اصلی کمی سانسور داشت اما چیزی از جذابیتش کم‌نمی کنه

Aida
۱۳۹۹/۰۳/۲۵

کتاب خوبی بود،یه رمان عاشقانه و احساسی ولی کتاب ما تمامش میکنیم این نویسنده یه چیز دیگه اس⁦❤️⁦

سمانه
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

یه عاشقانه اروم و ساده و تا حدودی غمگین شاید خیلیا تجربش کرده باشن شیرینه بخونید

olivereader
۱۴۰۰/۰۱/۰۹

اولین باری که یکی از کتاب های کالین هوور رو خوندم کلاس نهم بودم. ما تمامش میکنیم و از اون روز فهمیدم که قراره بره توی لیست نویسنده های مورد علاقم. الانم پیش دانشگاهیم و احتمالا باید بشینم پای درس‌.

- بیشتر
نیومون
۱۴۰۰/۰۲/۰۱

لیکن پدرش رو از دست داده و با خانوادش به یک جای دیگه نقل مکان میکنه، تو همسایگیشون عاشق یک پسری میشه اما این عشق ممنوعه‌س چون لیکن دانش اموزه و پسر معلمش...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷۴)
«دائم به خودم می‌گویم اوضاع بر وفق مراد می‌شود، آدم که نمی‌تواند همیشه همه را راضی نگه دارد.»
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
فقط دوست داشتم بخوابم. به نظرم دلیلش این بود که وقتی آدم خواب است اوضاع آن‌قدرها آزاردهنده نیست.
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
«قلبت می‌گوید دوباره نه، این چه‌طور مخمصه‌ای است که من را در آن گرفتار کردی؟ اما وقتی احساسی وجود دارد، همان احساس آدم را از زمین بلند می‌کند و به هرجایی می‌برد.» برادران آوِت، واقعیت عشق
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
طبق فرهنگ واژگان، و طبق گفتهٔ خودم... برای واژهٔ خبیث بیش از سی معنا و جایگزین مختلف وجود دارد. (تند تند کلمات زیر را فریاد می‌زدم. تمام کلاس و ازجمله ویل یکه خورده بودند.) احمق، بی‌شعور، سنگدل، نامهربان، بی‌رحم، بدجنس، نفرت‌انگیز، بی‌عاطفه، رذل، کینه‌توز، سرسخت، ظالم، بدخواه، ستمگر، حرام‌زاده، وحشی، عبوس، درنده‌خو، بی‌احساس، منحط، نفهم، فاسد، بدطینت، ستمکار، سخت‌گیر، سازش‌ناپذیر، کینه‌ای، مخرب، خشن، مخوف، بی‌گذشت، یک‌دنده. و واژهٔ موردعلاقه‌ام، عوضی. همان‌طور که به سمت صندلی‌ام می‌رفتم زیرچشمی به ویل نگاه می‌کردم. صورتش سرخ شده بود، دندان‌هاش را به هم فشار می‌داد. ادی اولین کسی بود که دست زد و پشت سرش بقیهٔ دخترهای کلاس شروع کردند به تشویق کردن. دست به سینه نشستم و زل زدم به میزم. خاویر گفت: «ای بابا، کی ناراحتت کرده؟»
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
پدر به یاد کندی عاشق اسم کندی بود و می‌گفت: «مهم نیست کدوم کندی، هر چی کندی تو دنیاست رو دوست دارم!» تقریبآ سه روزه
Javad Nourizadegan
«یه چیزی رو می‌دونی، آدم از روی سلیقه‌ای که طرف تو موسیقی داره خیلی از ویژگی‌هاش رو می‌شناسه.»
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
«سنگینی دروغ شانه‌ات را خم خواهد کرد، شهر به شهر به دنبالت خواهد آمد چون چیزی نیست که این‌جا اتفاق بیفتد و آنجا نیفتد.»
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
بود. فقط دوست داشتم بخوابم. به نظرم دلیلش این بود که وقتی آدم خواب است اوضاع آن‌قدرها آزاردهنده نیست.
کتاب ناب
هر چیزی که انسان از آن فرار کند، همان چیز به دنبالش می‌آید. آن چیز آن‌قدر با انسان می‌ماند تا این‌که بفهمد چه‌طور با آن رودررو شود.
کتاب ناب
وقتی کسی عزیزی را از دست می‌دهد پنج مرحله سوگ را پشت سر می‌گذارد: انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی، پذیرش.
پـ ـ ـریـ ـ:)ـنـ ـ ـاز

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۸
تعداد صفحات۲۷۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۸