با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر

دانلود و خرید کتاب قدرت انضباط شخصی

چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

۴٫۶ از ۲۶ نظر
۴٫۶ از ۲۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت انضباط شخصی  نوشته  دنیل والتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت انضباط شخصی

کتاب قدرت انضباط شخصی نوشته دانیل والتر است که با ترجمه سیدتیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق منتشر شده است. کتاب قدرت انضباط شخصی به شما کمک می‌کند چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

درباره کتاب قدرت انضباط شخصی

شما می‌توانید هر چیزی که در زندگی‌تان می‌خواهید را داشته باشید به شرطی که برای تلاش کردن آماده باشید و همه چیزهایی که برای رسیدن به مقصد لازم دارید، در بین صفحات این کتاب پنهان شده است. 

موضوع این کتاب در مورد پذیرفتن مسئولیت کامل موقعیتی است که اکنون در آن قرار دارید و همچنین موقعیتی که می‌خواهید در پنج، ده، پانزده یا بیست سال آینده به آن برسید. شما با استفاده از این کتاب، مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای رسیدن به زندگی مورد نظر خود را کسب خواهید کرد، یعنی «انضباط شخصی» 

نظم و انضباط شخصی مانند یک کلید است که دروازه شکوفایی شخصی را باز می‌کند و دریچه‌ای به‌سوی زندگی که همیشه آرزو می‌کردید می‌گشاید. با استفاده از نظم و انضباط شخصی، یک فرد متوسط می‌تواند فراتر از چیزی باشد که هوش و استعدادش اجازه می‌دهد. همچنین از طریق انضباط شخصی، یک فرد عادی می‌تواند به یک فرد استثنایی تبدیل شود. از طرف دیگر، یک فرد تحصیل کرده و با استعداد، بدون انضباط شخصی، به‌ندرت از حد متوسط بالاتر می‌رود.

این کتاب به شما یاد می‌دهد:

ـ عادت‌هایی ایجاد کنید که زندگی شما را دگرگون کنند

ـ درک بهتری از انضباط شخصی و اهمیت آن در زندگی خود به دست آورید

ـ عادت‌های خود را کنترل کنید تا بتوانید زندگی خود را کنترل کنید

اگر می‌خواهید به هدف مهمی برسید اما نمی‌دانید چگونه چنین سفری را شروع کنید، این کتاب به عنوان راهنمای رسیدن به مقصدتان مفید خواهد بود. همچنین اگر سعی کرده‌اید عادت‌های بد خود را تغییر دهید و عادت‌های خوبی کسب کنید اما باز هم به عادت‌های قبلی خود چسبیده‌اید، نویسنده به شما یاد خواهد داد که چگونه این چرخه را قطع کنید.

خواندن کتاب قدرت انضباط شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمامی کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قدرت انضباط شخصی

تأخیر در ارضاء نیاز

در سال ۲۰۱۱ شرکت کنندگان در پژوهشی به نام «استنفورد-مارشمالو»۵ مورد ارزیابی مجدد قرار گرفتند. آزمایش استنفورد-مارشمالو در سال ۱۹۷۲ انجام شد و نشان داد که شرکت کنندگانی که تأخیر در ارضاء نیاز را آسان‌تر می‌دانند، در قشرهای پیش‌پیشانی مغزشان فعالیت بیشتری دارند. همچنین وقتی این افراد از خودکنترلی برای تصمیم‌گیری بین گزینه درست و نادرست استفاده می‌کردند، در فعالیت جسم مخطط شکمی (ناحیه‌ای در مغز که با اعتیاد مرتبط است) آن‌ها تفاوت‌هایی ایجاد می‌شد. علاوه‌براین مشخص شد که شرکت کنندگانی که توانستند رضایت و خشنودی خود را به تأخیر بیندازند در مقایسه با شرکت کنندگان گروه ارضاء نیاز فوری، در همه زمینه‌های زندگی موفق‌تر بودند. این مطالعه نشان داد که تصمیمی به سادگی اینکه همین الان مارشمالو بخورید یا آن را به تأخیر بیندازید، نحوه تصمیم‌گیری شما در بزرگ‌سالی را تعیین می‌کند.

بر اساس شواهد حاصل از تحقیقات، استعداد ژنتیکی تنها دلیل برای این‌که چرا برخی از افراد سطح بالاتری از انضباط شخصی را نسبت به دیگران دارند، نیست. می‌توان چنین نتیجه گرفت که نظم و انضباط شخصی مهارتی است که اگر بخواهید، می‌توانید آن را کسب کنید. وزنه‌برداری باعث تقویت بدن می‌شود و همین‌طور اگر مناطقی در مغز که قبلاً ذکر شد را هدف قرار دهید، قدرت آن‌ها افزایش می‌یابد.

