با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر

دانلود و خرید کتاب قدرت انضباط شخصی

چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

۴٫۴ از ۳۰ نظر
۴٫۴ از ۳۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت انضباط شخصی  نوشته  دنیل والتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت انضباط شخصی

کتاب قدرت انضباط شخصی نوشته دانیل والتر است که با ترجمه سیدتیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق منتشر شده است. کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

درباره کتاب قدرت انضباط شخصی

شما می‌توانید هر چیزی که در زندگی‌تان می‌خواهید را داشته باشید به شرطی که برای تلاش کردن آماده باشید و همه چیزهایی که برای رسیدن به مقصد لازم دارید، در بین صفحات این کتاب پنهان شده است.

موضوع این کتاب در مورد پذیرفتن مسئولیت کامل موقعیتی است که اکنون در آن قرار دارید و همچنین موقعیتی که می‌خواهید در پنج، ده، پانزده یا بیست سال آینده به آن برسید. شما با استفاده از این کتاب، مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای رسیدن به زندگی مورد نظر خود را کسب خواهید کرد، یعنی «انضباط شخصی»

نظم و انضباط شخصی مانند یک کلید است که دروازه شکوفایی شخصی را باز می‌کند و دریچه‌ای به‌سوی زندگی که همیشه آرزو می‌کردید می‌گشاید. با استفاده از نظم و انضباط شخصی، یک فرد متوسط می‌تواند فراتر از چیزی باشد که هوش و استعدادش اجازه می‌دهد. همچنین از طریق انضباط شخصی، یک فرد عادی می‌تواند به یک فرد استثنایی تبدیل شود. از طرف دیگر، یک فرد تحصیل کرده و با استعداد، بدون انضباط شخصی، به‌ندرت از حد متوسط بالاتر می‌رود.

این کتاب به شما یاد می‌دهد:

ـ عادت‌هایی ایجاد کنید که زندگی شما را دگرگون کنند

ـ درک بهتری از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی خود به دست آورید

ـ عادت‌های خود را کنترل کنید تا بتوانید زندگی خود را کنترل کنید

اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم به عادت‌های قبلی خود چسبیده‌اید، نویسنده به شما یاد خواهد داد که چگونه این چرخه را قطع کنید.

خواندن کتاب قدرت انضباط شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمامی کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قدرت انضباط شخصی

نظم و انضباط شخصی در همه جنبه‌های زندگی لازم است اما اکثر افراد این را نمی‌دانند، زیرا جامعه به ما یاد داده است که در طول زندگی با حالت «خلبان خودکار» حرکت کنیم. من معتقدم یکی از دلایل فروپاشی خانواده که اغلب نادیده گرفته می‌شود، عدم انضباط شخصی است. اگر شریک زندگی شما در حال خیانت است یا مشکلات دیگری دارد، یکی از دلایل اصلی آن، عدم توانایی در کنترل تمایلات خود نسبت به جنس مخالف است. اگر شریک زندگی شما قبض‌های کارت اعتباری‌اش را روی هم تلنبار می‌کند یا مشکلات مالی دیگری دارد، یکی از دلایل آن، عدم توانایی وی در کنترل عادت‌های هزینه کردن‌اش است. به عبارت دیگر سطح انضباط شخصی شما میزان موفقیت‌تان در محل کار، روابط، امور مالی، تحصیل و غیره را کنترل خواهد کرد. داشتن نظم و انضباط شخصی مزایای زیادی دارد.

