با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گاو بنفش

دانلود و خرید کتاب گاو بنفش

تفکر هوشمندانه و چالش‌برانگیز همراه با مثال‌های متعدد؛ یک کتاب بازاریابی خوب که حتماْ باید بخوانید

۳٫۵ از ۱۰ نظر
۳٫۵ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گاو بنفش  نوشته  بهار صادقیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گاو بنفش

کتاب گاو بنفش کتابی درباره نوآوری تبلیغاتی در بازاریابی است که تبلیغات نوین در بازاریابی را به زبانی ساده توضیح می‌دهد.

درباره کتاب گاو بنفش

ست گودین رهبر بازاریابی در کتاب گاو بنفش برای همه دست‌اندرکاران ایجاد، طراحی یا فروش فکر کردن راجع به شیوه‌های نوین بازاریابی را ضروری می‌شمارد. او با ده‌ها مثال برای درک بحث و آموزش دادن موارد ضروری و مهم بازاریابی به وسیله شیوه‌های نوین تبلیغات شما و تجارتتان را تشویق می‌کندتا با شجاعت به سراغ تبلیغات نوین بروید و بی‌همتا باشید درست مثل گاوی ه به جای رنگ معمول، بنفش‌رنگ است.

خواندن کتاب گاو بنفش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

تمام فعالان در حوزه بازاریابی و تبلیغات را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

درباره ست گودین

ست گودین سخنرانی حرفه‌ای، نویسنده و متخصص تغییرات است. او نویسنده چهار کتاب پرفروش در سطح جهانی است که همه آن‌ها را می‌توانید در سایت www.sethgodin.com بیابید. دیگر عناوین کتاب‌های او عبارت‌اند از بازاریابی با اجازه، پخش ایده‌های ویروسی، کلاه منگوله‌ای بزرگ قرمز و نجات‌یافتن کافی نیست.

ست مرتب کارگاه‌های گاو بنفش را در بیرون از نیویورک برگزار می‌کند و شما می‌توانید اطلاعات چگونگی شرکت در این کارگاه‌ها (یا نحوه برگزاری آن در دفتر کارتان) را در سایت او بیابید.

جملاتی از کتاب گاو بنفش

زمانی که برای خرید لوازم جدید رفتم، کاری انجام دادم که پیش از این هرگز نمی‌کردم. من به سیرا رفتم. چرا؟ زیرا تقریباً بدون استثنا همه افرادی که دوستشان دارم و به آن‌ها اطمینان دارم و زمان زیادی را با ابزار صرف می‌کنند، به من گفتند که با استفاده از کرفتزمن۴۶ ضرر نمی‌کنم. چرا؟ چون این ابزارها طراحی زیبا دارند یا استفاده از آن‌ها آسان است و عمر طولانی دارند و برای همیشه تضمین شده‌اند. از سوی دیگر کیچن‌اید سپاه زمزمه‌کنندگان نانوایش را از دست داد، چون این شرکت تصمیم گرفت در نحوه تولید مخلوط‌کن‌هایش صرفه‌جویی کند. برگه‌های اعلان آنلاین پر بود از داستان‌های مشتریان کلافه‌ای که پس از تعویض سه یا چهار مخلوط‌کن، ناامید شدند و این شرکت را رها کردند. در هر دو مورد داستان‌ها بر مبنای ماندگاری بی‌همتاست (یا کمبود آن).

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
apotheosis
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

کلا نویسنده ی عالی است. موضوع اصلی کتاب بسیار ساده و ابتدایی به نظر میرسه اما نویسنده در ادامه به ما کمک میکنه که دیدگاه بهتری نسبت به پیاده سازی ایده ی اصلی او پیدا کنیم و موفق بشیم

سجاد
۱۳۹۹/۰۲/۲۹

خیلی بد ترجمه شده متاسفانه

امید
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

ترجمه خیلی ضعیفه. خود کتاب هم از اول تا آخرش اینقدر یه چیزو تکرار میکنه که اعصابت خورد میشه. یه ایده ی کلی هست که گاو بنفش داشته باشیم همین و همین.

Mohamad Milani
۱۴۰۰/۰۳/۳۱

ترجمه خیلی بدی داره که نمیشه با متن خوب ارتباط برقرار کرد

alifa
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

کتابراه 8900 میده شما 12900. با اونکه مشتری ثابت طاقچم اما قیمت مسلما برا همه مهمتره

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
فقط چهار نوع شخصیت وجود دارد (مشتری احتمالی، مشتری، مشتری وفادار و مشتریان سابق) و اینکه مشتریان وفادار اغلب خوشحال می‌شوند که پول بیشتری برای خرید محصول شما خرج کنند.
K B
هدف من در گاو بنفش این است که روشن کنم خطرپذیری امن‌تر است، اینکه تمایلتان را برای انجام‌دادن حقیقی امور جالب تقویت کنید
Ali7750

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷
شابکundefined
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