با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دزیره

دانلود و خرید کتاب صوتی دزیره

۴٫۶ از ۷۹ نظر
۴٫۶ از ۷۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دزیره  نوشته  آن‌ماری سلینکو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دزیره

کتاب صوتی دزیره رمانی عاشقانه و تاریخی اثر آنه ماری سیلینکو، است که داستان زندگی ناپلئون بناپارت را روایت می‌کند. کیوان عبیدی آشتیانی این کتاب را به فارسی ترجمه کرده و گروه فرهنگی آوا نامه با همکاری نشر افق و با صدای شیما درخشش فایل صوتی این کتاب را تهیه کرده‌اند. 

خلاصه کتاب صوتی دزیره

کتاب صوتی دزیره رمان تاریخی و عاشقانه‌ای برگرفته از اتفاقات نیمه دوم قرن هجدهم میلادی و به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارات در فرانسه است. این داستان زندگی دختری به نام دزیره از خانواده‌‌ی تاجر ابریشمی را روایت می‌کند. دزیره در سن نوجوانی عاشق افسر جوانی می‌شود و با یکدیگر قرار ازدواج می‌گذارند. در گذر حوادث تاریخی افسر جوان تبدیل به ناپلئون بناپارت می‌شود. ناپلئون بناپارت برای تثبیت قدرت خود با ژوزفین ازدواج می‌کند و دزیره با دلی شکسته عشق خود را از دست می‌دهد.

شنیدن کتاب صوتی دزیره را به چه کسانی توصیه می‌کنیم؟

اگر شما فردی علاقه‌مند به داستان‌های عاشقانه‌اید، شنیدن این کتاب صوتی را در اولویت قرار دهید. همچنین اگر علاقه‌مند به دانستن تاریخ هستید با خواندن این رمان تاریخی و عاشقانه می‌توانید با وقایع نیمه دوم قرن هجدهم میلادی در اروپا و به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارت آشنا شوید.

درباره آنه ماری سیلینکو

آنه ماری سیلینکو نویسنده‌ای آلمانی است که در بین سال‌های ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰ رمان‌های پرفروشی را در آلمان به چاپ رساند. وی در سال ۱۹۳۹، در آغاز جنگ جهانی دوم، به همراه همسر دانمارکی اش به دانمارک پناهنده شد. چهار سال بعد از این واقعه، آن‌ها دانمارک را به مقصد سوئد ترک کردند و به آنجا پناهنده شدند. تعداد زیادی از رمان‌های او به فیلم تبدیل شده و به زبان‌های زیادی نیز ترجمه شده‌اند. آخرین اثر این نویسنده کتاب دزیره است.

جملاتی از کتاب صوتی دزیره

اسمش ناپلئون است. صبح وقتی از خواب بیدار می‌شوم چشم‌هایم را باز نمی‌کنم تا ژولی فکر کند خوابم و بعد به او فکر می‌کنم. احساس می‌کنم عاشق شده‌ام و فشارش را روی قلبم حس می‌کنم، اما هیچ وقت نمی‌دانستم که عشق در سراسر وجود آدم پراکنده می‌شود. بهتر است وقایع را از همان ابتدا، زمانی که آن بعدظهر براردران بناپارت به دیدنمان آمدند تعریف کنم. روز بعد از ملاقات با آلبیت طبق قراری که با ژوزف بناپارت گذاشته بودم ۲برادر به خانه‌مان آمدند. دیر آمدند. «برای شنیدن جمله‌های بیشتری از کتاب دزیره، بخش نمونه کتاب صوتی دزیره را رایگان دانلود کنید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۵)
Zaynab Byun
۱۳۹۹/۰۹/۱۵

من نسخه متنی کتاب رو مطالعه کردم و از نظر من یکی بینوایان و یکی هم دزیره کتاب های فوق العاده ای هستن، تاریخ فرانسه رو خیلی عالی نشون میده و سرگرم کننده هست و برای من هیچ وقت کسل

- بیشتر
samira
۱۳۹۹/۰۹/۲۸

داستان بسیار زیبا و جذاب و گویندگی بسیار خوب خانم درخشش

reza
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

واقعاً خانم درخشش با صدای زیبا و روش خلاقانه خودشون این اثر زیبا رو به بهترین نحو ممکن ارائه کردند

عطریاس
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

من قبلاً کتاب دیگری رو با ترجمه دیگر خواندم اما کششی در من به وجود نیاورد و نیمه کاره رهایش کردم بعد متوجه شدم کتاب صوتی نیز دارد گفتم این را امتحان کنم چون خیلی تعریف این کتاب را شنیده

- بیشتر
nasrin
۱۳۹۹/۱۰/۲۹

داستان جذاب و با محتوایی عالی از هر نظربود 👍

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۲۷ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۴۶٫۳ مگابایت
زمان۲۷ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۴۶٫۳ مگابایت