اعتماد به نفس شما را بیشتر می‌کند

فقدان نظم و انضباط شخصی باعث کاهش عزت‌نفس می‌شود. اینکه افراد از اعتماد به نفس پایین رنج می‌برند دلایل زیادی دارد و یکی از آن‌ها این است که در زندگی‌شان، در جایی که باید باشند نیستند. افراد در تمام مدت، به‌ویژه در ابتدای سال برای خود هدف‌هایی تعیین می‌کنند اما در ماه دوم یا سوم دوباره به عادت‌های قدیمی باز می‌گردند و اهداف‌شان را فراموش می‌کنند. بیشتر مردم به این دلیل در زندگی شکست می‌خورند که آنچه برای موفقیت لازم است را انجام نمی‌دهند. شخصی که می‌خواهد لاغر شود روی کاناپه نشسته و همبرگر می‌خورد، مجلات را ورق می‌زند و آرزو می‌کند که کاش در تعطیلات لباس شنا اندازه‌اش شود. با نشستن در جلوی تلویزیون، لباس شنا هرگز اندازه شما نخواهد شد. با وجود اینکه دوست دارید درآمد بیشتری کسب کنید اما نمی‌توانید انگیزه‌ای برای شروع یادگیری در مورد خود اشتغالی پیدا کنید. عدم فعالیت منجر به یک نتیجه می‌شود: شکست. وقتی پنج یا ده سال با یک چشم به هم زدن می‌گذرد و ما هنوز در موقعیتی گیر کرده‌ایم که دوست نداریم در آن باشیم، احساس بی‌ارزشی ایجاد می‌شود.

یک فرد دارای انضباط شخصی، اعتماد به نفس دارد زیرا صرف‌نظر از اینکه در آن لحظه در کجا قرار دارد، می‌داند که بهترین نسخه‌ای از خود است که می‌توانست باشد. آن‌ها به‌درستی غذا می‌خورند، ورزش می‌کنند و برای رسیدن به اهداف‌شان کار می‌کنند. آن‌ها از این‌که در صندلی راننده هستند احساس خوبی نسبت به زندگی دارند و دقیقاً می‌دانند کجا می‌روند.

به ایجاد روابط بهتر کمک می‌کند

دلیل اصلی از بین رفتن دوستی‌ها این است که افراد کاری را که گفته‌اند، انجام نمی‌دهند. شما به کسی اعتماد می‌کنید و حرف‌های‌تان را به او می‌گویید اما بعد می‌فهمید که آن فرد، اسرار شغل و تجارت شما را به همه همکاران‌تان گفته است. یا به یک دوست دیگر اعتماد می‌کنید و به او پول قرض می‌دهید اما او هرگز پول شما را پس نمی‌دهد. دوستی‌ها و روابط برپایه اعتماد هستند. فردی که انضباط شخصی دارد قرار است همیشه طبق گفته‌های خود زندگی کند. اگر از آن‌ها بخواهید یک راز را نگه دارند، آن‌ها این کار را می‌کنند.

آن‌ها غالباً در خلوت خود همان شخصی هستند که در جمع هستند زیرا برای صداقت ارزش قائل می‌شوند. این صفات نادر است و مردم در همه جای دنیا برای چنین رفتارها و صفاتی ارزش قائل هستند. بنابراین یک فرد منظم، به‌احتمال زیاد دارای شبکه قوی از روابط شخصی است زیرا قابل اعتماد است.

کمک می‌کند آزرده خاطر نشوید

افراد به این دلیل به راحتی آزرده می‌شوند که به خود اطمینان ندارند. آن‌ها نمی‌دانند چه کسی هستند یا برای چه هدفی تلاش می‌کنند و بنابراین انتقاد را (حتی وقتی سازنده باشد) حمله به شخصیت خود می‌دانند و به شدت آزرده خاطر می‌شوند. افراد دارای انضباط شخصی این مشکل را ندارند. آن‌ها دارای اعتماد به نفس، آرام و خاطرجمع هستند و بنابراین به آسانی با حمله و انتقاد کنار می‌آیند. افراد منظم می‌توانند انتقاد سازنده را مدیریت کنند. در واقع آن‌ها برای انتقاد سازنده ارزش قائل هستند زیرا این کار آن‌ها را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهد.