اگر این کتاب را می‌خوانید، این احتمال وجود دارد که در حال دست و پنجه نرم کردن با انضباط شخصی هستید. من می‌خواهم شما را تشویق کنم که از شرایط فعلی خود ناراحت نباشید. نمی‌توان انکار کرد که تسلط بر هر مهارت در دوران کودکی آسان‌تر است؛ با این حال، همین حالا هم امکان بهبود نظم و انضباط خود را دارید. وقتی به‌طور مداوم تمرین کنید، اراده و انضباط شخصی بهبود می‌یابد و نتایج ماندگاری را تجربه خواهید کرد. همه مهارت‌ها تحت یک اصل عمل می‌کنند: «هرچه بیشتر تمرین کنید، در آن مهارت بهتر خواهید شد.»

تمرکز کردن بر کارکردهای اجرایی

سطح تمرکز شما، بر میزان نظم و انضباط شخصی‌تان تأثیر می‌گذارد. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که توانایی تمرکز شما توسط «کارکردهای اجرایی‌تان» تعیین می‌شود که شامل حافظه فعال، انعطاف‌پذیری شناختی، سازگاری و در نهایت کنترل تکانه‌ها است. نظم و انضباط شما را ملزم می‌کند اهدافی برای خود تعیین کنید، عوامل حواس‌پرتی را فیلتر کنید، کم‌رویی را کنترل کنید، فعالیت‌ها را  اولویت‌بندی کنید و اهدافی که تعیین کرده‌اید را دنبال کنید. تحقیقات نشان می‌دهند که این عملکردها از تعدادی از مناطق مغزی از جمله قشر سینگولای قدامی، قشر اربیتوفرونتال و قشر پیش‌پیشانی پشتی سرچشمه می‌گیرند. شما می‌توانید این عملکردهای مغز را با هدف قرار دادن آن‌ها بهبود ببخشید. انضباط شخصی و تمرکز، به‌صورت هم‌زمان کار می‌کنند. شما نمی‌توانید بر یکی بدون داشتن دیگری تسلط داشته باشید زیرا نظم و انضباط به معنی توانایی تمرکز بر روی یک سری از فعالیت‌ها تا زمان رسیدن به هدف است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۱)
کتاب باز
۱۴۰۰/۰۸/۰۷

این کتاب یک حسن نسبت به کتاب‌های مشابه داره، اینکه علمی هست.

bookbuff
۱۴۰۰/۰۶/۱۵

کتاب بسیار عالی بود. برای نظم و ترتیب در زندگی و استفاده از وقت عالی است.

esrafil aslani
۱۴۰۰/۱۲/۱۷

"شما میتوانید در زندگیتان هر چیزی را که می خواهید داشته باشید به شرطی که برای تلاش کردن آماده باشید و همه چیزهایی که برای رسیدن به مقصد لازم دارید، در بین صفحات این کتاب پنهان شده است. اگر آماده‌اید

- بیشتر
کاربر ۲۷۸۸۳۹۷
۱۴۰۰/۱۱/۱۳

کتاب مناسبی در زمینه ی انضباط شخصی بود و توصیه میکنم به دوستان از خوندنش ضرر نمیکنید

ali ns
۱۴۰۰/۱۱/۰۳

برای من که کتابهای خودیاری زیاد خوندم جذاب نبود ا نصف کتاب خودمو کشوندم ولی دیگه نتونستم ادامه بدم مجدد برگشتم و کتاب و تموم کردم راضی ام

Melika
۱۴۰۰/۱۱/۰۳

بسیار زیبا و کاربردی بود

کاربر ۱۹۱۶۱۰۶
۱۴۰۱/۰۴/۲۷

در کتاب نزدیک به صد نکته و قانون و پروسه ذهنی گفته شده که اگر حتی ۴ تاشم عمیقا درک کنیم و تلاش کنیم به سبک زندگیمون اضافه کنیم خیلی خوب میشه.

کاربر ۲۶۸۲۹۶۱
۱۴۰۱/۰۱/۱۲

علمی، ارائه راهکار های کاربردی حرف تازه برای گفتن داره و خوندنش دیدت رو عوض میکنه چه برسه به عمل کردن بهش به نکات ظریفی اشاره میکنه که معمولا از همون جا ضربه میخوریم. پیشنهاد میکنم بخونیدش

حسین محمدی
۱۴۰۱/۰۴/۲۰

درموردانضباط کتابهای زیادی نوشته شده است و این کتاب هم به نوبه خودمطالب جدید وبکری دراین موضوع داشت

