با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
باز هم من

دانلود کتاب باز هم من

۳٫۵ از ۴۷ نظر
۳٫۵ از ۴۷ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب باز هم من

رمان «باز هم من» تازه‌ترین اثر جوجو مویز، نویسنده موفق انگلیسی، منتشرشده در سال ۲۰۱۸ است که در آن به بیان ادامه ماجراجویی «لوئیسا کلارک» پس از وقایع اتفاق افتاده در کتاب‌های «من پیش از تو» و «پس از تو» می‌پردازد.

حالا لوئیسا وارد نیویورک شده‌است تا زندگی جدیدی را شروع کند. او با آغاز کارش در منزل «لئونارد گوپینک» و همسر جوانش ؛اگنس» قدم به دنیای ثروتمندان می‌گذارد؛ دنیایی که زندگی و تجارب جدیدی برایش به ارمغان دارد و کیلومترها دور از «سم» با رفت‌وآمدهایی که با خانواده‌های اعیان نیویورکی پیدامی‌کند، با شخصی به نام «جاش» آشنا می‌شود. «جاش» کسی است که تمامی خاطرات گذشته از عشق ناکامش «ویل» را برایش تداعی می‌کند و...:

نسخه‌های گوناگونی از خودمان وجود دارد که می‌توانیم در قالب آن‌ها فرو رویم. زمانی این‌طور مقرر شده بود که زندگی من بر اساس عادی‌ترین گام‌ها سنجیده می‌شود. من از مردی که از پذیرش نسخه‌ی واقعی‌اش، که با آن تنها مانده بود، طفره می‌رفت و از خانم سالخورده‌ای که برخلاف آن مرد فهمیده بود می‌تواند خودش را دگرگون کند، درست موقعی که بسیاری از آدم‌ها می‌گویند دیگر کاری از دستمان برنمی‌آید، درس گرفتم.

من یک فرصت داشتم. من لوئیسا کلارک اهل نیویورک یا لوئیسا کلارک اهل استورتفولد بودم. شاید لوئیسا کلارک‌های دیگری هم وجود داشت که من هنوز با آن‌ها آشنا نشده‌بودم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۳)
رضا
۱۳۹۹/۰۵/۳۱

فقط نیویورک❤❤.. کتاب آموزنده ای بود.. بهترین نرم افزار کتاب(طاقچه)❤❤❤❤

مینا
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

به نظرم سه جلد این کتاب ها ارزش خوندن دارن

مریم بانو
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

کتاب جذابیه

faraz9828
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

کسایی ک جلد اول و دوم رو خوندن شاید ب خاطر گیرا نبودن جلد دوم کمی دلگیر باشن اما بهتره بگم جلد سوم بهتر اون دو جلده

ملانی
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

این کتاب رو از من پیش از تو و من پس از تو بیشتر دوست داشتم.. سادگی نثر و محاوره ای بودنش رو خیلی دوست دارم...علاوه براین حالو هوای نیویورک و توصیفاتش خیلی جذاب بود برام.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۳۶ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۷
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۳۲-۱-۵‬‬‬
تعداد صفحات۵۳۶صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۷
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۹۹۹۳۲-۱-۵‬‬‬