با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرقی نمی کند

دانلود و خرید کتاب فرقی نمی کند

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرقی نمی کند  نوشته  آگوتا کریستف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرقی نمی کند

«فرقی نمی‌کند» مجموعه‌ای است شاملِ بیست و پنج داستان از آگوتا کریستف، که بیست چهار داستان آن اینجا آورده شده‌ است. آگوتا کریستف در سی‌ام اکتبر ۱۹۳۵ به دنیا آمد. این نویسنده‌ی مجارستانی در ۱۹۵۶ در بیست و یک سالگی با شوهر و فرزند چهارماهه‌اش از کمونیسم گریخت و در نوشاتل سویس ساکن شد. پس از پنج سال، ازکار در کارخانه دست کشید، از همسرش جدا شد، به طور جدی زبان فرانسه آموخت و دست به کار نوشتن شد. خیلی از نمایش‌نامه‌هایش روی صحنه رفت یا در رادیو اجرا شد، پس از آن به نوشتن رمان و داستان کوتاه روی آورد. قبل از مهاجرت شعر هم می‌سرود. در ۱۹۸۶، رمان دفتر یادداشت او با موفقیت زیادی روبه‌رو شد و جایزه‌ی ادبی کتاب اروپا را برایش به ارمغان آورد. برای رمان موفقِ سومین دروغ جایزه‌ی کتاب بین المللی را در ۱۹۹۲ دریافت کرد. سال ۲۰۰۸ جایزه‌ی ادبی اتریش برای ادبیات اروپا به مجموعه‌ی آثار او تعلق گرفت. در داستان های این مجموعه نویسنده با باریک‌بینی، جهانِ عینی را با جهان شگفت‌انگیز خیال می‌آمیزد و بی‌پروا می‌نویسد. جدایی، انتظار، نوستالژی، بی‌تفاوتی، جنون و ترحم داستان‌های او را می‌سازند. یک نامه، زنگ تلفن یا گفتگوهای چهره به چهره، هیچ یک نمی‌تواند از فشار تنهایی بکاهد و ترمزی سر راه آن باشد. منتقدان، سبک این کتاب را موجز و درخشان دانسته‌اند و مؤثر چون پرتاب پیاپی سنگ‌ریزه‌ها به قلبی گشاده و خونین.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dentist
۱۳۹۸/۰۳/۰۵

مجموعه ی ۲۵ داستان کوتاه از آگوتا کریستف. چهار کتاب قبلی ای که از همین نویسنده خونده بودم رو خیلی دوست داشتم ولی داستان های این کتاب به نظرم کاملا معمولی بودن..

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۰۲
شابکundefined
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۰۲