تأدیب

دانلود و خرید تأدیب

روایت یک تحقیر

۳٫۶ از ۷۵ نظر
۳٫۶ از ۷۵ نظر

برای خرید و دانلود   تأدیب  نوشته  طاهر بن جلون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Star
این داستان‌ها نشان می‌دهد در طول تاریخ سرنوشت‌های مشابه زیادی وجود دارد تکرار همیشگی تاریخ؛ حوادث آن و تلاش انسان برای دستیابی به آزادی و خواسته‌هایش
یاس حسینیه
تنها چیزی که شرایط سخت را برای آدمها قابل تحمل می‌کند عشق و امید به آینده ایی روشن است
DARYA
نه اگه حذفش کنید،کتاباش پاک نمیشه.
YASHAR
میگم من طاقچه پاک کنم کتاباش پاک میشه؟؟؟
کاربر ۲۵۰۹۶۹۲
کتاب هایی که در حوزه دموکراسی و آزادی تو ایران پر فروش و پر تیراژ بوده و هست متعلق به دهه ۶۰ تا ۸۰ میلادیه که مطالعش به عنوان داستان بد نیست ولی به نظر من اگر کسی به دنبال نکات جدید در دسترس و واقعی میگرده باید تقویمش رو تا ۱۰ تا ۱۵ سال قبل عقب تر نبره..! چون واقعا رشد تغییر رفتار ها در جوامع زیاد شده... و البته جالبه یک الجزایری در کشوری زندگی کرده(فرانسه) که جمجمه سر ۳۰ هزار از مبارزان بر علیه استعمار کشورش رو به عنوان نماد پیروزی تا به امروز نگهداری میکنه...!!؟
amir
البته نویسنده اثر مراکشی ست نه الجزایری، و داستان هم در مراکش میگذره. ولی آن نکته که گفتید جمجمه های سر الجزابری ها که در موزه های فرانسه نگهداری میشه نکته کاملا درست و قابل تاملی ست که شاید کمتر رسانه ایی شده باشد.
jaanaannafas
شما بهترین هستید .ممنون از پیشنهادات عالی شما و کتاب های رایگان عیدانه .
محسن
از نظر من روایت خوش خوانی بود ولی محتوای چندان چشمگیری نداشت، مخصوصا اینکه سربازی اجباری که در پی اعتراضات پشت سر گذاشته بود را به شکل یک حبس سیاسی تلقی کرده بود، موقعیت هایی که اصلا به یکدیگر ربط ندارند. شاید نویسنده اگر شرخ تجربه ی حبس های سیاسی واقعی یا اردوگاه های کار اجباری را مطالعه می کرد متوجه می شد که تجربه ی خودش در عین دردناکی چیزی شبیه سربازی اجباری معمولی ست که در گوشه گوشه دنیا در جریان است.
فرهاد
داستانی خواندنی، آشنا و دردناک.
Akbar Aghaii
داستان خوبیه. تاحالا از نویسندگان عرب چیزی نخونده بودم. جالب بود و دردناک. ترجمه ی خیلی خوب و روانی داشت
کاربر ۱۴۴۵۶۲۵
این کتاب داستان واقعی بود؟
محمد صدرا
بله
maedeh
به شدت نفس گیر...
کاربر ۱۵۵۰۷۹۹
کتاب با فرمت epub برای خواندن راحت‌تره و کمتر چشم رو اذیت میکنه ... لطف کنید فرمت کتاب رو تغییر بدید...
محمدرضا فردی
خیلی خوبه حتما بخونین چون برای سلامتی خودتون خوبه 👍👍
Amir Eskandary
🙄
صفحه قبل۱۲...۴صفحه بعد