با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نبرد من

دانلود و خرید کتاب نبرد من

۳٫۹ از ۳۴ نظر
۳٫۹ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نبرد من  نوشته  مهدی افشار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نبرد من

«نبرد من» نوشته آدولف هیتلر(۱۹۴۵-۱۸۸۹)، رهبر آلمان نازی است. هیتلر در این کتاب، نگاه و رویکرد خود در ایجاد حزب نازی و روش ایده‌آل رهبری کشور آلمان را بیان می‌کند. این کتاب به نوعی هم زندگینامه و هم تصویر ذهنی هیتلر از جهانی که می‌خواست بسازد را بازگو می‌کند. او این کتاب را در سال‌های ۱۹۲۴ تا ۱۹۲۵ در زندانی در آلمان و پس از کودتای نافرماجش نوشت و تا سال ۱۹۴۵ بارها این کتاب را مورد بازبینی قرار داد. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: «دولت مردمی که سعی کردم خطوط کلی آن را ترسیم کنم، به دلیل یک واقعیت ساده که از شرایط ضروری برای وجود آن دولت آگاه هستیم، تحقق نمی‌یابد. دانستن و آگاهی از جنبه‌هایی که این دولت ارائه می‌کند کافی نیست. مسئلۀ تأسیس دولت بسیار مهم‌تر است. از احزاب موجود که از دولت کنونی منافع خود را تأمین می‌کنند نمی‌توان انتظار داشت تغییری اساسی در نظام ایجاد کنند یا این‌که نگرش خود را نسبت به قوۀ ابتکار تغییر دهند. این مسائل همه چیز را غیر‌ممکن جلوه می‌دهد، زیرا در همه جا یهودیان قدرت و ادارۀ امور را در اختیار دارند. روند پیشرفتی که اکنون تجربه می‌کنیم، اگر بدون مانع ادامه یابد، به تحقق پیش‌بینی یهودیان مبنی بر این‌که آن‌ها یک روز ملت‌های دیگر را نابود خواهند کرد و اربابان جهان خواهند شد، منتهی می‌شود. در مقابل میلیون‌ها <بورژوا> و <پرولتاریا>ی آلمانی، که به‌سبب بزدلی، حماقت و جهل به‌سمت ویرانی و نابودی می‌روند، یهودی دائماً راه خود را می‌گشاید و همیشه به هدف بعدی خود می‌نگرد. هر حزبی را که رهبری می‌کند فقط برای منافع او می‌جنگد و مطمئناً منافع او با منافع آریایی‌ها مشترک نیست. اگر بخواهیم تصویر آرمانی دولت مردمی را به واقعیت تبدیل کنیم، باید استقلال نیروهایی را که حیات عمومی را کنترل می‌کنند حفظ کنیم و به دنبال نیروهای جدیدی باشیم که به‌خاطر مبارزه برای چنین آرمانی آماده و توانا باشند، زیرا اولین هدف مبارزه تاسیس دولت مردمی نیست، بلکه نابود‌کردن دولت یهودی کنونی است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۴)
Hemmat
۱۳۹۵/۰۹/۰۵

کتاب « نبردمن » انجیل نازیسم و در شمار آثار برجسته ی فلسفه ی سیاسی کلاسیک معاصر بشمار می می‌ آید. هیتلر این کتاب را در ۱۶ اکتبر سال ۱۹۲۴ یعنی ۶ سال پس از جنگ جهانی اول و در زندان

- بیشتر
Zeinab
۱۳۹۸/۰۷/۲۴

هیتلر از زبان خودش. بعد از خواندن این کتاب احتمالا دید دیگری نسبت به هیتلر پیدا می‌کنید. مردی بی‌نهایت وطن‌پرست که به دقت حوادث روزگارش را رصد می‌کرد، تحلیل‌های دقیقی ارائه می‌داد، پله‌پله بالا آمد و به پیشوایی آلمان رسید.

