دانلود و خرید کتاب روابط سالم هنری کلاود ترجمه حسان صادقی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب روابط سالم اثر هنری کلاود

کتاب روابط سالم

معرفی کتاب روابط سالم

کتاب «روابط سالم» اثر دکتر هنری کلاود (-۱۹۵۶) و جان تاون‌سند، از مجموعه کلیدهای مدیریت زندگی است که به شما می‌آموزد، چگونه روابطی سالم بیابید و از اشخاص ناسالم بپرهیزید. مخاطبان این اثر و این مجموعه می‌توانند تمام افراد جامعه به‌ویژه جوانان عزیز باشند. این کتاب به شما برای تشخیص شخصیت کمک می‌کند، مهارتی که شاید خیلی از ما اطلاعی در مورد آن نداریم، درحالی‌که خداوند توانایی تشخیص شخصیت خوب را، یکی از اصلی‌ترین پارامترهای رشد شخصیتی و معنوی ما قرار داده است. در اینجا، به خلاصه‌ای از نکات آموزشی این کتاب اشاره می‌کنیم: بخش: ۱ افراد ناسالم، در این قسمت به شناخت افراد ناسالم پی‌می‌برید؛ به همراه بیست ویژگی شخصیتی آن‌ها (فصل‌های یک تا چهار). بخش: ۲ آیا من افراد ناسالم را جذب می‌کنم؟ شَمایی کلی از منبع این مشکل به شما می‌دهد: چرا در انتخاب افراد دچار اشتباه می‌شوید و چگونه این مشکل را باید حل کرد (فصل‌های پنج تا هشت). بخش: ۳ افراد سالم؛ در این قسمت به شناخت افراد سالم و اینکه چرا به آن‌ها نیاز دارید، پی خواهید برد. همچنین نکات آموزشی و کاربردی مؤثری در ایجاد رابطه با این دسته افراد به شما ارائه خواهد شد. این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده است که به شما کمک می‌کند بیرون و درون خود را مورد مطالعه قرار دهید. زمانی‌که نگاهی به بیرون خود می‌اندازید یاد می‌گیرید که چگونه ارزیابی دقیقی نسبت به افرادی داشته باشید که می‌خواهید برایشان هزینه کنید. با کارکردن روی قواعد این کتاب، چشمان شما در برابر ماهیت واقعی افراد دیگر، چه خوب و چه بد، باز خواهد شد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

mahdi
۱۳۹۷/۰۶/۱۹

خیلی وقت بود دنبال یه همچین کتابی می گشتم خیلی از کتابهایی که درباره ارتباطات صحبت میکنن به شما میگن چه رفتاری بکنید اما به شما نمیگن چطور آدم های دور اطرافتون رو بشناسید از کی دوری و باکی دوستی

- بیشتر
علیرضا
۱۴۰۱/۰۲/۱۳

راهگشا برای افرادی که در ارتباط با دیگران مشکل دارند

farzane
۱۳۹۷/۱۱/۰۷

باهاش رابطه برقرار نکردم. تا وسط های کتاب ده تا اختلال شخصیت تو خودم پیدا کردم گفتم به نفعمه ادامه ندم. و اصلا نفهمیدم کتاب روانشناسیه یا موفقیت.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۱۰۷)
خداوند ما را با عطش عشق خلق کرده است، چراکه از آن نیرو می‌گیریم. خداوند دیگران را مایه آسایش ما قرار داده است. زمانی‌که به اندازه کافی، روابط سالمی که به طور منظم باعث تقویت ما بشوند، نداریم، از نظر معنوی و احساسی دچار مشکلات جدی می‌شویم. درحالی‌که شاید خودمان هم آگاهی نداشته باشیم که دلیل، نبودِ انسان‌های سالم است.
sara
برای کمک به دیگران نباید حتمآ روان‌شناس یا مشاور باشید. می‌توانید بخش شگفت‌انگیزی از سفر زندگی انسانی دیگر باشید؛ کسی که هیچ نمی‌داند برای حل مسائلش به انسانی سالم نیاز دارد. دریافت کنید و به دیگران اهدا کنید و این کار را بارها و بارها تکرار کنید.
sara
برای تبدیل شدن به فردی سالم، باید این شش قدم را بارها و بارها تمرین کنید: کمک بخواهید، نیازداشتن را یاد بگیرید، در برابر مقاومت بایستید، حقیقت را درباره خودتان بپذیرید، بخشایش را در زندگی‌تان قرار دهید و در مقابل کاری انجام دهید
sara
عشق بدون استقلال پژمرده شده و می‌میرد.
sara
صمیمیت در یک رابطه برمبنای گفت‌وگو در مورد ضعف‌ها شکل می‌گیرد و دوستی به معنای در میان گذاشتن همین ضعف‌هاست.
بهار
در زندگی واقعی، آدم‌های بد به این سادگی قابل شناسایی نیستند؛ به‌خصوص شناسایی شخصیت‌هایی ناسالم کار سختی است. در اغلب موارد، این افراد بسیار جذاب و امیدوارکننده به نظر می‌رسند، درحالی‌که مشکلات شخصیتی‌شان مخفی است.
مجاهد
زمانی‌که نمی‌توانید به‌راحتی مخالفت خود را ابراز کنید، برقراری ارتباط به سادگی برایتان غیرممکن می‌شود. این عشق از روی اجبار بوده و فقط برای خشنودکردن دیگران است؛ عشق واقعی نیست.
sara
خیلی از افراد خود را درگیر فعالیت‌های مختلف می‌کنند؛ زیرا از «رابطه داشتن» در هراسند. آسیب دیده، محتاط و با حفظ فاصله، میل دارند به دیگران نزدیک شوند، اما نه خیلی نزدیک. داشتن پروژه‌ای و گفت‌وگو درباره آن، صورت ظاهر رابطه را فراهم می‌آورد، بدون ریسک. این چیزی بود که لیندا هم در وجود خودش کشف کرد.
sara
افراد سالم می‌خواهند از شرایط و نیازهای معنوی خود مطلع باشند. از این جمله ساده استفاده کنید: «تو برای من خیلی اهمیت داری، به من کمک کن تا نیازهایت را بفهمم و بدانم که با توجه به توانایی‌هایی که دارم، چه کمکی از دستم برمی‌آید.»
sara
خداوند ما را با عطش عشق خلق کرده است، چراکه از آن نیرو می‌گیریم
sara

حجم

۱۸۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۳۸ صفحه

حجم

۱۸۷٫۵ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۳۸ صفحه

قیمت:
۶۸,۰۰۰
تومان