اومون را

دانلود و خرید اومون را

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود   اومون را  نوشته  پیمان خاکسار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Dentist
«اومون» نوجوانیه که علاقه‌ی زیادی به هوانوردی داره و همراه با دوستش «میتیوک» به مدرسه هوانوردی شوروی میره. ولی اون دو، در بدو ورود با اتفاقاتی مواجه میشن که نشون میده همه چیز با تصوراتشون بسیار متفاوت بوده و درگیر ماموریت‌های پیچیده‌ای میشن. این کتاب، نمای متفاوتی از سیاست‌های شوروی رو به تصویر می‌کشه. سیاست‌هایی که تلاش میکنن تصویر قدرتمند و پیشرفته‌ای از شوروی رو در معرض تماشای جهانیان قرار بدن و در این راه هزینه‌ی بسیار زیادی رو متحمل میشن. این کتاب پر از اتفاقات عجیب و شوکه‌کننده بود. از همون صفحات اول پر از غافل‌گیری بود. پایان غیرمنتظره‌ی کتاب هم که به جای خود. ترجمه‌ی کتاب برخلاف انتظارم از پیمان خاکسار، اصلا ترجمه‌ی روانی نبود. با این‌که سبک و شیوه‌ی بیان خود کتاب رو هم باید در نظر گرفت، ولی به‌نظرم ترجمه‌ی خوبی نبود.
مژگان
من اخرش را متوجه نشدم فقط.شما میشه بهم بگین؟فصل اخر
محسن
طنز انتقادی هوشمندانه‌ای داره. اگر در مورد جنگ سرد و مسابقه فضایی شوروی و آمریکا اطلاعاتی داشته باشید، شوخی‌های کتاب براتون ملموس‌تر و جذاب‌تر می‌شه.
geneva
ریتم رمان ثابت نبود اوایل تند پیش رفت و در ۲۰‎٪ پایانی سرعت خیلی خیلی نسبت به ابتدا کند شده بود بطور کلی دوستش داشتم طنز زیر پوستی زیبایی داشت و چقدر قشنگ فضای کشوری کمونیست رو شرح میداد(طبل تو خالی ،مردن برای هدفی غیر ضروری و ایثار های اجباری)
شراره
اصلا جذاب نبود..اخرش نفهمیدم چیشد!!
صفحه قبل۱صفحه بعد