باعث می‌شود از رفتارهای پرخطر پرهیز کنید

نظریه‌های رفتاری که سعی در تبیین رفتارهای پرخطر و ناسالم دارند، اغلب نقش «خودکنترلی» را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. به عنوان مثال نظریه خودکنترلی هیرشی و گوتردسون بیان می‌دارد که عمل مجرمانه، به دلیل ناتوانی فرد در کنترل میل خود برای انجام چنین رفتاری است. بدیهی است که غیر از خودکنترلی علل زیادی برای ارتکاب جرم وجود دارد اما نکته اینجاست که وقتی اخلاقیات و ترس از به زندان رفتن را از معادله حذف کنیم، بیشتر مردم به جای کار برای امرار معاش، به سرقت بانک می‌پردازند. یک فرد عادی به‌اندازه کافی خودکنترلی دارد که پا در مسیری نگذارد که به زندان یا زیرپا گذاشتن اخلاقیات ختم می‌شود.

در پژوهشی که در سال ۲۰۱۲ توسط فورد و بلومنشتاین بر روی دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا انجام شد، مشخص شد که احتمال اینکه افراد دارای سطح بالای خودکنترلی، داروهای تجویز شده را سوءمصرف کنند، نوشابه زیادی بخورند یا از حشیش استفاده کنند کمتر است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۳)
کتاب باز
۱۴۰۰/۰۸/۰۷

این کتاب یک حسن نسبت به کتاب‌های مشابه داره، اینکه علمی هست.

bookbuff
۱۴۰۰/۰۶/۱۵

کتاب بسیار عالی بود. برای نظم و ترتیب در زندگی و استفاده از وقت عالی است.

esrafil aslani
۱۴۰۰/۱۲/۱۷

"شما میتوانید در زندگیتان هر چیزی را که می خواهید داشته باشید به شرطی که برای تلاش کردن آماده باشید و همه چیزهایی که برای رسیدن به مقصد لازم دارید، در بین صفحات این کتاب پنهان شده است. اگر آماده‌اید

- بیشتر
کاربر ۱۹۱۶۱۰۶
۱۴۰۱/۰۴/۲۷

در کتاب نزدیک به صد نکته و قانون و پروسه ذهنی گفته شده که اگر حتی ۴ تاشم عمیقا درک کنیم و تلاش کنیم به سبک زندگیمون اضافه کنیم خیلی خوب میشه.

کاربر ۲۶۸۲۹۶۱
۱۴۰۱/۰۱/۱۲

علمی، ارائه راهکار های کاربردی حرف تازه برای گفتن داره و خوندنش دیدت رو عوض میکنه چه برسه به عمل کردن بهش به نکات ظریفی اشاره میکنه که معمولا از همون جا ضربه میخوریم. پیشنهاد میکنم بخونیدش

کاربر ۲۷۸۸۳۹۷
۱۴۰۰/۱۱/۱۳

کتاب مناسبی در زمینه ی انضباط شخصی بود و توصیه میکنم به دوستان از خوندنش ضرر نمیکنید

ali ns
۱۴۰۰/۱۱/۰۳

برای من که کتابهای خودیاری زیاد خوندم جذاب نبود ا نصف کتاب خودمو کشوندم ولی دیگه نتونستم ادامه بدم مجدد برگشتم و کتاب و تموم کردم راضی ام

Melika
۱۴۰۰/۱۱/۰۳

بسیار زیبا و کاربردی بود

ftm.hzd
۱۴۰۱/۰۶/۲۴

یک کتاب فوق العاده کاربردی و مفید خیلی نکات کلیدی و جذابی داشت و من واقعا لذت بردم ✨🧘🏻‍♀️

mahdi
۱۴۰۱/۰۶/۰۵

کتاب خوبیه البته چون قبلا چندتا کتاب تو زمینه عادت و موفقیت خونده بودم خیلی از مطالب عینا تکراری و بعضی هاهم به زبان دیگه بود شاید دلیل امتیاز ۳م این باشه انتظارات بیشتری ازش داشتم که تعاریف بقیه به وجود آورده

