لحظه صعود

دانلود و خرید لحظه صعود

توانمندسازی زنان چگونه دنیا را متحول می‌کند

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   لحظه صعود  نوشته  ملیندا گیتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Shahrzad
من ترجمه دیگه رو خوندم.. مقوله‌ی «کنترل تنظیم خانواده» که در این کتاب بعنوان مبنای توانمندسازی زنان مطرح می‌کنه بسیار مهمه. وقتی حرف از «حق زن بر بدن خود» زده میشه ، از یک امر انتزاعی حرف زده نمیشه. حق زن بر بدن خود از جمله آثاری که در بر داره اینه که؛ زن «فرصتِ توانمند شدن» رو پیدا می‌کنه. از جمله مصادیقِ حق زن بر بدن خود: «حق سقط جنین» و «حق دسترسی آزادانه و راحت به ابزارهای پیشگیری از بارداری» هست. فعالین اجتماعی در حوزه توانمندسازی زنان لازمه یک گام قبل از ایجاد اشتغال برای زنان طبقه محروم ، به این فکر کنن که اون زن ها اول باید بتونن اختیار بدن خودشون رو در دست داشته باشن. ابزارهای پیشگیری از بارداری در اختیارشان باشه و در راستای حق سقط جنین تلاش کنن. اونوقت بستر توانمند شدن فراهم میشه. کسانی که با این حقوق برای زنان مخالفن در واقع با توانمند شدن زنان مخالفن.
ghi90
کاربر چکه 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 گل گفتین!!
چکه
عجب !!!!!! ... اونوقت اون موجود زنده بیگناهی که در بدن شما قرار دارد بر بدن خود حقی ندارد !!!؟؟؟ زنان زیادی را میشناسیم که در عین توانمندی، دارای 3 تا 4 فرزند میباشند. وبرعکس هزاران زن را میبینیم که با داشتن 1 یا 2 فرزند، فقط سرگرم زندگی روزمره هستند . )حرف زیاده، حوصله ای نیست ...بگذریم )
Dexter
بسیار عالی
ghased ruzan abri
بنظرم خانم ملیندا گیتس و امثال ایشون قبل از اینکه روش های پیشگیری از بارداری رو برای توسعه رفاه در کشورهای آفریقایی و جهان سوم پیاده کنند، باید از دولت هاشون بخوان تا دست از غارت منابع و ثروت های این کشور ها بردارند تا توسعه و رفاه خودش اتفاق بیفته .
ghi90
به نظر منم کار خانم گیتس چندان صحیح نیست. این خانم و شوهرش دنیا رو به هم ریخته اند!!
کاربر ۲۴۶۹۰۶۷عالی وجالب وخواندنی
این کشورها بیشتر از فقر فرهنگی رنج میبرند وریشه مشکل در خود آنهاست نه در کشورهای دیگه
melis
الان این ربطی به کتاب داره؟ و روش های پیشگیری کجاش بده که شما از این مپضوع ناراضی هستی؟
صفحه قبل۱صفحه بعد