با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب رنگ سحرآمیز اثر علی منصوری

دانلود و خرید کتاب رنگ سحرآمیز

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رنگ سحرآمیز  نوشته  علی منصوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رنگ سحرآمیز

«رنگ سحرآمیز» دربردارنده ۷ داستان کوتاه از پریمو لِوی(۱۹۸۷-۱۹۱۹)، نویسنده ایتالیایی نوگرای سده بیستم است. داستان‌های این کتاب دری هستند به جهانی شگفت‌انگیز و آکنده از رویدادها و دگرگونی‌های پیش‌بینی‌نشده. در یکی از داستان‌های کوتاه این کتاب می‌خوانیم: «چهار آسانسور آنجا بود، اما طبق معمول یکی‌شان از کار افتاده بود. همیشه همان نبود و حتی تابلویی که روی در آویزان می‌شد هم یکی نبود. مثلا این یکی می‌گفت: «در حال تعمیر»؛ روی بقیه ممکن بود این نوشته شده باشد که: «خراب است»، «دست نزنید» یا حتی «به زودی برمی‌گردد». شاید دربان یا یک سرپرست بود که تابلوها را بنا به هوس کنایه‌آلود مبهمی عوض می‌کرد. صف‌هایی جلوی سه آسانسور دیگر، و حتی این یکی تشکیل می‌شد، هر روز در شروع و پایان روزِ کاری این اتفاق می‌افتاد. اگر دفتر آریگو در طبقه‌ی نهم نبود، از پله‌ها می‌رفتف هرچند گاهی برای ورزش همین کار را می‌کرد، اما آن صبح او احساس خستگی می‌کرد. آسانسور بالاخره رسید، و همان موقع هم از مملو کارمندانی بود که در زیرزمین سوار می‌شدند. آریگو با انرژی اما بدون آن که هل دهد وارد شد. آسانسور به بالا رفت و در هر طبقه با تکانی ناگهانی متوقف می‌شد و آدم‌ها خارج و وارد می‌شدند و با حواس‌پرتی با هم سلام و احوالپرسی می‌کردند. در طبقه‌ی نهم آریگو خارج شد و کارت حضورش را پانچ کرد. دو سالی می‌شد که در هر طبقه یک ساعت ثبت ورود گذاشته بودند. این بدعت معقولی بود. سابق بر این فقط یکی از این ساعت‌ها در طبقه‌ی اول بود که گلوگاه وحشتناکی به وجود می‌آورد، تا حدی به این دلیل که انضباط کمی در کار بود و همه سعی می‌کردند خودشان جلوتر جا کنند.»

سایر کتاب‌های پریمو لوی

مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاوه
۱۳۹۵/۰۸/۱۱

معرکه است.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
حس یک اسب مسابقه را داشت که به چرخ آسیاب بسته شده باشد: یعنی بعد از دو روز راه رفتن دور یک دایره هنوز هم اسب مسابقه هستی؟
Mostafa F

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۶۸۶۷۲۷۴
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۶۸۶۷۲۷۴