با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن اثر آلن دوباتن

دانلود و خرید کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن  نوشته  آلن دوباتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن

مصیبت‌های شاغل بودن اثر فیلسوف معاصر، آلن دوباتن یکی از کتاب‌های مجموعه مدرسه زندگی است که به مشکلات و مصائب شاغل بودن می‌پردازد.

هدف مجموعهٔ مدرسهٔ زندگی این است که مفروضات آسیب‌زای زندگی را که ناخودآگاهانه دچارشان هستیم تصحیح کند و ما را مجهز به ایده‌هایی کند که بهتر بتوانیم خواسته‌های ستایش‌برانگیز و بسیار دشواری را که در حیات عاطفی و شغلیِ خود متصوریم، برآورده کنیم. کار ما می‌تواند منبع خلاقیت، هیجان و رشد و هدف ما باشد اما زندگی شغلی بیشترمان باعث سردرگمی، ناامیدی و شکست می‌شود. 

 درباره کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن

کتاب صوتی مصیبت‌های شاغل بودن با دلایل به‌جا و جذابی از جمله توسعه شغل دوران مدرن، نقش تکنولوژی، ماشین‌آلات و رقیب‌ها توضیح می‌دهد که چرا شغل‌ها گاهی مأیوس کننده می‌شوند. دوباتن در این اثر در ۹ بخش و یک فصلِ نتیجه‌گیری، مصبیت‌ها و مشکلات شاغل بودن از جمله تخصصی‌شدن کارها، خسته‌کننده شدن، تجاری‌سازی، تغییرات در مقیاس و روند شغل‌های ایجادشده و میل به سوی سازمان‌ها و پروژه‌های بزرگ، رقابت کاری، ترس از همکاری با دیگران، فرصت‌های نابرابر و....را مطرح کرده و برایشان راهکارهایی پیشنهاد کرده است.

پیشنهادهای شگفت‌انگیز و در عین حال امیدوارکننده‌ دوباتن در مصیبت‌های شاغل بودن دورنمای کارمان را مستحکم‌تر می‌کنند و وقتی شغلی در زمان‌های مختلف ما را به چالشی طاقت‌فرسا می‌کشد، می‌توانند راهگشای ما باشند.

 شنیدن کتاب مصیبت‌های شاغل بودن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب مصیبت‌های شاغل بودن را به همه کسانی که دوست دارند فلسفه را در پیوند با زندگی بخوانند، و به طور ویژه با مشکلات شاغل بودن در زندگی امروزی آشنا شوند، پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Mo
۱۴۰۰/۰۸/۲۸

به کار من که نیامد

Kurdistan Azizneshan
۱۴۰۱/۰۱/۲۹

نظرات این نویسنده واسه من جالب مفید است

کاربر ۴۱۱۲۵۳۷
۱۴۰۱/۰۱/۰۸

هم صداش خوب بود هم خود کتاب مفید و سازنده بود خلاصه بودنش هم خیلی برای من خوب بود و جذابیت گوش دادن بهش کم نمیشد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۲۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵٫۷ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۵,۲۰۰تومان
زمان۰۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵٫۷ مگابایت