سمیرا نصرت
۱۴۰۱/۰۲/۱۹

کتاب خیلی خوبی بود در زمینه انظباط شخصی و اگه اصولی که گفته به کار گرفته بشه قطعا میتونه در زندگی و رسیدن به اهدافمون مفید باشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۶)
می‌توانید به یوتیوب بروید و کلیدواژه «موسیقی بهره‌وری» را جستجو کنید. نتیجه این جستجو نوعی موسیقی است که با گوش دادن به آن در حین کار، تمرکز بیشتری به دست می‌آورید.
Anahid
من معتقدم بسکتبالیست‌های بهتری از مایکل جردن، خواننده‌های بهتر از ویتنی هیوستون فقید و افرادی که ایده‌های تجاری بهتری نسبت به ایلان ماسک دارند، وجود دارند، اما دنیا هرگز آن‌ها را نخواهد شناخت زیرا آن‌ها انضباط شخصی ندارند.
alireza Rahimi
اگر رسیدن به آنچه که در زندگی می‌خواهید آسان است، بدانید که چیز ارزشمندی نیست. رسیدن به رؤیاهای بزرگ به زمان نیاز دارد. چیزی به نام موفقیت یک‌شبه وجود ندارد. هر فرد موفقی که در رسانه‌ها می‌بینید برای رسیدن به نقطه‌ای که امروز در آن ایستاده است، کشمکشی جدی را تجربه کرده است. آنچه می‌بینیم نتیجه نهایی است و تصور می‌کنیم که این کار برای آن‌ها آسان بوده است.
alireza Rahimi
. افراد موفق و سخت‌کوش، همیشه در حال تجربه شکست هستند، اما آن‌ها می‌دانند که اگر بتوانند تنها چند کار را با موفقیت به اتمام برسانند، زندگی دلخواه خود را پایه‌ریزی خواهند کرد.
Anahid
تکرار کردن، رمز موفقیت است. هنگامی‌که یک عمل را بارها و بارها تکرار می‌کنید، دیگر وقت‌تان را صرف مشاجره با خود برای انجام دادن یا انجام ندادن کاری که برای موفقیت‌تان ضروری است نمی‌کنید، دقیقاً مانند مسواک زدن که برای انجام آن فکر نمی‌کنید و تبدیل به یک رفتار بدیهی شده است.
alireza Rahimi
شما نباید از شکست بترسید بلکه باید از حسرت بترسید. داشتن احساس بد هنگام نگاه کردن به گذشته و گفتن اینکه «چه می‌شد اگر...»، شما را بدتر از احساس «تلاش کردن اما شکست خوردن» عذاب خواهد داد.
عـلـے و فاطمه
در حقیقت دلیل انجام یک کار، همانند وسیله نقلیه‌ای است که قرار است شما را به سمت موفقیت سوق دهد. همچنین، باید به چیزهایی که قرار است در راه رسیدن به هدف نهایی قربانی کنید نیز فکر کنید. به یاد داشته باشید که گریزی از درد و رنج نیست و برای رسیدن به آرزوهای‌تان نیز باید درد و رنج را تحمل کنید. اگر قرار است در زندگی به هدف ارزشمندی برسید، باید از چیزهایی دست بکشید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به هدف مالی خاصی برسید، برای دستیابی به آن ممکن است نیاز به شغل دوم پیدا کنید و بودجه‌بندی سخت‌گیرانه‌ای داشته باشید. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، باید زودتر بیدار شوید و ورزش کنید.
alireza Rahimi
نظم و انضباط عبارت است از انجام کاری که می‌دانید باید انجام دهید حتی درصورتی‌که تمایلی به آن ندارید.
سهيل قهرمانی
کورت کوپمیر بیش از ۵۰ سال را صرف تحقیق و مطالعه درباره اصول موفقیت کرده و چندین کتاب درباره رمز و رازهای موفقیت نوشته است. یک روز در طی یک جلسه، برایان تریسی مربی موفقیت از کوپمیر خواست که توضیح دهد از بین اصول موفقیتی که او آن‌ها را کشف کرده است، کدام‌ها مهم‌تر هستند. وی پاسخ داد: «۹۹۹ اصل موفقیت وجود دارد که من در مطالعات و تجربیات خود آن‌ها را پیدا کرده‌ام، اما بدون انضباط شخصی، هیچ‌یک از آن‌ها تأثیری ندارند».
احسان رضاپور
چرا ما همیشه شغل‌ها، افراد و جاه‌طلبی‌های تکراری را انتخاب کنیم؟ دلایل زیادی برای توضیح این رفتار بیان شده است. یکی از این دلایل مبتنی بر «نظریه بیزاری نسبت به از دست دادن» است که می‌گوید، به‌طورکلی افراد دوست ندارند چیزهایی که دارند را از دست بدهند. حتی اگر چیزی که یک فرد از دست می‌دهد ارزش بالایی نداشته باشد باز هم این قضیه صدق می‌کند.
masoom

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۸۱۸۳۰۵
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۸۱۸۳۰۵