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰۳)
می‌توانید به یوتیوب بروید و کلیدواژه «موسیقی بهره‌وری» را جستجو کنید. نتیجه این جستجو نوعی موسیقی است که با گوش دادن به آن در حین کار، تمرکز بیشتری به دست می‌آورید.
Anahid
من معتقدم بسکتبالیست‌های بهتری از مایکل جردن، خواننده‌های بهتر از ویتنی هیوستون فقید و افرادی که ایده‌های تجاری بهتری نسبت به ایلان ماسک دارند، وجود دارند، اما دنیا هرگز آن‌ها را نخواهد شناخت زیرا آن‌ها انضباط شخصی ندارند.
alireza Rahimi
اگر رسیدن به آنچه که در زندگی می‌خواهید آسان است، بدانید که چیز ارزشمندی نیست. رسیدن به رؤیاهای بزرگ به زمان نیاز دارد. چیزی به نام موفقیت یک‌شبه وجود ندارد. هر فرد موفقی که در رسانه‌ها می‌بینید برای رسیدن به نقطه‌ای که امروز در آن ایستاده است، کشمکشی جدی را تجربه کرده است. آنچه می‌بینیم نتیجه نهایی است و تصور می‌کنیم که این کار برای آن‌ها آسان بوده است.
alireza Rahimi
. افراد موفق و سخت‌کوش، همیشه در حال تجربه شکست هستند، اما آن‌ها می‌دانند که اگر بتوانند تنها چند کار را با موفقیت به اتمام برسانند، زندگی دلخواه خود را پایه‌ریزی خواهند کرد.
Anahid
شما نباید از شکست بترسید بلکه باید از حسرت بترسید. داشتن احساس بد هنگام نگاه کردن به گذشته و گفتن اینکه «چه می‌شد اگر...»، شما را بدتر از احساس «تلاش کردن اما شکست خوردن» عذاب خواهد داد.
عـلـے و فاطمه
تکرار کردن، رمز موفقیت است. هنگامی‌که یک عمل را بارها و بارها تکرار می‌کنید، دیگر وقت‌تان را صرف مشاجره با خود برای انجام دادن یا انجام ندادن کاری که برای موفقیت‌تان ضروری است نمی‌کنید، دقیقاً مانند مسواک زدن که برای انجام آن فکر نمی‌کنید و تبدیل به یک رفتار بدیهی شده است.
alireza Rahimi
نظم و انضباط عبارت است از انجام کاری که می‌دانید باید انجام دهید حتی درصورتی‌که تمایلی به آن ندارید.
سهيل قهرمانی
کورت کوپمیر بیش از ۵۰ سال را صرف تحقیق و مطالعه درباره اصول موفقیت کرده و چندین کتاب درباره رمز و رازهای موفقیت نوشته است. یک روز در طی یک جلسه، برایان تریسی مربی موفقیت از کوپمیر خواست که توضیح دهد از بین اصول موفقیتی که او آن‌ها را کشف کرده است، کدام‌ها مهم‌تر هستند. وی پاسخ داد: «۹۹۹ اصل موفقیت وجود دارد که من در مطالعات و تجربیات خود آن‌ها را پیدا کرده‌ام، اما بدون انضباط شخصی، هیچ‌یک از آن‌ها تأثیری ندارند».
احسان رضاپور
در حقیقت دلیل انجام یک کار، همانند وسیله نقلیه‌ای است که قرار است شما را به سمت موفقیت سوق دهد. همچنین، باید به چیزهایی که قرار است در راه رسیدن به هدف نهایی قربانی کنید نیز فکر کنید. به یاد داشته باشید که گریزی از درد و رنج نیست و برای رسیدن به آرزوهای‌تان نیز باید درد و رنج را تحمل کنید. اگر قرار است در زندگی به هدف ارزشمندی برسید، باید از چیزهایی دست بکشید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به هدف مالی خاصی برسید، برای دستیابی به آن ممکن است نیاز به شغل دوم پیدا کنید و بودجه‌بندی سخت‌گیرانه‌ای داشته باشید. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، باید زودتر بیدار شوید و ورزش کنید.
alireza Rahimi
نظم و انضباط عبارت است از انجام کاری که می‌دانید باید انجام دهید حتی درصورتی‌که تمایلی به آن ندارید. اما برای اینکه تلاش برای ایجاد تغییر نتیجه دهد باید ثابت قدم باشید.
علی عالی پوریان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۸۱۸۳۰۵
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۸۱۸۳۰۵