با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

دانلود و خرید کتاب نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

۴٫۸ از ۹ نظر
۴٫۸ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه  نوشته  ساتیا نادلا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

کتاب «نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه» که به سرعت در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت، درباره تغییر شخصی است؛ درباره تغییر شکل درونی مایکروسافت و تکنولوژی‌هایی که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. ظهور هیجان‌انگیزترین و نیز اخلال‌گرترین تکنولوژی‌های بشری که تاکنون تجربه کرده‌ایم: هوش مصنوعی، واقعیت ترکیبی، محاسبات کوانتومی. درباره اینکه چگونه افراد، سازمان‌ها و جوامع می‌توانند و باید تغییر رویه دهند و در جستجوی خود برای انرژی‌ها و ایده‌های نو، «نوسازی» کنند! مدیرعامل مایکروسافت، ضمن روایت تلاش دائمی شرکت در تغییر رویه و تناسب با دنیای فعلی، داستان زندگی شخصی خود از کودکی و مهاجرت از هند به آمریکا تا رهبری یکی از معنادارترین تغییرات تکنولوژی در حوزه دیجیتال را بیان می‌کند. «ساتیا نادلا» داستان کودکی خود را بیان می‌کند، تجاربی که به او روش پیشرفت را آموخت. او که بعد از «بیل گیتسِ» باهوش و «استیو بالمرِ» باانرژی، سکان مایکروسافت را در دست گرفت، نسبت به آنها بسیار ناشناخته بود. او داستان تلاش مایکروسافت برای بازیابی روح خود را روایت می‌کند – تغییر هر چیزی از فرهنگ سازمان گرفته تا چشم‌انداز به شدت رقابتی و شراکت‌های تجاری! نادلا به عنوان یک مهندس، مدیرعامل و یک انسان‌گرا، دیدگاهش در مورد موج جدید تکنولوژی و تاثیر بالقوه آن بر جوامع انسانی را مطرح و رهبران جهانی را به اقدام مناسب در مواجهه با آن دعوت می‌کند. «ساتیا نادلا» می‌گوید که «ایده‌ها مرا هیجان‌زده می‌کنند و همدلی، محور کار و زندگی‌ام است.» کتاب «نوسازی» مجموعه‌ای سرشار از تفکر، تعمق و توصیه‌های الگوریتم‌گونه است که از یک رهبر اصولی، مشورتی و به دنبال بهبود: بهبود خودش، شرکت ریشه‌دارش و در پایان جامعه‌اش. «ساتیا روندی را انتخاب کرده است تا بتواند از بیشترین فرصت‌های ایجاد شده توسط تکنولوژی بهره‌مند شود و در عین حال به پرسش‌های سخت نیز پاسخ دهد».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
اﻣﻴﺮ
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

کتاب خوبی بود درباره زندگی ساتیا و سیاست های مایکروسافت و فرآیند تغییر های کلان و فرهنگ شرکتی و تکنولوژی های نو مطالب زیبایی داشت.

fariid
۱۳۹۷/۰۱/۱۰

هم کتاب خوب و مفیدیه و هم اینکه واقعا به بهترین صورت ممکن ترجمه شده. از همه تیم ترجمه و انتشارات محترم نهایت تشکر رو دارم. و ممنون از طاقچه

وحید
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

کتاب خوبی‌ه در کل. ترجمه‌ش چنگی به دل نمیزنه. یه کم هم بعضی جاها زیادی مایکروسافت رو تحویل گرفته!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۳۶-۷
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۳۶-۷