- بیشتر
Ali
۱۳۹۸/۱۱/۱۵

دوستان بین نشر نگاه و پارسه کدومو پیشنهاد میدین؟

P
۱۳۹۹/۰۵/۲۴

خوبی کتاب که جای خود دارد ولی خدایی عکس جلد بهتر از این نبود انگار تئاتر داره اجرا میکنه بنظرم ارزششو میاره پایین

A.H.Sabafar
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

درود. آدولف هیتلر مانند همه ما یک انسان خاکستری میباشد.هیچ انسان فانی ای وجود ندارد که سیاه مطلق یا سفید مطلق باشد. هیتلر کار درست هم داشت،کار نادرست هم داشت. اما ما از کجا بدانیم در نسخه "نبرد من" ای که دست من

- بیشتر
Ya Mahdi
۱۴۰۰/۰۳/۰۳

تاریخ را فاتحان آن می نویسند! وقتی واژه هیتلر را می شنویم به یاد ۸۰ میلیون کشته جنگ جهانی دوم می افتیم و او را به خونخواری و جنایتکاری متهم می کنیم در حالی که چنین نیست. اندکی تفکر؛ معاهده ورسای،

- بیشتر
ali shamsi 79
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

من قبلاً نسخه ی چاپی این کتاب رو خوندم . عالیه . بهتون توصیه می کنم بخونین .

میثم
۱۳۹۵/۰۸/۲۷

با عرض سلام و خسته نباشید کتاب بسیار عالی و جالب واقعا ممنون که قیمت کتاب رو کاهش دادید .اونم به این مقدار ممنون از لطف مترجم کتاب من با کسایی که در مورد کاهش کتاب نظر دادن.مخالفم

MJ
۱۳۹۷/۰۲/۱۰

خیلی خوب ترجمه شده. پیشنهاد میکنم این نسخه از کتاب رو بخونید. ممنون از آقای افشار ، مترجم کتاب.

امير
۱۳۹۵/۰۸/۲۸

بسیار عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۳)
در زمان تحقیر شدید سرزمین پدری‌مان، یوهانس پالم کتاب‌فروش که ناسیونالیستی سازش‌ناپذیر و دشمن فرانسه بود، به‌سبب بد‌اقبالی در عشق حقیقی به آلمان در این شهر کشته شد. وی سرسختانه از افشای نام همدستانش و یا رؤسایی که مسئول درجۀ اول این امر بودند، خودداری کرد. دقیقاً همین اتفاق برای لئو شلاگتر رخ داد. وی همچون یوهانس، توسط یک عامل حکومتی به فرانسه به‌عنوان عنصر نامطلوب معرفی شد. این عامل حکومتی همان رئیس پلیس آگزبرگ بود که در این جریان، بدنامی و رسوایی را از آن خود کرد و سرمشقی شد که بعدها مقامات نئو ـ ژرمن رایش در حکومت آقای سورینگ از آن تقلید کردند.
S
توده‌های مردم ترجیح می‌دهند تابع دستور باشند تا این‌که آزاد باشند که خود انتخاب کنند.
کتابخور
مردم آلمان تا زمانی‌که همۀ کودکان خود را در قلمرو مرزهایی واحد و در یک کشور جمع نکرده‌اند، حق پرداختن به سیاست‌های استعماری را ندارند. هنگامی‌که حکومت و قلمرو رایش تمام مردم آلمانی‌تبار را در‌بر‌گیرد و بداند قادر به تأمین معاش و زندگی مردم نیست، تنها آن زمان است که نیاز مردم به استفاده از سرزمینی بیگانه اخلاقاً این حق را به ما می‌دهد. در این زمان خیش و گاو‌آهن جای شمشیر می‌جنگد و اشک قربانیان جنگ، قوت روزانه نسل‌های آتی را تأمین خواهد کرد.
S
اصل پارلمانی که مبتنی بر تفویض قدرت قانونی به تصمیم اکثریت است، سلطه و نفوذ فرد را انکار می‌کند و نقش گسترده‌ای از اذهان معمولی را جایگزین آن می‌سازد.
کتابخور
(و اگر زندگانی خود را فدا نکنید، هرگز در زندگی خود پیروز نخواهید شد.)
کتابخور
نتیجه ناامید‌کننده اما بسیار عبرت‌آمیز بود.
کتابخور
نیرومند تا زمانی‌که تنهاست نیرومند است
کتابخور
هنر از زیر کار در‌رفتن به‌عنوان نشانه‌ای از ذکاوت تلقی می‌شد و ایثار برای وظیفه، نشانۀ ضعف یا تحجر بود.
@a.h.shokri98
موانع و دشواری‌ها بر سر راه زندگی ما قرار نمی‌گیرند که از آن‌ها وحشت‌زده شویم، بلکه باید بر آن‌ها غلبه کنیم
کتابخور
نبرد میان گونه‌های مختلف از احساس تنفر دو‌جانبه برنمی‌خیزد بلکه این نزاع از گرسنگی و عشق سرچشمه می‌گیرد.
کتابخور

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۵۳-۰۰۳-۵
تعداد صفحات۵۸۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۵۳-۰۰۳-۵